[Katowice] 22.01.17. Szybki Goblin vol.25

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gremli
Mudżahedin
Posty: 327

Re: [Katowice] 22.01.17. Szybki Goblin vol.25

Post autor: Gremli »

Miałby kotoś pożyczyć jutro 10 kostek?
Ja tu tylko sprzątam.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Niestety odpadnę :/

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Dziękuje wszystkim za przybycie, gratulacje dla topu.
Wyniki :
1.Lothar 47
2.Solo 44
3.Cezar 39
4.Krzemi 35
5.Gremli 34
6.Bercik 33
7.Sergiusz 32
8.Sly 28
9.Wind_Sower 22
10 Kopyt 21
11 Marek W 18
12 Herbata 13

Zapraszam w lutym na turniej Parowy, marzec to miesiąc drugiej odsłony XII ed Śląskiej Ligi.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Moze zamiast parowki (ktorej tajemnicza date moglibymi poznac) zrobimy turniej na format masterowy? pierwszy raz od dawna ma byc 5+ osob z SS w stolicy, a moze generalnie na slasku moze byc tym razem mobilizacja :P Oczywiscie turniej nie do ligi bo inny format :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Lothar
Chuck Norris
Posty: 358
Lokalizacja: Katowice,szybki szpil

Post autor: Lothar »

Niestety ale muszę się zgodzić z Qc'em,zróbcie pre-bazyliszka napewno będzie większa frekwencja niż na jakiejś dennej parówce.
Przeze mnie droga w miasto utrapienia,
Przeze mnie droga w wiekuiste męki,
Przeze mnie droga w naród zatracenia.
Jam dzieło wielkiej, sprawiedliwej ręki.
Wzniosła mię z gruntu Potęga wszechwłodna,
Mądrość najwyższa, Miłość pierworodna;
Starsze ode mnie twory nie istnieją.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Lothar pisze:Niestety ale muszę się zgodzić z Qc'em.
Obrazek
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Hunter
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 157
Lokalizacja: RYK Częstochowa

Post autor: Hunter »

Popieram. Dajcie znać inaczej, niż przez zgadywanki przez facebooka, bo to słabe jest. Wyobraźcie sobie że w naszym dinozaurowym batlowym środowisku(gry która nie istnieje) są osoby takie jak ja, które nie mają, bądź nie używają FB lub nie zaglądają tam z telefonu co 5 min żeby śledzić co się dzieje. wklejcie info na Bordera. BTw już dwa razy byłem w Katowicach (co prawda gdzie indziej niż w Innym Wymiarze) na turnieju organizowanym przez Fb i wiecie co było tam poza mną i Sasem jeszcze 1-2 osoby i turniej się nie odbył bo ktoś tam wieczorem napisał na FB, że go nie będzie(co, oczywiście oznacza, że, według niego, cały świat się o tym dowiedział), ktoś inny napisał "że jak nie będzie X, to Y też nie" i trzy minuty później ktoś się odezwał, "że jak Y nie będzie, to Z też odpada". Kiedy byliśmy w pociągu, rano łańcuszek poszedł dalej, summa summarum turniej się nie odbył, a my zrobiliśmy sobie krajoznawczą wycieczkę do Katowic i z powrotem. Dwa razy. Serio, lepiej byśmy zrobili, gdybyśmy ten czas przeznaczyli na domowe granie. Jeśli oczekujecie ekip z innych miast, to traktujcie je poważnie. Serio, większość to dorośli ludzie, którzy pracują, mają rodzinne życie, nikt nie będzie jak gówniarz ślęczał non stop na fejsiku. Róbcie jak trzeba, dajcie normalnie wiadomość do ligi, otwórzcie temat na stronie, po to jest forum, bo zaniżacie jakość i poziom, róbcie tak, jak to było robione do tej pory. Facebook naturalnie jest dobrym medium przekazu, ale nie może być jedynym. Fajnie, że można tam zrobić wydarzenie, ale to nie może być jedyne źródło przekazu. BP od lat zrzesza środowisko, facebook to takie współczesne GG.

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Spokojnie Hunter :) wybrałeś się na turniej AoS :) my gramy w 9 age.
Turniej będzie 12 lutego zaraz zamieszczam ogłoszenie, niestety ja nie zgadzam się z Qc i jego poplecznikiem Lotharem, odbędzie się planowana parówka.
Na treningi zapraszam co środę do Innego Wymiaru.

ODPOWIEDZ