[MASTER] Kraków-Zielonki 28-29.01.2017, 3x4500 9 Age

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ


Awatar użytkownika
Shady
Chuck Norris
Posty: 472
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shady »

Czy były jakieś zdjęcia robione? Jestem ciekaw armii na stołach :) Oprócz streamów , widziałem całe na bieżąco ale był tylko jeden stół pokazany

Nie ma jak napisać w tym samym czasie i sobie edytować nawzajem odpowiadając :)
Ostatnio zmieniony 29 sty 2017, o 18:22 przez Shady, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Zapraszam do polubienia mojego profilu ;)
https://www.facebook.com/ZygiArtStudio/

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

linki do filmow

dzien 1 https://www.youtube.com/watch?v=DaH_l0H2jPw

dzien 2 https://www.youtube.com/watch?v=Cf9qNB08nmc
Shady pisze:Czy były jakieś zdjęcia robione? Jestem ciekaw armii na stołach :)
byly postaramy sie wrzucic niebawem

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

A więc pożegnań już nadszedł czas .. ale także i refleksji i chłodnych podsumowań no i najważniejszych czyli podziękowań.

A więc tak na sam początek dziękujemy najważniejszym osobom, bez których nie było by turnieju czyli Wam,
wszystkim graczom z osobna jak i drużynom dziękujemy za liczne przybycie w nasze skromne progi.
Wiemy, że parę rzeczy nie „zafungowało” nie mniej listę sporządzimy i na przyszły rok postaramy się ich już uniknąć.
Gratulujemy zwycięzcom, całemu TOP 3 ale jak i również całemu TOP 28 gdyż praktycznie każda drużyna dała dużo od siebie
i czasami plasowała się niżej niż pozwalały na to umiejętności.

Dziękuję prywatnie Dibowi i Laikowi bez których ciężko by było ogarnąć cały turniej.
Dziękuję Ślivkowi za super sędziowanie i za pomoc, szczególnie jak z Dibem mnie zastąpili na 3 godziny w sobotę jak mnie zmogła wysoka gorączka.
Dziękuję kolegom z Legionu za szybkie i sprawne prace wykończeniowe :) po masterze.

Mimo paru niedociągnięć, mam nadzieję, że się fajnie bawiliście i miło spędziliście czas.

Dla mnie to debiut aby ogarnąć mastera od a do z, stąd z góry przepraszam za niedoróbki.

Mam nadzieję, że za rok nas znowu licznie odwiedzicie!

Czołem!
Marcin

PS – Biuro zagubionych rzeczy będzie utworzony nowy temat gdzie wrzucę fotki to co zostało. Proszę o kontakt na wdons@interia.pl albo PM.
PS2 – Fotki i filmy będą wrzucone niebawem. Linki do youtube’a podałem wyżej.
PS3 – wyniki do ligi zostaną wysłane w tym tygodniu i poinformuję tutaj na forum o tym fakcie.

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Również dziękuje wszystkim za obecność.
Marcin jest organizacyjnym tytanem, robiąc Mastera po raz pierwszy, zrobił go wyśmienicie .. ale to wam zostawiamy ocenę.
Śliwek jako sędzie dwoił sie i troił, ja z racji większej przerwy i nie śledzenie na bieżąco zmian w 9th age nie miałem jak mu pomóc. Buziak :*
Jak zwykle podjąłem się mojego klasycznego zadania masterowego "robienia tak, żeby było dobrze", ponadto jak zwykle zrobiłem ocenę malarską starałem się to zrobić tak rzetelnie jak tylko mogłem. Tu dziękuje Furionowi za: "Dibo, wierze tylko 3 osobom, matce żonie i tobie" sweeet :mrgreen:
Zabrakło nam kart drużyn, był też niezależny od nas brak światła na małej sali za te rzeczy przepraszamy, jeśli było coś jeszcze nie tak - dajcie znać.
Fajnie że przybyliście tak licznie - jestem super zmęczony i super zadowolony ze wspólnie z wami spędzonego weekendu.
Buzi buzi dupci i Czcijcie Koze!
Do zobaczenia w stolycy
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !


Awatar użytkownika
Danrakh
Falubaz
Posty: 1100
Lokalizacja: Legion Kraków klub pijaków ;)

Post autor: Danrakh »

Super master jak zwykle!
Dzięki wszystkim, z którymi pogadałem/pograłem/poblatowałem, Marcin - szacunek za dźwiganie na barkach organizacji.
Zniosę wszystko pod warunkiem, że to komplement.

