Prawdziwy Król Goblinów

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Prawdziwy Król Goblinów

Post autor: QQrydza »

Jak to w koncu jest wywerny sie licza do characteriw czy nie? Bo battle scribe odejmuje mi je od limitu na hero i nie wchodza dwie wywki i bsb...

Myslalem ze banner dziala na cale strzelanie tak to jest żenujący.

Zagrałem bitwe z ogrami, 23 blackow z bsb i magia nie przebilo się przez 9 tribsmenow, a 2 morfangi wpadly i zjadly 26 savagy tak lekko, ze inaczej byc nie moglo ^^ nie wiem kto wymyslil ze bsb i parry na calym stole i armii jest ok, ale nie jest.

Shamanism mnie rozczarowal ale dam mu dalej szanse w tej rozpie.

Pachol zagramy jak objedziesz kebaby w tychach zrobisz sobie fotki i podpiszesz jem kebaba by wspierac araba j**** onr i wrzucisz na fejsa
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Obecnie każdy mount pod bohatera wlicza się do puli herosów.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Juz bryka zaraz dam roostery

+ Characters (1300pts) +

········Lord of Fightin' (520pts) [Army General, Iron Orc, Waaagh!, Warlord]
············Magic Items [Backstabbing Dirk, Divine Icon, Lucky Shield, Talisman of Supreme Shielding]
············Wyvern [Wyvern - Iron Orc Lord of Fightin']

········Lord of Fightin' (460pts) [Feral Orc, Shield, Warlord]
············Magic Items [Axe of the Aporcalypse , Plates of Tuktek, Potion of Swiftness]
············Wyvern [Wyvern - Feral Orc Lord of Fightin']

········Lord of Fightin' (320pts) [Battle Standard Bearer, Chief, Great Weapon, Iron Orc, Shield]
············Magic Items [Crown of Scorn, Dragon Mantle]

+ Core (1428pts) +

········Goblins (708pts) [Cave Goblin, Champion, 52x Goblin, 3x Mad Git, Musician, Nets, Shield]
············Standard Bearer
················Veteran Standard Bearer [War Standard​]

········Orc Boar Riders (180pts) [5x Boar Rider, Common Orc, Light Lance, Musician, Shields]

········Orc Boar Riders (180pts) [5x Boar Rider, Common Orc, Light Lance, Musician, Shields]

········Orc Boar Riders (180pts) [5x Boar Rider, Common Orc, Light Lance, Musician, Shields]

········Orc Boar Riders (180pts) [5x Boar Rider, Common Orc, Light Lance, Musician, Shields]

+ Special (908pts) +

········Iron Orcs (908pts) [Champion, 33x Iron Orc, Musician]
············Standard Bearer [Banner of Speed]

+ Big'N Nasty (480pts) +

········Gargantula (480pts)

+ Large Mounts (380pts) +

········Wyvern Mount (380pts)

Created with BattleScribe (http://www.battlescribe.net)
Napieramy cisniemy, feralowa wywka ma zabawne staty defensywne bo 4+ 5++ ale ofens, d3 impactow s6 6-8 atakow z s7-9 sa zabawne. Szkoda tylko ze nie ma magii z rerollami no ale po co, w koncu niektorzy trafiaja na 2plus orki niech sie mecza ^^

Reszta to standardowy naporek. Gobasy tArpituja i daja wywkom szanse na breaki, bo dodaja s7 i raz na gre 6spd swiftstride a pajak jest bo sie zmiescil.

Druga rozpa to defens raczej ale czemu nie, w koncu w booku sa opcje

+ Characters (1220pts) +

········Goblin Witch Doctor (190pts) [Additional Learned Spells, Common Goblin, Thaumaturgy, Wizard Apprentice]

········Goblin Witch Doctor (190pts) [Additional Learned Spells, Common Goblin, Thaumaturgy, Wizard Apprentice]

········Lord of Fightin' (540pts) [Army General, Iron Orc, Shield, Waaagh!, Warlord]
············Magic Items [Axe of the Aporcalypse , Dragon Mantle, Lucky Charm]

········Lord of Fightin' (300pts) [Battle Standard Bearer, Chief, Great Weapon, Iron Orc]
············Magic Items [Mithril Mail]

