Khorne na domówki 2000pkt

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Re: Khorne na domówki 2000pkt

Post autor: Grolshek »

Bearded Unclean 'Un pisze: pomoze Ci to uniknąc kompromitacji w przyszłosci.
Dziejsza absolutnie wystarczy :lol2:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

Grolshek pisze:
Bearded Unclean 'Un pisze: pomoze Ci to uniknąc kompromitacji w przyszłosci.
Dziejsza absolutnie wystarczy :lol2:
Być gwiazdą, gwiazdą, ludzi fantazją
Wyzwalać zazdrość, ja chcę być gwiazdą
Być gwiazdą, gwiazdą, ludzi fantazją
Wyzwalać zazdrość, ja chcę być gwiazdą...

Wyraznie napisalem (widac, ze czytanie ze zrozumieniem troche powoduje problem), ze jak zaczniemy olewac wszystkie ograniczenia
to wlasnie takie glupie kwiatki jak 4 cannony sie pojawia. Przeciez to tylko gra na stole kuchennym jak to zauwazyl Kolega Grolshek.
Nie wiem dlaczego przyjeliscie za pewnik ze to objaw mojej niewiedzy?
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Obrazek
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

fakt rullbook to same ograniczenia :lol2:

kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Post autor: kevinior »

strasznie sie uparles kolego szanowny na te 4 cannony :D wiec imperium moze ich miec jakies hmm +- 10 ogry tez moga miec jakies 6 :D krasnale no te tez moga miec ich sporo (nie wiem dokladnie ile) ale obstawie ze z 7 wejdzie woch moze wstawic 3 heleny breta moze wstawic 6 trebuszy i tak w nieskonczonosc. Ok ograniczenia sa fajne i fakt faktem iz gra sie na nich na wiekszosci powaznych turniejow ale kurcze jak czlowiek chce sobie pograc to nawet mozna wlasne zasady robic do gry :D ja osobiscie uwielbiam stawiac na srodku wieżę ktora robi efekty na 2k6 od 3k6 s1 do wystrzalow z katapulty o sile 8 :D jako meteory wiec najlepiej niech nie gra na ograniczenia bo to tylko zamaci w glowie nowemu graczowi sam wiem o tym doskonale bo osobiscie nienawidze euro i ono SSIE :D imo wiem ze wprowadza balans itd itp i daje niektorym armiom naprawde fajne bonusy jak np tk i bestiom. Ale nie dajmy sie zwariowac RULEBOOK TO PODSTAWA !! i imo jego nalezalo by sie trzymac na poczatku :D a nie jakichs ograniczen na sam poczateczek wiadomo sa rzeczy mocniejsze i slabsze ale to juz pozostawiam do ogrania przez kolege chacego stestowac rozpiske .
Jak mam byc szczery to nie zamieszczaj tutaj zadnych rozpisek pograj tym co masz nawet jezeli to jest na kartce slabe moze okazac sie ze calkiem fajnie sie sprawi na stole w jakiejs konkretnej roli :D wiec GRAJ GRAJ GRAJ i nie koniecznie sluchaj to co tutaj pisza :D bo czlowiek najlepiej uczy sie na bledach a jako ze te bledy defakto nie kosztuja cie zadnej straty badz czego kolwiek wiecej niz lekkiego smuta po grze to warto je robic i wyciagac z nich jak najwiecej wnioskow :twisted:
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Trit nie siej flejmu.... :roll: :roll:
Na 2,4k możesz wziąć 2 takie same rary więc jak do kur... chcesz mieć 4 działa =D> ? Możesz mięc 2 rary takie same i 3 spec. takie same .... ma +3k się to zwiększa jeżeli się nie mylę ;d
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

ODPOWIEDZ