[WARSZAWA] Wałkowanie-Sieroty po battlu vol.10 12.03.2017

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Re: [WARSZAWA] Wałkowanie-Sieroty po battlu vol.10 12.03.201

Post autor: Laik »

Ten plik cudów nie robi - po prostu po wpisaniu wyników i ID masz gotowa zakładkę - dalej jedziesz wg instrukcji.
Myślę że skraca czas obrabiania wyników o połowę i redukuje czeskie błędy.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Plik jest super, zwyczjnie podczas wysylania pomylilem jeden z drugim. Dzieki

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Zwolnily sie dwa miejsca. Jesli by ktos chcial sie zapisac, to zapraszam.

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Bobson pisze:Zwolnily sie dwa miejsca. Jesli by ktos chcial sie zapisac, to zapraszam.
Trzy... ja tez niestety nie dam rady... sorka Bogus, obiecuje ze nastepnym razem bede ;)
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Trudno :/

woodspirit
Mudżahedin
Posty: 242

Post autor: woodspirit »

Bobson pisze:
Rozkład jazdy wygląda następująco:

9:30-12:00 bitwa #1
12:00-15:00 bitwa #2
15:30-18:30 bitwa #3
18:40 - wręczenie nagród
2,5h na pierwszą bitwę?
Demony:
2016: W/R/P - 12/1/22
2017: W/R/P - 12/0/16
2018: W/R/P - 4/1/6
2019: W/R/P - 16/2/8
2020: W/R/P - 3/0/1
2022: W/R/P - 2/0/4
2023: W/R/P - 2/0/1

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Tak, trzeba szybko grać. Nie no, jest 3h na gre.

woodspirit
Mudżahedin
Posty: 242

Post autor: woodspirit »

To zaczynamy o 9.30 czy o 9.00?
Demony:
2016: W/R/P - 12/1/22
2017: W/R/P - 12/0/16
2018: W/R/P - 4/1/6
2019: W/R/P - 16/2/8
2020: W/R/P - 3/0/1
2022: W/R/P - 2/0/4
2023: W/R/P - 2/0/1

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

9.30

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Siemano sieroty! Dziękuję Wam za mam nadzieję udany turniej. Były dwie nowe osoby, Bocian i Łysyy, fajnie panowie że jesteście z nami i mam nadzieję, że to nie ostatni raz! Gratuluję wszystkim uczestnikom i moim przeciwnikom wymagających gier (Paździoch, maluj armię bo podium Ci się wymyka nie po raz pierwszy) Dyplomy powędrowały do Gąsiora, Janusa i Kalafiora. Gratulacje, Panowie =D>

Wybaczcie proszę rozjazd czasowy. Chyba wczoraj padł jakiś rekord, bo wróciłem do domu tuż przed 21. Obiecuje być bardziej restrykcyjny co do ram czasowych 8) Do następnego razu!

1 Gąsior 58 VC
2 Janus 49 WDG
3 Kalafior 48 BH
4 Elvis 46 OK
5 Bobson 44 WDG
6 Paździoch 42 ID
7 Siemek 35 EoS
8 Offspringman 34 BH
9 Dreef 33 SA
10 Rysiek 32 HE
11 Sill 32 DH
12 Woodspirit 32 DL
13 Jeżus 31 OG
14 Bocian 25 DH
15 Skwara 24 VS
16 Adrian Kuku 23 WDG
17 Pocisk 18 VC
18 Łysyy 11 WDG

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Dziękuję za bardzo fajne jak zawsze spotkanie w Adeptusie.

Kilka uwag jednak:

1) jak ktoś nie może przyjść w ogóle lub przyjdzie na 2 bitwę to niech informuje orga... inni ludzie też mają plany i można spokojnie to dopasować - szanujmy siebie i swój czas. Niefajnie jest jak przychodzi nieparzysta liczba graczy i jedna musi czekać.

2) mój wynik z bitwy z Dreefem jest zupełnie inny:
Dreef straty:
skinki klocek (250) + snake swarm (110) + skink priest (330) + 2x ramphodon riders (265) + skink hunters (180) + spearbacks (240) + 1/2 stygiosaur (225) = 1865
Moje straty:
duże gory (429) + 2x małe gory (200) + gorgona (430) + 1/2 jabbera (185) + 1/2 centaurów (80) = 1524
Różnica: 1865 - 1524 = 341
wynik:11:9 dla mnie + scenariusz dla mnie = 14:6 dla mnie
Dreef, pytałem Cię 2 razy po bitwie czy wszystko policzyłeś...
Uprzejma prośba o poprawienie wyniku.