+ Core (1160pts) +

········Goblins (392pts) [Bow, Cave Goblin, 34x Goblin, 2x Mad Git, Musician]

········Goblins (384pts) [Bow, Cave Goblin, 33x Goblin, 2x Mad Git, Musician]

········Goblins (384pts) [Bow, Cave Goblin, 33x Goblin, 2x Mad Git, Musician]

+ Special (882pts) +

········Iron Orcs (882pts) [Champion, 32x Iron Orc, Musician]
············Standard Bearer [Banner of Speed]

+ Death from Above (270pts) +

········Skewerer (90pts)

········Skewerer (90pts)

········Skewerer (90pts)

+ Big'N Nasty (960pts) +

········Gargantula (480pts)

········Gargantula (480pts)

Created with BattleScribe (http://www.battlescribe.net)
Klasyczny szwed, bo w srodku i cisna pajaki na flankach z tylu ng kasuja smietniki. Albo stoimy i rzucamy kometki obie opcje rozpa daje
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Jeżus pisze:@ Eltharion - ironhide broni tylko przed maszynami, nie strzelaniem w ogóle.
"The bearer’s unit gains a Ward Save (5+) against Shooting Attacks"
-Qc- pisze:Juz bryka zaraz dam roostery
Ładne :)
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Nigdy nie wierz Jezusowi
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8779
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

-Qc- pisze:Nigdy nie wierz Jezusowi
Nie bluznij.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Jeżus
Wodzirej
Posty: 693
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru - Warszawa

Post autor: Jeżus »

My bad! Przepraszam!
Kalesoner pisze:Mi się temat podoba. Nie wiem o co wam chodzi. Poczytalbym co ma jeszcze Glonojad do napisania.

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

To czekamy na relacje/wrażenia itp

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Gralem od krakowa orkami okolo 20 bitew, mam jakas tam ustabilizowana rozpiske.

Generalnie 2 aroki sa najlepsza rzecza w ksiazce i trzeba w kolo nich robic rozpe. Trudne paringi to strzelajace szczury, df i emp z dywinacja prawdopodobnie demony dosc trudne sa ogry na 2x auroch 2 x dzialo. Na reszte mozna pograc.

Aktualnie testuje cos takiego:

4 levl pyro scroll ring of fire
Bsb 18 cali
2 gobo na squigu
General z plus1 ld na dziku

3x6 dzikow
47 gobo fcg warbanner skulki

2x10 bo
2 x orczy rydwan
2 x doomdiver

2 x arok
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

A jakaś szybka relacja?
Kilka zdań na bitwę

Awatar użytkownika
Jeżus
Wodzirej
Posty: 693
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru - Warszawa

Post autor: Jeżus »

Kuc vs Paolo Lohostini (emp)
Bitwa bez historii 11:9

Kuc vs Kaleson (sk)
Ojebane frenzy na generale, wyjechał na środek stołu więc zaczynało być biednie. Globki strzeliły dwa razy do pająków zajebawszy oba (12 ran?). Choko terror 0:20

Trzecia nie pamiętam

Kuc vs Kacper P. (liz)
Głęboki warzywniak i "Mordercza Zemsta Pająka IV" 20:0

Kuc vs Glegut (delfy)
Ojebanie liderki generała armii (mam na myśli samego Kuca) spowodowało jego ucieczkę nie tyle za stół ile do samego domu, więc taktyczne 10:10
Kalesoner pisze:Mi się temat podoba. Nie wiem o co wam chodzi. Poczytalbym co ma jeszcze Glonojad do napisania.

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Jeżus pisze:Kuc vs Glegut (delfy)
Ojebanie liderki generała armii (mam na myśli samego Kuca) spowodowało jego ucieczkę nie tyle za stół ile do samego domu, więc taktyczne 10:10
xD
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Uwielbiam Jezusa ;)

z lohostem jednak 9-11, paring był fatalny uratował mnie scenario - flagi, i to że lohost zagrał tylko 12 bitew w 3 tygodnie :*

z Kalesonerem dodaj pocisk d6+1 d6+3 (hitów) zabijający wywkę :D razem z 2 arokami zrobilo to ture zycia. Ja zmeczony podroza dolozylem zle ustawienie klocka dajace maske w plecy

16-4 wygralem na ogry bez 2 dział = do grania paring

a z glegutem coz, musialem wracac a on byl szczesliwy :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

A Tobie Jeżus jak poszło?

