[WARSZAWA] Wałkowanie-Sieroty po battlu vol. XII 13.08.2017

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Re: [WARSZAWA] Wałkowanie-Sieroty po battlu vol. XII 13.08.2

Post autor: Bobson »

Shino pisze:Wrzucisz wyniki z pktami?

Czemu majac czesc pomalowanej armii dostalem tak malo pkt? Wbrew temu co mowiles na turnieju nie ma nic o 0 za malowanie. 2 pkty bylyby chyba adekwatne za polowe armii i to pomalowana podstawowo...
Powiem tak. Moim zdaniem wykłócać się o punkty za malowanie w Twoim przypadku to szczyt bezczelnośći :) Ciesz się, że wgl zagrałeś taką armią proxów bo to ostatni raz kiedy dopuściłem jakiekolwiek proxy. Modele nieodpowiadające rozpisce będą zdejmowane ze stołu.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Powiem tak. Nie miales obiekcji i zgodziles sie na to, o co tez zapytalem tydzien wczesniej. W sobote ok. 23.30 zaczales smecic. Kilka osob jeszcze mialo proxy. Mozesz wrzucic wyniki i upewnic mnie, ze nie tylko ja dostalem taki wynik z malowania? Szczegolnie, ze na poprzednich turniejach nie robiles oceny malowania. Tym razem zrobiles jak polowy osob nie bylo na turnieju juz. Pomysl wiec kto jest bezczelny tu

Szary dobrze wiesz jaka armie mialem. Jestem tez ciekaw ile pkt. Z malowania ty miales jak miales czarne figurki. Chyba tez powinienes miec 0

Awatar użytkownika
Szary
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Szary »

Shino, miałem nawet jedną figurkę bez podkładu - true story. Ale przynajmniej miałem WYSYWIG, bo w moim wieku już nie wypada inaczej:)
Co do oceny malowania to nawet nie wiedziałem, że była taka i jak wpłynęła na ostateczny wynik.

Ale dalej uważam, że na turnieju armia powinna być schludna, trzymająca się kupy a modele reprezentujące tym czym są. Wiem, że coraz trudniej o niektóre figurki i można czasem przymknąć oko. Ale chyba zgodzisz się, że takie stare konie jak ja czy ty nie powinni pokazywać innym na turnieju pierdolnika w armii, prawda?

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Ale moja pretensja jest glownie nie do tego, ze dostalem 0 z malowania (co nIe oszukujmy sie, jest sprawiedliwe) tylko zeona byla przeprowadzona po wszystkich wynikach sporo osob juz poszla z turnieju i Bobson ja przeprowadzil bez patrzenia sie na wszystkie armie

Dreef
Falubaz
Posty: 1302
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dreef »

Shino pisze:Ale moja pretensja jest glownie nie do tego, ze dostalem 0 z malowania (co nIe oszukujmy sie, jest sprawiedliwe) tylko zeona byla przeprowadzona po wszystkich wynikach sporo osob juz poszla z turnieju i Bobson ja przeprowadzil bez patrzenia sie na wszystkie armie
To prawda, przeprowadzal ja po turnieju (kiedy Szary i Hoax dogrywali swoja bitwe). Robil to przy mnie i robil to sprawiedliwie, takze konsultowalismy pkt, jak ocenic armie np. Takie jak moja gdzie modeli pomalowanych, skonczonych duzo nie ma, ale np mam wszystkie modele. Takze Shino, jesli Bobson nie wiedzial kto ma jak pomalowana armie to pytal czy ktos pamieta - udalo nam sie ocenic kazda osobe.
Obrazek

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

:lol2:

Awatar użytkownika
Janus
Masakrator
Posty: 2063
Lokalizacja: Nordin Warszawa

Post autor: Janus »

Zapraszam na turniej http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=24&t=53446
tu nie będzie żadnych niejasności co do oceny malowania ;)
Obrazek
Wind Sower pisze:Nawet w średniowieczu papież nerfił strzelanie.
"Jak ja nie cierpię Vampirów"

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Co innego niepomalowane figurki a co innego brak tych figurek. Rozumiem że odkąd As wygrał modelarke to nastąpiło poważne rozprzężenie w tej materii ale osobom lubiącym karteczki na stołach proponuje jednak Magica.
Obrazek

as1
Chuck Norris
Posty: 626

Post autor: as1 »

Pomysł z nagroda dla mnie za modelarkę nie był moim pomysłem i chciałem zwrócić nagrode na tym masterze. Nie chcę juś więcej o tym słyszeć.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Skoro byla sprawiedliwa i dobrze przeprowadzona to wrzuccie ja tu

ślivek
Kretozord
Posty: 1659

Post autor: ślivek »

As. Widzę, że sława jest ciężka dla Ciebie ale mam nadzieję że mimo to wpadniesz też na tegoroczne macki wojny. Jeśli uważasz że nagroda za najlepiej pomalowaną armię nie powinna być przyznawana na podstawie głosowania wśród wszystkich uczestników to przemyślimy to w gronie organizatorskim. Wszak jako zwycięzca przytłaczającą większością głosów powinieneś mieć coś do powiedzenia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Elvis is (un)dead
Oszukista
Posty: 796

Post autor: Elvis is (un)dead »

as1 pisze:Pomysł z nagroda dla mnie za modelarkę nie był moim pomysłem i chciałem zwrócić nagrode na tym masterze. Nie chcę juś więcej o tym słyszeć.
To ludzie decydowali... Co prawda znalazł się jeden Silnoręki, który dowiedział się co to za ludzie i porozmawiał z nimi po swojemu :D

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Zgubilem na tym turnieju losa...:(bardzo lubem tego losa bo byl tak sprytnie zrobiony ze zyskiwalem 10stopni do zasiegu widzenia:)czy ktos go nie znalazł?
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

lwieserce85 pisze:Zgubilem na tym turnieju losa...:(bardzo lubem tego losa bo byl tak sprytnie zrobiony ze zyskiwalem 10stopni do zasiegu widzenia:)czy ktos go nie znalazł?
Gdzieś go mam jeśli nie wyrzuciłem

ODPOWIEDZ