VC 2250 czyli smoczus wrajty wargulf i ekipa :D

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Capek
Chuck Norris
Posty: 388
Lokalizacja: Świebodzin/Gorzów

VC 2250 czyli smoczus wrajty wargulf i ekipa :D

Post autor: Capek »

cosik podobnego juz kiedys dawalem, ale troche pozmeniane :)

Vampire Lord @ 730 Pts
General; Magic Level 3; Zombie Dragon
Balefire Spike [10]
Flayed Hauberk [25]
Wristbands of Black Gold [30]
Book of Arkhan [35]
The Arkayne: Forbidden Lore [35]
The Courtly: Walking Death [25]
The Bestialle: Infinite Hatred [25]
The Master: Summon Creatures of the Night [15]

Wight King @ 207 Pts
Battle Standard Bearer; Skel Steed; Barding; Lance; Heavy armour; Shield
The Flag of Blood Keep [75]

Necromancer @ 135 Pts
Magic Level 1; Necromancy; 3 Necro Spells
Dispel Scroll [25]
Dispel Scroll [25]

20 Zombies @ 80 Pts
20 Zombies @ 80 Pts
10 Crypt Ghouls @ 80 Pts

10 Black Knights @ 347 Pts
Champion; Standard; Barding; Lance; Heavy Armour; Shield; Standard
Royal Standard of Strigos [35]

5 Fell Bats @ 100 Pts
5 Dire Wolves @ 40 Pts

1 Varghulf @ 175 Pts


5 Cairn Wraiths @ 275 Pts
Great Weapon; Banshee

Casting Pool: 6

Dispel Pool: 5

Models in Army: 80


Total Army Cost: 2249

Awatar użytkownika
SaperHeart
Piłkarz
Posty: 710
Lokalizacja: Adeptus Geriatricus

Post autor: SaperHeart »

Jak dla mnie to Lord jest źle złożony...bo ani do Magii, ani do Walki...Ja bym dał mu Red Fury i masz idealną maszynkę do mielenia...I pytanie jest czy nie lepiej Wight Kingowi dać Banner of the Barrows, bo i tak go dołączasz do BK...

ksuM
Falubaz
Posty: 1161

Post autor: ksuM »

Ze smokiem z forbidden lore fajnie współpracuje biegacz bo wtedy masz 3 must stop czary co turę: książka, lurker na smoka i steed of shadows na BSB. A biegaczowi możesz dać armor of the night skoro lord ma hauberka żeby kosił shadów lub nightshrouda + SoB żeby wyrzynał BG.

Przy smoku 8 batów to zajebista opcja, dzięki temu ładnie można łapać mnóstwo rzeczy.

Mało wystawień, ale each to his own :wink:

(tryb jasnowidzenia on): BG wyrzucisz po kilku grach są za miętcy strach nimi wejść do walki czasem, pamiętam jak moich 10 padło od spearmenów HE...

Awatar użytkownika
Capek
Chuck Norris
Posty: 388
Lokalizacja: Świebodzin/Gorzów

Post autor: Capek »

BG?
masz na mysli Black Knightow? :P

nie dam barrowsa bo wtedy BK mi spadna od strzelania i magii bardzo szybko, a ten 4+ ward mi wiele razy dupsko uratowal ;)
poza tym BK to moja ulubiona jednostka wampirow wiec ich nie wyrzuce ;)
a lord ma forbidden lora, a nie red fury zeby miec te 3 popychaczki na ture ;)

Awatar użytkownika
Gucio
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: Gucio »

Dużo popychaczek rzucisz mając lordem 5 kości powera a necrusiem nie rzucisz popychaczki na 1 kości...
Zrób go raczej na jedną stronę (mag albo rzeźnik a nie coś pośrodku)...

BG - black guardzi - darkelficka elitarna piechota... (S4, A2, i można im dać ASFa... nie zapominajmy o ITP, 8 Ld i stubborn)

Awatar użytkownika
Sosna
Wałkarz
Posty: 66
Lokalizacja: Drakenhof/Warszawa

Post autor: Sosna »

Smok nie jest zły, jedyny jakiego opłaca się wystawiać( tak przynajmniej gra Barbarossa, jeżeli dobrze pamiętam jego złożenie). Co do reszty, to na kingu może daj drakenhofa? Co prawda musisz coś uciąć no ale zysk jest opłacalny. Ja bym wywalił varghulfa, a wrzucił drakenhofa i dorzucił trochę fastów

Awatar użytkownika
Sosna
Wałkarz
Posty: 66
Lokalizacja: Drakenhof/Warszawa

Post autor: Sosna »

ksuM pisze:Ze smokiem z forbidden lore fajnie współpracuje biegacz bo wtedy masz 3 must stop czary co turę: książka, lurker na smoka i steed of shadows na BSB. A biegaczowi możesz dać armor of the night skoro lord ma hauberka żeby kosił shadów lub nightshrouda + SoB żeby wyrzynał BG.

Przy smoku 8 batów to zajebista opcja, dzięki temu ładnie można łapać mnóstwo rzeczy.

Mało wystawień, ale each to his own :wink:

(tryb jasnowidzenia on): BG wyrzucisz po kilku grach są za miętcy strach nimi wejść do walki czasem, pamiętam jak moich 10 padło od spearmenów HE...
Widać że ktoś tu albo ma super pecha, albo najzwyczajniej po prostu nie umiesz grać... Bez BK to dużo raczej nie da rady ugrać, jeśli nie masz innej jednostki z "przypierdoleniem"( czytaj lord siekacz)

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

Wendigo pisze:Dużo popychaczek rzucisz mając lordem 5 kości powera a necrusiem nie rzucisz popychaczki na 1 kości...
Zrób go raczej na jedną stronę (mag albo rzeźnik a nie coś pośrodku)...

BG - black guardzi - darkelficka elitarna piechota... (S4, A2, i można im dać ASFa... nie zapominajmy o ITP, 8 Ld i stubborn)
9ld ;)

Awatar użytkownika
Gucio
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: Gucio »

Aj prawda :P przepraszam za pomyłkę...

Awatar użytkownika
Capek
Chuck Norris
Posty: 388
Lokalizacja: Świebodzin/Gorzów

Post autor: Capek »

BG to wiem ze to Black Guard ale myslalem ze to przejezyczenie bo co oni maja do mojej rozpy? xD

a nekrusiem z 2 kosci moge rzucic popychaczke :P

hm... no nie wiem, bez varghulfa rozpa straci sporo na mobilnosci, bo co bedzie marsz fastom dawac ?

Awatar użytkownika
Gucio
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: Gucio »

ehh ok rzucisz z dwóch ale wtedy lord ma tylko 4 do dyspozycji...
Daj lepiej tego lorda na hellsteeda lub na konika i będziesz miał pkt na kolejnego hero który ci się przyda...

ODPOWIEDZ