[MASTER] Drużynowe Mistrzostwa Śląska 2017

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Re: [MASTER] Drużynowe Mistrzostwa Śląska 2017

Post autor: Laik »

Nie chodzi o to ile coś kosztuje tylko co dostaje się w zamian.
Ja mam nadzieje ze za rok turniej w tym miejscu się nie odbędzie.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Abrasus
Falubaz
Posty: 1031
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Abrasus »

AndrzejAndrzej pisze:Super turniej, obiekt może i jest trochę niedofinansowany, ale przecież nie o to tu chodzi, tylko o atmosferę i grę! Mam nadzieję, że za rok Solo podejmie się organizacji dmś w tym samym miejscu :)

A co do cen - fakt, nie był to najtańszy master ever. Ale osobiście wolę zapłacić parę dych więcej, niż nie zagrać wcale, bo turniej by się nie odbył, bo nikomu za grosze nie chciało się go robić. Zwłaszcza, że hobby zamiera, graczy jak i ludzi którym chce się ogarniać turnieje jest coraz mniej, co niestety wymusza podwyżki cen.

A swoją drogą, to parę tematów poniżej jest Twój turniej w Krakowie z 20zł wpisowego, a ostatni lokal Sola był za 15 zł, także tego ;)
O ile dla niektórych wybrańców były łóżka z pościelą i może warte to było tej kasy (chociaż patrząc na stan noclegu i hotelu nadal uważam, że niezbyt), to dla dużej części były tylko materace - standard noclegu na sali w cenie noclegu w hotelu to trochę porażka... Może za rok uda się ogarnąć jakąś sensowniejszą miejscówkę, bo tutaj widać, że nikt już nawet nie sprząta a sam hotel od dawna wygląda na zamknięty.

Dzięki wszystkim za turniej, szczególnie dla braci Czechów że chciało im się przyjechać. Test nowych kostek repy i klubowych wypadł wyśmienicie :D

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Abrasus pisze:Test nowych kostek repy i klubowych wypadł wyśmienicie :D
Taaaa.... jako, że w 9th age jest znacznie mniej losowości niż w poprzednich edycjach battla i czasami brakuje wrażeń, to nowe kostki spisywały się w tym zakresie rewelacyjnie :D Cudackie rzuty w stylu 5/6 gał na ranienie na 2+ lub 2x1 na kości magii i 2x 6 na czar... Przynajmniej jest z nimi zabawnie :P

Turniej spoko, mi się podobał!
Dla mnie cena 5zł za wszystko jest ok, mniej niż swojego czasu w Gorzowie. Kiełbaski małe to fakt, ale przynajmniej były nonstop. Stoły, mapki, tereny, wydrukowane rozpy, wszystko ok.
Ta miejscówka nie jest zła, sala jest pojemna, jasna i chłodna. Mi osobiście bardzo pasuje budzić się w miejscu, gdzie się gra. Z pokojami faktycznie troche lipa, my spalismy w 5ciu w 2 osobowym pokoju. Pierwszej nocy nie miałem kołdry i zmarzłem w chuk - wystarczyło napisać "zabierzcie sobie śpiwory, koce itd" i już byłbym happy. Zimna woda to też minusik. Pobliski McDonald, Subway i stacja to wielki plus jak na takie zadupie. Nie skreślałbym tej miejscówki - wystarczy poszukać noclegu w okolicy lub zabrać własne śpiwory itd, ale już nie kasować dodatkowo za spanie na miejscu.

Turniej ogólnie bardzo mi się podobał! Dzięki wszystkim napotkanym mordeczkom i drużynie przy której możesz grać z pełnym komfortem, że kolega obok nie zjebie lub nie zjebie bardzo. Natłukłem 77 punkcików, wygrałem wszystkie bitwy, drużyna natłukła prawie 40 tys. małych punktów 8)

Wymieniłem drużynę w tym roku, ale tytuł Mistrza Śląska drugi raz w moich warszawskich rękach.
Szkoda tylko, że rok temu na puchar do gabloty wyciulał mnie Shino w uczciwych rzutach, a w tym roku Szaitis nawet nie podjął rękawicy - shame. No nic będę próbował dalej, a tymczasem kolejny medalion do szuflady.

Trzymajcie się mordki i do zobaczenia next time!



P.S. Forma przed ETC myślę, że jest dość dobra, ale jeśli ktokolwiek jeszcze chciałby mnie przećwiczyć zagranicznymi złożeniami to zapraszam na priv!
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

AndrzejAndrzej - chyba nawet 73 zrobił.

Dziękuję za fajny turniej, bawiłem się świetnie, a każda bitwa była wymagająca.
Trochę daleko mieliśmy, na przyszłość fajnie byłoby skończyć godzinę wcześniej w niedzielę.
Z tego co słyszałem Solo w piatek sam biegał i odkurzał te pokoje, dzięki za to.
Dużo osób krytykuje wysoką cenę, ale dopóki się samemu nie zrobi takiej imprezy i nie zaryzykuje swojej kasy, to turniej zawsze będzie za drogi.

Jeszcze raz dzięki za wspaniałą zabawę i do zobaczenia na DMP.

Awatar użytkownika
Abrasus
Falubaz
Posty: 1031
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Abrasus »

Stan pisze: Dużo osób krytykuje wysoką cenę, ale dopóki się samemu nie zrobi takiej imprezy i nie zaryzykuje swojej kasy, to turniej zawsze będzie za drogi.
Ja mogę przyznać że jestem ignorantem w tych sprawach, ale Laik to trochę turniejów chyba organizował. Może mi łatwiej będzie zrozumieć jak zobaczę jakieś rozliczenie imprezy?

