Daemons 800

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Daemons 800

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Dwa pomysły na paradoxowy format 800pkt.

10 Pink Horrors of Tzeentch @ 150
champion; musician

10 Pink Horrors of Tzeentch @ 140
champion

5 Beasts of Nurgle @ 300

1 Skullcannon @ 135

5 Khorne Furies @ 70

Total 795


1 Herald of Tzeentch @ 125
general; Tzeentch lv2

15 Pink Horrors of Tzeentch @ 230
standard; musician; Lichebone Pennant [15]

1 Skullcannon @ 135

5 Khorne Furies @ 70

4 Beasts of Nurgle @ 240

Total 800

Opcja #1 ma słabsza magie i antymagię, za to więcej bestii.
Jesli opcja #2, to czy lepiej metal czy tzeentch na heroldzie? Tz daje lepszą selekcję bo to łacznie 3 poziomy magii, za to metal wydaje sie być bardziej uniwersalną domeną.
Co myślicie?
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
jawor
Oszukista
Posty: 867
Lokalizacja: Animosity Szczecin, Poznań

Post autor: jawor »

Czemu furie mają mark khorna? Masz zamiar nimi szarżować?
Obrazek

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

To 10pkt których i tak lepiej nie spożytkuję, a S5 w szarzy robi różnicę. Zazwyczaj będa ginąc jak na odginaczkę przystało, ale od czasu do czasu maja szansę coś zabic, np inne odginaczki, albo zmieśc krasnoludzką maszynę bez zbędnego stresu.
Przy progach 130pkt, tych 10pkt nie robi różnicy.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Milord
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 107

Post autor: Milord »

Progi 130 na 800pkt? Powaznie? ; d
.

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

10pkt do podziału miedzy obu graczy.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

melfist
Wałkarz
Posty: 59

Post autor: melfist »

Ja jade to druga opcja, dokladnie to samo zlorzylem :P

Awatar użytkownika
malfoj
Falubaz
Posty: 1306
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malfoj »

Jak to progi co 130 ? Przecież wtedy maxymalne zwycięstwo to jakieś 17

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Obrazek

5 progów po 130. Ogarniasz..?
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
malfoj
Falubaz
Posty: 1306
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malfoj »

Teraz tak.

Awatar użytkownika
TomashWwl
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: BeefTown / WaWa

Post autor: TomashWwl »

Z ciekawości czemu nie Bzyk na dysku a w cory coś bardziej naporowego?
Remo pisze: Ja bym tabelkę miscasta też usunął bo czasem komuś Wampira wsysnie i jest to smutne i niesprawiedliwe i w ogóle brak balansu... :roll:

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Dyskowca trudniej niańczyć, a horrory są bardzo dobre, na te punkty magia Tzeentcha ma duzy potencjał, a oni bardzo efektywnie czarują, szczególnie z 6 kosci, bo nie bolą miscasty.
Oczywiscie to nie jest tak, ze pinki sa jedyna słuszna drogą, ale osobiscie uwazam ze sa mi potrzebne, nawet jesli mają rzucac tylko Blue Fire of Tzeentch.
Gdybym wstawił klocek np. Bloodlettersów, to byłaby zupełnie inna koncepcja, i chyba mniej by mi odpowiadała.
Generalnie chciałbym mieć mocna magię, i strzelanie, tak zeby jak najwiecej ugrywac poza combatem.
magia Tzeentchowa moze pozamiatac smieci w najgorszym wypadku, a w najlepszym zrobić duzo więcej (Treason i Gateway na te punkty moga byc gamebreakerami).

Rozważalem opcję bez magii, czysty napór, ale jakoś nie byłem do niej mocno przekonany. Kwestia osobistych preferencji.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
jawor
Oszukista
Posty: 867
Lokalizacja: Animosity Szczecin, Poznań

Post autor: jawor »

Bo bzyk na dysku może dostać od naszej tabelki na wiatry i musi się chować przed pociskami, klopami czy armatami.
Obrazek

Awatar użytkownika
TomashWwl
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: BeefTown / WaWa

Post autor: TomashWwl »

Racja, jednak nie jestem przekonany z kolei do trzymania tylu pktów w jednym miejscu.
Remo pisze: Ja bym tabelkę miscasta też usunął bo czasem komuś Wampira wsysnie i jest to smutne i niesprawiedliwe i w ogóle brak balansu... :roll:

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Byle smiec tego nie zabije, a jesli rywal wpadnie w to czyms solidnym, to znaczy ze bitwa i tak jest przegrana.
Na te punkty ciężko uniknąć kumulowania punktów w pojedynczych jednostkach.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
TomashWwl
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: BeefTown / WaWa

Post autor: TomashWwl »

Miło byłoby znów na siebie wpaść w takim razie ;) do zobaczenia w Paradoksie
Remo pisze: Ja bym tabelkę miscasta też usunął bo czasem komuś Wampira wsysnie i jest to smutne i niesprawiedliwe i w ogóle brak balansu... :roll:

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Do zobaczenia :)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

ODPOWIEDZ