Awatar użytkownika
Abrasus
Falubaz
Posty: 1031
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Abrasus »

Dzięki chłopaki za streama i gratki dla topu ;)

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

To tera ja..
Dzieki za mega turniej i ekstra klimat.dziekuje organizatorom za poswiecenie,ogarniecie blatow i obiadku.bardzo zacnie to wszystko wyszlo i przypieprzyc sie nie ma o co.dziekuje swojemu teamowi za niezapomniane chwile przy blatach oraz wspolne królowanie w warzywniaku.
Dziekuje za bezspinowe bitwy (pozdrawiam hoopsa) oraz za wszystko czego sie dowiedzialem przez te dwa ekstra dni.
Szczegolne dziekuje sliwkowi ktory jest od dzis moim osobistym bohaterem.milo bylo was wszytkich znow spotkac i zamienic choć dwa slowa.ciesze sie ze nasze hobby nie umarlo mimo tego co zli ludzkie mówili.pozdrawiam
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Zdjęcia !!

https://www.sendspace.com/file/7ft5pe

Jakby coś nie działało to krzyczcie.
Sory za jakość ale to wszystko robione telefonem.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Super turniej i towarzystwo ! Podziękowania za bezspinowe gry moim przeciwnikom (Tutajec,Pablo,Szary,Eliah i koledze z Ukrainy ) . Gratki dla zawodników z TOP 3 oraz klubu Legion za organizacje =D>

Widzimy sie za rok :)
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Dzięki za turniej, Kraków jak zawsze na propsie!
Super bezspinowe bitewki, fajna imprezka, krótka podróż, lubię to.
Do zobaczenia na Bazyliszku.

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Fajny turniej i świetna organizacja. Niezły obiad.
Mi brakowało tylko tac do przenoszenia figurek - czyli bardzo mało mi brakowało do pełni szczęścia :D
Obrazek

Awatar użytkownika
DarekH
Chuck Norris
Posty: 595
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DarekH »

Pierwsze koty za płoty...
Dziękuję organizatorom za naprawdę solidne przygotowanie całej imprezy i przednią zabawę, a przeciwnikom za epickie starcia ;p
Gratki dla topu!

Qba
Chuck Norris
Posty: 509
Lokalizacja: Lewa Flanka - Mielec

Post autor: Qba »

Hej
wielkie dzięki za tur. Dobra miejscówa, dobry obiad, super frekwencja. =D>
Dzięki dla Albo_Albo, Ślivka i Diba za organizację i Laika za mobilizację :)
Cała Lewa Flanka wróciła zadowolona i z wyniku i z bitew. Biorąc pod uwagę, że przed turem zagraliśmy może po 3 bitwy przez ostatnie pół roku (lub więcej) to naprawdę strzeliliśmy jakiś mega wynik - tym więcej radochy.
Przeciwnikom dzięki za bitwy
Miło było poturlać, z przyjemnością wrócę w przyszłym roku.
instagram.com/kuba.michonski

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Super turniej, jak zwykle!

Dzięki organizatorom, przeciwnikom i wszystkim uczestnikom tego zacnego turnieju.
W szczególności pragnę podziękować Przemkowi i Kangurowi, za świetny wynik i atmosferę.

Do zobaczenia za rok!
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Nina_love
Chuck Norris
Posty: 377
Lokalizacja: Lewa Flanka - Mielec

Post autor: Nina_love »

Turniej świetny :)

Dzięki organizatorom za zaangażowanie i przeciwnikom za bitwy - szczególnie koledze z Ośmiornicy 2 - epicka bitwa :)

Albo_albo - z taką dbałością o uczestników turnieju to się jeszcze nie spotkałem :) Oby tak dalej :)

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

A ja tylko chciałem przeprosić Jeżusa za moją klątwę :(

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Dzięki za turniej.

wielkie brawa dla Albo Albo - mnóstwo serca i pracy włożył w ten turniej =D>

Dziękuję przeciwnikom - Galahadowi (fireborny działały :) ), Tutajcowi (mój treemen musiał wygrać bo jest lordem w końcu :P ), Milczkowi (mistrzowi spawnow), Gasiorowi (będziemy pamiętać i scrollu :) ), i Mythowi (bardzo fajna bitwa wyszła - podzielona na 2 fronty, akcja z czołgiem tez była niezła).

Dzięki tez dla moich teammateow - udało się odzyskać smoka :)

Zapraszam na lokale do Krakowa i do zobaczenia na Bazyliszku
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

ODPOWIEDZ