Tk vs WE ETC

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Opos
Falubaz
Posty: 1196
Lokalizacja: KGB Tarnów

Tk vs WE ETC

Post autor: Opos »

Witam :)
Oto coś co wystawilem wczoraj na WE, nie jest do konca dopracowana (już to naprawiłem, ale wstawiam tę rozpę, na której grałem :) )

Tomb King @318 - Generał
-Armour of Destiny
-Chariot of Fire
-Sword of Swift Slaying
-chariot
-shield

Tomb King @276
-Wizarding Hat
-light armour, shield

Liche Priest @280
-Casket of Souls

Liche Priest @165 - Hierofanta
-Collar of Shapes
-Ruby ring of Ruin

Chariots x3 @180
-FCG
-Banner of Eternal Flames

Chariots x4 @160

Bowmen x20 @160

Bowmen x20 @160

Tomb Guards x20 @295
-FCG
-Banner of Undying Legion

Ushabti x5 @325

Tomb Scorpion x2 @170

Screaming Skull Catapult @110
-Skulls of the Foe

I troszke o samej potyczce. Gienerał siedział w rydwanach z Flamingami, 2 king w TG, Hierofanta w łucznikach.
Moje rozstawionko (od lewej): Caszkiet, rydwany z gienkiem, uszatki 2x łucznicy, za nimi klopa, dalej TG i znów rydwany.
Jego rozstawienie (od mojej lewej):Treeman, książę, treekiny x6, 8 driad, za nimi gienek mag 4lvl, dalej 8 driad, 11 łukoli, treeman, 20 łukoli, 8 driad, za nimi magol 2 lvl.
Graliśmy tylko 2 tury (niestety), Ja zaczynałem, w mojej 1 turze rydwany z gienkiem wlazły w treekiny i driady, z impaktów poszły 4 treekiny :mrgreen: do końca 2 tury jeszcze jeden treekin i 3 driady, mi został gienek na 2 woundach. Uszatki w mojej 2 turze wpadły w kolejne driady, wybiły je do nogi, najeżdżanko. Łucznicy wystrzelali mniejszy oddział elfich łukoli, klopa zabiła jednego Treemana a drugiemu zalożyła 4 buty (jakbym rzucił 3 na rany to też by spadł :| ), TG nie doszli do walki, kolejne rydwany w drugiej turze wpadły w większy oddział łukoli, zabiły 3 z impaktów i się sypnęły. Kaszkiet ogólnie zmniejszał stan liczebny przeciwnika i zabił 2 lvl maga :mrgreen:
Ogólnie wygrałem 16-4 z różnicą 972 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Najciekawsze jest to, że... zapomniałem wystawić skorpków :oops:
Let the River of Blood flow...

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

nie wiem czemu zakładasz drugi temat w tym samym dziale, na prawie taką samą rozpiskę

colar powinien być na cascecie a pierścionek na hierofancie to zmarnowane punkty
Obrazek

ODPOWIEDZ