[Krakow] 16.09 MDK 2500
[Krakow] 16.09 MDK 2500
W imieniu klubów Underdogs i Legion, zapraszam na turniej Fantasy Battle 9th Age
Format: 2500pkt
Lokalizacja: MDK Grunwaldzka 5
Zaczynamy gre o 09:15 (osoby pomagające ustawieniu sali proszone są o pojawienie się o 9:00)
Wpisowe: 20 PLN
za przedplate zaksiegowana do 14.09 dodatkowe 3 punkty
dane do przedplat:
Tomasz Gegotek
02 1050 1070 1000 0022 7563 0164
Wśród wszystkich uczestników turnieju zostaną rozlosowane bony do sklepu Vanaheim
Gramy 4 bitwy - ze scenariuszami
Rozkład jazdy:
9:00-9:15 Przygotowanie sali
9:15-11:15 I bitwa
11:15-13:15 II bitwa
13:15-15:15 III bitwa
15:15-17:15 IV bitwa
17:15-17:30 ogarniecie sali (po zakończeniu gry gracze proszeni są o sprzątniecie makiet i zaniesienie stołu do magazynu)
17:40-17:50 wyniki, losowanie nagród
Ocena malowania:
Przygotowanie do gry:
2 - miarka, traye, kostki,
1 - brak jednego z powyższych
0 - brak >1 z powyższych
Malowanie:
3 - Cala armia pomalowana
2 - 50%-99% pomalowane
1 - 25%-49% pomalowane
0 - <25% pomalowane
(liczymy ilość modeli)
Lista uczestników:
1. Laik SE $
2. Pawlak EoS
3. Rusek SE
4. Albo_Albo OK
5. Andrzej HE $
6. Wind Sower KOE
7. Baszut OK
8. Psz OG $
9. Gremlin SE
10. PiotrekN EoS $
11. Lividius DH
12. Szymu OG $
Format: 2500pkt
Lokalizacja: MDK Grunwaldzka 5
Zaczynamy gre o 09:15 (osoby pomagające ustawieniu sali proszone są o pojawienie się o 9:00)
Wpisowe: 20 PLN
za przedplate zaksiegowana do 14.09 dodatkowe 3 punkty
dane do przedplat:
Tomasz Gegotek
02 1050 1070 1000 0022 7563 0164
Wśród wszystkich uczestników turnieju zostaną rozlosowane bony do sklepu Vanaheim
Gramy 4 bitwy - ze scenariuszami
Rozkład jazdy:
9:00-9:15 Przygotowanie sali
9:15-11:15 I bitwa
11:15-13:15 II bitwa
13:15-15:15 III bitwa
15:15-17:15 IV bitwa
17:15-17:30 ogarniecie sali (po zakończeniu gry gracze proszeni są o sprzątniecie makiet i zaniesienie stołu do magazynu)
17:40-17:50 wyniki, losowanie nagród
Ocena malowania:
Przygotowanie do gry:
2 - miarka, traye, kostki,
1 - brak jednego z powyższych
0 - brak >1 z powyższych
Malowanie:
3 - Cala armia pomalowana
2 - 50%-99% pomalowane
1 - 25%-49% pomalowane
0 - <25% pomalowane
(liczymy ilość modeli)
Lista uczestników:
1. Laik SE $
2. Pawlak EoS
3. Rusek SE
4. Albo_Albo OK
5. Andrzej HE $
6. Wind Sower KOE
7. Baszut OK
8. Psz OG $
9. Gremlin SE
10. PiotrekN EoS $
11. Lividius DH
12. Szymu OG $
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.
Będę, 3k nie grałem jeszcze jestem ciekaw
jak bedzie 3k to i ja sie zjawie na 2-3 bitwy maks do16
xYz