22.04.2017 - Atak na Łozę II Chełmża

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
beszcza
Chuck Norris
Posty: 573
Lokalizacja: Chełmża

22.04.2017 - Atak na Łozę II Chełmża

Post autor: beszcza »

Panowie/Panie chciałem serdecznie zaprosić na turniej w Warhammer Fantasy Battle 6 edycję​!
Wszelkie info na naszym fanpage
https://www.facebook.com/events/1273570819395187/?ti=as
Zapraszam osoby które bez spiny chcą świetnie spędzić czas.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2017, o 20:55 przez beszcza, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Artur
Chuck Norris
Posty: 541
Lokalizacja: Koszalin, Klub Zad Trolla

Post autor: Artur »

Byłem z chłopakami z Koszalina rok temu, fajna impreza - z chęcią przyjechał bym na drugą odsłonę w tym roku, ale ...
dlaczego wymyśliliście 6ed, tak nas mało w świecie warhammera a Wy jeszcze dodajecie coś co zniechęca, chłopaki zastanówcie się jeszcze z tą 6ed.

Ludzi grających w 6ed w domowych zaciszach raczej nie zachęcicie, bo oni po prostu lubią te domowe zacisza bez spin a nie turnieje.

Ludzi którzy przygotowują się do turniejów i ćwiczą zniechęca to mega.

Ja osobiście gram zaledwie z 3-4 turnieje w roku, ale jak już gdzieś jadę to chcę zobaczyć jak grają ludzie na aktualne zasady, dzięki temu czegoś można się nauczyć lub sprawdzić aktualne jednostki - a na 6ed co ja mogę sprawdzić ? nie mówiąc już że musiał bym zacząć czytać te zasady i nauczyć się czegoś tylko po to by o nich potem zapomnieć na zawsze :(

Dlaczego wpłaty są do 10 kwietnia jak post został wysłany dzisiaj ? jeden dzień na wpłatę ?
Obrazek

Awatar użytkownika
beszcza
Chuck Norris
Posty: 573
Lokalizacja: Chełmża

Post autor: beszcza »

Na wstępie dziękuję za miłe słowo to cieszy :)
Nie chcę pisać dlaczego 6 a nie 9tka (to nie jest miejsce na to). Powiem jedno grając w 6tke mam zamknięty system i nie jest wywrócony do góry nogami po kwartale... Chętnych też nie brakuję na 6tkę :) imprez też coraz więcej związanych z starym dobrym Warhammerem :) Mimo wszystko zapraszam na nasz turniej, zasady nie są trudno (tym bardziej, że każdy Warhammerowiec zna 3/4 z nich ;) )

ODPOWIEDZ