Awatar użytkownika
Jeżus
Wodzirej
Posty: 693
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru - Warszawa

Post autor: Jeżus »

Nieco lepiej ale bez szału.

grałem:
Król goblin, dwie korony
Bsb eko, pierścionek, war banner
Szaman, ogień 4lv
kowboj eko na rydwanie, ward na flaming
kowboj na dziku, lanca, reroll save'a
kowboj na pająku, skull splitter
kowboj na większym pająku, gw, 1+ save'a

cory:
44 gobo, fcg, swiftness, 3x asasyni, spear&shield
2xfast, łuki
2x 20 gobo, łuki tarcze, muzyk

Spece:
3x3 rydwany
2x6 hopersów
3x chucka


1 bitwa z Masterem HE
Wjechałem 4 rydwanami w swordmasterów, ale biednie pokulałem impacty i za bardzo postawiłem wszystko na sukces tego combatu, potem jakieś mini peszki w magii i dystansach szarzy i zacząłem ratować punkty. 5:15

2 bitwa z Gobossem WE
Las płonął, a w raz z nim wszystkie elfy 20:0

3 bitwa Glegut DE
Z Glegutem wszystko było wiadomo, graliśmy ze sobą nieco wcześniej. Postanowił mi oddać odginaczki, hydry i strzelający wózek, a ja rozbiłem rydwany o cold one knightów rzucając dobre impacty, ale złe ranienie + kosmiczne save'y nieskończonych rąk Gleguta. 10:10

4 bitwa Kołata Boch
Dramat zagrałem, zapomniałem o terrorze na Gorgonie, która przegoniła odginaczkę i już było źle. Nieumiejętnie odgiąłem bsbka centaura, który pojechał po jedne rydwany, potem dwa dalekie overruny ze strony Kołaty na kloc gobo z kadrą i pograne. 0:20

5 bitwa Dreef Liz
Zajechałem wszystko poza szefem na cold onie. Mogło się skończyć 20:0, ale Dreef w ważnym momencie zdał breaka na slannie na 3 liderki. Tylko 17:3 albo 18:2
Kalesoner pisze:Mi się temat podoba. Nie wiem o co wam chodzi. Poczytalbym co ma jeszcze Glonojad do napisania.

Dreef
Falubaz
Posty: 1302
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dreef »

Interesujace :D
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Mowisz masz inno percepcje tej bitwy niz moj prczy przyjaciel?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Jeżus
Wodzirej
Posty: 693
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru - Warszawa

Post autor: Jeżus »

Dobra, dla sprawiedliwości dodam, że Dreef też mi zajebał 3/4 armii. Gdyby wtedy slann został zagoniony to rydwany pojechałyby overrunem po miękkich celach. Też głupotę zrobiłem bo rzuciłem miecze z pyro na squigi, które szarżowały w kolesia z 2+ wardem na ogień...
Kalesoner pisze:Mi się temat podoba. Nie wiem o co wam chodzi. Poczytalbym co ma jeszcze Glonojad do napisania.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Robisz to regularnie xD

Btw Jezus ma swoja a ja pomykam Tym:

Goblin 4 levl, master, DS., ring of fire, 510
Generał, orc na dziku, tarcza, lanca, dragonhelm, +1 LD, waargh, 320
Kowoboj na squigu, light lanca, 116
Kowoboj na squigu, lanca, 122
BSB, korona 18 cali LD, BSB, łuk, 204
48 FCG Warbanner Bow+Shield CommonGobo z 3 shady gitami, 504
3 x 6 dzików muzyk tarcz, 208
2 x 10 black orków muz, 220
2 x orc chariot, 170
2 x arok, 480
2 x doomdiver, 180

Jak widać klocek gobo z herosami i 4 levl pyro to jest TO jezeli chodzi o zbierzne elementy rozp :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

Ja też grywam na pyro tyle że nie na gobasach.
Te great squigi wydaja się fajne, u mnie jednak się nie mieści wolę 7 hopków.

Zadowolony jesteś z 10 BO? Ja bardzo

ODPOWIEDZ