3) zasady miscastów - mieliśmy wątpliwości jak rozpatrywać miscasty, pytaliśmy Gąski, ale odpowiedział źle. Doczytałem i dopytałem - miscasty się rozpratruje wszystkie i po kolei. Czyli jak Stygiosaur ma miscast 15+ to najpierw dostaje 5 ciochów, a potem na 4+ jeszcze 3w, a nie dostaje 3w, a potem zadaje sobie 2 ciosy.... Dreef i Gąsior do książek, gracie w te grę nonstop to grajcie poprawnie ;) Czy w mojej bitwie by to coś zmieniło? Sporo, ale nie ważne zasędziowano jak zasędziowano (psg miało gorzej ;) ), więc piszę na przyszłość!


Dzięki za bitewki i mile spędzony czas, do zobaczenia w kwietniu.
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Janus
Masakrator
Posty: 2063
Lokalizacja: Nordin Warszawa

Post autor: Janus »

No nie! :D czyli przeskoczylbys na 2 miejsce:p Graty!
Ps: może zastosujemy jakąś zasadę prawo nie działa wstecz, czy coś, przecież to by zmieniło parowania, a błąd w sumie Wasz ;)
Obrazek
Wind Sower pisze:Nawet w średniowieczu papież nerfił strzelanie.
"Jak ja nie cierpię Vampirów"

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Nie zależy mi czy to będzie miejsce 2 czy 3 - możesz zachować dyplom, wiem że nie masz ich za dużo :wink:
Zależy mi na wyniku bitwy, który został źle zgłoszony, bo przeciwnik źle podliczył swoje punkty i nie dysponował papierową wersją, abym mógł to szybko sprawdzić.
Nie sądzę, aby zmieniło to parowanie, a na pewno nie Twoje.

P.S. 1. To nie jest żadne prawo. Prawo to jest np zwałowanie na miscastach i to nie działa wstecz, wyszło jak wyszło. To jest błędnie podliczony i zgłoszony wynik. Tyle. Decyzja będzie organizatora.

P.S. 2. O winie to Ty mnie nie ucz, dość mam czytania KC i KK ostatnio ;)

P.S. 3. Apropo zasad to ja wprowadzam u siebie na pewno jedną - "zasadę ograniczonego zaufania" :wink:
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Tak jeszcze patrzę, że bardzo możliwe że Dreef zgłosił dobry wynik tylko, że został on zamieniony...
Po prostu wychodzi 11:9 dla mnie, a nie dla niego + 3 za scenariusz dla mnie (to dobrze).
Czyli 14:6, a nie 12:8
To może być przyczyna błędnego wyniku w ostatecznych wynikach.
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Dreef
Falubaz
Posty: 1302
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dreef »

Hola hola zly czlowieku. Jakie zwalowanie na miscascie? Dyskutowalismy o tym - nie mielismy pewnosci. Uznalismy decyzje Gaski. Stwierdzasz ze waluje teraz? Good luck.
Dwa jedyne o co mnie pytales to czy policzylem Troglodona, zapytales raz jak lecialem na szluga. Odpowiedzialem twierdzaco. Nie wiem czy wieez bylo grubo po czasie i moglismy dostac karniaki - zglosilismy wynik taki, bo bylo cisnienie i piczylismy szybko.
Jest jak mowisz tak wychodzi punktowo - ale prosze nie pisz o walkach, w szczegolnosci na temat miscastu gdy zapytalismy osobe trzecia i zdecydowalismy sie obydeaj zaakceptowac jej decyzje.

Suma sumarum : Twoje wyliczenia sa poprawne, decyzje pozostaje w gescie Bobsona, parowania by to raczej nie zmienilo. Brak czasu, moj blad, nieswiadomy.

Edit: obydwaj nie posiadalismy papierowej wersji. Nagle to jest problem? Interesujace.
Ostatnio zmieniony 13 mar 2017, o 15:09 przez Dreef, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Wynik jaki zgłosiliście to 12-8 dla Ciebie. W małych za 2 bitwę masz -264 i scenariusz.

Sprawdziłem i gdybyście podali poprawny wynik, to pierwsze stoły wyglądałyby tak

Janus-Paździoch
Gąsior-Kalafior
Sill-Woodspirit

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Dreef pisze:Suma sumarum : Twoje wyliczenia sa poprawne, decyzje pozostaje w gescie Bobsona, parowania by to raczej nie zmienilo. Brak czasu, moj blad, nieswiadomy.
Sorry Dreef, z tym miscastem napisałem, że to na przyszłość, a słowa wałek użyłem tylko do odpowiedzi do Janusa.
Broń Boże nie osądzam Cię o wałowanie - zapytaliśmy osoby z boku i tak zasędziowała, tyle w temacie. Bez urazy :wink:

Co do wyniku to od początku piszę o błędzie nie o z góry powziętym zamiarze, więc luz :)


Ok, skoro by to pozmieniało pairingi to trudno. Post factum. Ja sobie poprawny wynik wpiszę w mój kejecik, hehe i tyle :D
Z Gąską i tak się zaraz spotkam w lidze, więc co się odwlecze to nie uciecze :wink:
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

ODPOWIEDZ