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Koniecznie razem z fakturami za kiełbaski i wungiel do grilla! :D

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

AndrzejAndrzej pisze:Koniecznie razem z fakturami za kiełbaski i wungiel do grilla! :D
wungiel to chyba akurat najtańszy bo zaciągnięty z okolicznych hałd :D

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Hejo!

W imieniu całego teamu SS2 Czterej Pancerni i Bober

Chciałem podziękować wszystkim naszym rywalom, sympatykom ale przede wszystkim Solowi za to, że wciąż mu się chce zapieprzać i organizować dla nas turnieje, żebyśmy to my mogli się bawić, pić piwko i spędzać świetne weekendy. Mam nadzieję, że wszystkie głosy malkontentów Cię nie zniechęcą i wciąż będziesz nam robił dobrze :) Pamiętaj, że głosy niezadowolonych zawsze są bardziej widoczne, ale wiedz, że większości straaasznie się podobało. Poza tym są taci którzy zawsze narzekają - więc wiesz :wink:

Wielkie dzięki dla Gmyrka i Gotfryda, że chciało im się siedzieć z nami i ogarniać dla nas browarki, kiełby i tosty który były zawsze! Dzięki!

I dla legendy, wspaniałego RINCE'a super było Cię znów zobaczyć wśród nas :D

Genialnie było znowu te same mordki zobaczyć w jednym miejscu :D

Do zo !
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Kangur także dziękuje za bitewki i super atmosfere oraz ciepłą wode w pokoju :P
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Dzięki wszystkim uczestnikom za obecność i dobrą zabawę jak troszkę dychne to napiszę więcej od siebie :) bo jest o czym pisać
Gratulacje dla topu :)

1 Underdogs
2 SSIII
3 SSII
4 Czarne Wrony
5 SSI
6 Czech
7 Moria
8 Schwarze Pferd
9 MakeWay
10 Ciupaga Thaala

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Wielkie dzięki za turniej! Bawiłem się świetnie, a i wynik jest więcej niż zadowalający :wink:

Dziękuję mojemu teamowi, z którym się świetnie bawiłem oraz Solowi, za tytaniczną pracę, którą wykonał mimo słabych warunków. Mam nadzieję, że za rok też będzie mu się chciało zorganizować turniej i za samą tą chęć środowisko powinno nosić go na rękach.

Mam nadzieję, że widzimy się za rok!
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Damn, zostawiłem na turnieju swój podpisany podręcznik do HE (na pierwszej stronie był path of Fire). Znalazł się?
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Podręcznik do he czyli 20 wydrukowanych kartek? :P

Dudkowi brakowało bluzy, znalazła się może? Może ktoś spakował i ma za dużo jedną?
edit: bluza już jest.
Ostatnio zmieniony 18 lip 2017, o 14:46 przez Stan, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

JarekK pisze:Damn, zostawiłem na turnieju swój podpisany podręcznik do HE
Stan pisze:Podręcznik do he czyli 20 wydrukowanych kartek? :P
Ale Jarek ma sentyment do tego podręcznika - wydrukowany w kolorze :wink:


Wielkie dzięki za turniej.:

Druhom z drużyny: CEZAROWI, KANGUROWI, KLOPSOWI i SZYMOWI za najlepszą ekipę turnieju ( wybaczcie moje złe parowanie w ostatniej bitwie )

Solowi i SS manom za ogarnięcie turnieju ( z poruszonych wyżej argumentów co do miejscówki to mam tylko jeden, hala jest ok ( chłodna i przewiewna)- ale warto rozważyć rozłączenie wejściówki z opłatą za spanie na miejscu ?)

Przeciwnikom za super bitwy, a szczególnie tym z którymi miałem okazję grać pierwszy raz (Haoxowi, Stanowi i Jarkowi) - czekam na rewanż 8)

I gratulacje dla Underdogsów za zwycięstwo.

Big Up.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Duże pkt 1 Duże pkt 2 Duże pkt 3 Duże pkt 4 Duże pkt 5 suma Dużych hobby wynik końcowy
1 Underdogs 60 60 60 60 60 300 25 325
2 SSIII 60 40 47 60 60 267 17 284
3 SSII 60 60 40 52 45 257 23 280
4 Czarne Wrony 53 60 53 40 55 261 18 279
5 SSI 40 40 54 60 60 254 25 279
6 Czech 40 60 60 48 40 248 25 273
7 Moria 47 60 40 40 60 247 24 271
8 Schwarze Pferd 40 40 60 60 40 240 22 262
9 MakeWay 55 40 40 40 40 215 21 236
10 Ciupaga Thaala 45 40 46 40 40 211 23 234

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Solo dorzuć wyniki przed capem, bo to jest istotne dla ustawienia capa na DMP.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Solo jak tam wysyłanie wyników idzie?
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Bedzie to bedze na ch drazyc temat xD

Generalnie solo moze zrobi paczke z lokalami za caly rok bo tez nie ma ich chyba za wiele zgloszonych.

A co za roznica kiedy wejda do rankingu
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Racja - i w ten sposób nech robią wszyscy organizatorzy a ligę uzupelniajmy raz w roku - kocem grudnia...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Spoko, koordynator ligi wygrał, więc nie ma obaw że nie zaliczą tego mastera :P

ODPOWIEDZ