Vampierze EURO

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
!Młody!
Mudżahedin
Posty: 347

Vampierze EURO

Post autor: !Młody! »

To moja pierwsz rozpiska VC wiec prosze o komentarze.Rozpa na EURO

Lord wampir generał 360pts
-4lvl
-scroll
-hełm
-wristbands of black gold

Witch king 250pts
-BSB
-baner z regenką
-hate

29 ghuli + ghast 248pts
29 ghuli + ghast 248pts
18 szkieletow FCG 164pts

3 duchy 195pts
28 GG FCG GW banner of the barrows 439pts
3 fel baty 60pts

Vargulf 175pts
4wrighty+baska 275pts

Total 2395/2400
Ostatnio zmieniony 6 gru 2011, o 17:10 przez !Młody!, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
DarkAngel
Oszukista
Posty: 822
Lokalizacja: Wataha - Racibórz/Wrocław

Post autor: DarkAngel »

Wywal zombie i psy, zamiast nich dopakuj kloce ghuli
"Nie może być kompromisu między wolnością a nadzorem ze strony rządu. Zgoda choćby na niewielki nadzór jest rezygnacją z zasady niezbywalnych praw jednostki i podstawieniem na jej miejsce zasady nieograniczonej, arbitralnej władzy rządu." - Ayn Rand

!Młody!
Mudżahedin
Posty: 347

Post autor: !Młody! »

Ale to wtedy nie bede mial odbinaczek i gdzie bede trzymal lorda w gulach to moze wrzuce szkilety zamiast tego?

Awatar użytkownika
Vampir
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: Bielsko-biała/ Kraków

Post autor: Vampir »

Co do odginania - "nie przynosi się drewna do lasu" :D Ładnie szachując przeciwnika w fazie magii jesteś w stanie zrobić sobie odginaczki na poczekaniu. A te szkielety to dobry pomysł, poza tym to zawsze dodatkowy sztandar do B&G.

Awatar użytkownika
DarkAngel
Oszukista
Posty: 822
Lokalizacja: Wataha - Racibórz/Wrocław

Post autor: DarkAngel »

Kurde nie zauważyłem - musisz mieć szkiele do trzymania generała powinno starczyć 15-20, chociaż 10 czasem też daje radę. Psy są słabe jako odginaczka, nie mają skirmisha, ani nawet nie są lekką - baty lepsze.

P.S. Do zombie nie może się przyłączyć żadna postać
"Nie może być kompromisu między wolnością a nadzorem ze strony rządu. Zgoda choćby na niewielki nadzór jest rezygnacją z zasady niezbywalnych praw jednostki i podstawieniem na jej miejsce zasady nieograniczonej, arbitralnej władzy rządu." - Ayn Rand

Awatar użytkownika
Vampir
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: Bielsko-biała/ Kraków

Post autor: Vampir »

Batów trochę szkoda, lepsze są do polowania na maszyny/magów. Ale jak nie zostaje nic innego w zanadrzu i nie uda nam się wyczarować tych zombiaków to oczywiście też wykonają zadanie.

!Młody!
Mudżahedin
Posty: 347

Post autor: !Młody! »

Poprawilem rozpe w pierwszym poscie czy tak ma byc
?

Awatar użytkownika
Vampir
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: Bielsko-biała/ Kraków

Post autor: Vampir »

Trochę mało tej gwardii, poza tym jest ok.

Awatar użytkownika
DarkAngel
Oszukista
Posty: 822
Lokalizacja: Wataha - Racibórz/Wrocław

Post autor: DarkAngel »

W sumie ja bym zwykłych duchów nie brał, szkoda tych 260 pkt. Zazwyczaj udaje mi się wiaterkiem zrobić duchy, o ile przeciwnik nie ma bardzo mocnej antymagii. Ale to czy je wystawiać to już powinna być indywidualna decyzja każdego gracza - jedni je wystawiają, inni nie. Równie dobrze możesz trafić na gracza bez magicznych ataków i np. Lore of Shadow, który nie jest im w stanie nic zrobić, jak i na takiego co ci je ściągnie w 1 turze, lub zabije je w combacie magicznymi atakami.
"Nie może być kompromisu między wolnością a nadzorem ze strony rządu. Zgoda choćby na niewielki nadzór jest rezygnacją z zasady niezbywalnych praw jednostki i podstawieniem na jej miejsce zasady nieograniczonej, arbitralnej władzy rządu." - Ayn Rand

Awatar użytkownika
August
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: August »

Rozpiska jest całkiem ok. Spokojnie możesz przyciąć jedną bazę duchów (we 3 dadzą również radę) a za zaoszczędzone punkty dapakować coś - gwardię, ghoule, lorda czy dołożyc jeszcze jedną 3 batów.


Wedle uznania Można też pomyśleć nad zamianą vargulfa na małego vampira z periapt i jakimś całym lorem - najlepiej shadow lub death.

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

lord wygląda na takiego bez blood linów poza Dark Acolyte, ale co kto lubi :)
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

!Młody!
Mudżahedin
Posty: 347

Post autor: !Młody! »

Znów zmienilem ten pierwszy post tak ma byc?Misha co to te blood liny bo nie ogarniam jak juz mowilem to moja pierwsza rozpa VC

Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shadar »

Chodziło mu o wampirze moce, takie jak master of black arts, czy red fury.
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

!Młody!
Mudżahedin
Posty: 347

Post autor: !Młody! »

Aha ok. a mam takie pytanie czy wristbands of black gold daje warda na 3+ na cały oddział?

Awatar użytkownika
4 karabiny
Beast from the East
Posty: 1188
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: 4 karabiny »

!Młody! pisze:Aha ok. a mam takie pytanie czy wristbands of black gold daje warda na 3+ na cały oddział?
Nie.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

!Młody! pisze:Aha ok. a mam takie pytanie czy wristbands of black gold daje warda na 3+ na cały oddział?
Tylko na bohatera. W opisie przedmiotu musi być wyraźnie zaznaczone jeśli dana cecha przenosi się także na oddział.

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Koszt GG zwałowany :)

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

c4h10 pisze:Koszt GG zwałowany :)
+1 na Euro mieści się 28 ;) z FCG
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

!Młody!
Mudżahedin
Posty: 347

Post autor: !Młody! »

Fakt juz poprawione a i zaoszczedzone pkt dalem hate na wampiorze

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

co to jest ten hate na wight kingu?

dałbym wampirzemu lordowi przynajmiej 3 lev + forbidden lore

wywal duchy i wrzuć 1-2 wraity w herosach i jednego wraita mniej w oddziale wraitów :) albo baśke która notabene sama kosztuje 75 pkt...
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

ODPOWIEDZ