Skład na Euro

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Skład na Euro

Post autor: Dębek »

Na wstępie chciałbym wszystkim podziękować za cierpliwość, pozdrowienia i zrozumienie mojej niełatwej sytuacji osobistej związanej ze zdrowiem, które niestety od pewnego czasu poważnie mi szwankuje.
Teraz do rzeczy.
Będę debiutował w roli kapitana i mam nadzieję, że wybrana prze zemnie ekipa zaprezentuje się dobrze i będzie godnie reprezentować nasze środowisko.
Dla mnie najważniejsze jest by nowo powstała drużyna była mocna, zgrana, ale także pozbawiona wewnętrznych animozji i sporów.
Na chwilę obecną został wyselekcjonowany szeroki skład, z którego w drodze eliminacji wyłoni się końcowa 8. Jako kryterium podstawowe przyjąłem miejsce w top-20 ligi ale z pewnymi zastrzeżeniami. W głowie mi się bowiem nie mieści, iż po ustalonym przez LL sposobie wyboru kapitana (który następnie ma wybrać skład) pojawiają się inni samozwańczy kapitanowie, którzy nie maja zamiaru respektować głosu większości. Nie zamierzam się zresztą więcej na ten temat rozpisywać. Ponadto w trosce o dobrą atmosferę w ekipie, która ma w swoim towarzystwie spędzić parę dni musiałem zrezygnować z osób, co do których ciągle zgłaszano mi różne zastrzeżenia. Nie zamierzam wnikać w te wszystkie animozje i szukać na siłę złotego środka. Osobiscie ubolewam nad takim stanem rzeczy, ale liczę, iż ich potencjalni nastepcy nie okażą się gorsi, a dobra atmosfera w drużynie bedzie naszym dodatkowym atutem.
Jeśli te osoby chciały by dowiedzieć się czegoś więcej to oczywiście na PM dostaną ode mnie stosowne wyjaśnienia.
W tym temacie bowiem publicznie brudów prać nie zamierzam.
Co do składu:
Uważam, że skoro ktoś przez cały sezon pracował na miejsce w top 20 (by mieć wpływ na kształt kadry) to niech teraz zawalczy o miejsce w składzie. (oczywiście jeśli nie pojawiły się okoliczności, o których pisałem wcześniej).
Sposobu wyłonienia składu nie będę tu podawał. Zapewniam tylko, ze został on w 100% zaakceptowany przez zainteresowanych graczy i uznany przez nich za uczciwy, dający szansę każdemu na wyjazd. Ja również poddaje się tej selekcji i jeśli wypadnę słabo to po prostu pojadę jako kapitan nie grający.
Wszystkich, którzy boją się, iż skład moze okazać sie zbyt "hardkorowy" uspokajam, że na chwilę obecną nikt nie ma pewności że zagra.
Na kazde miejsce w skladzie jest bowiem co najmniej 2 kandydatów. W najbliższych dniach ruszą nasze wewnętrzne kwalifikacje i będą trwały aż wszyscy zgodnie uznamy że mamy wyloniony team.
Pozostali gracze, których widzę w tej rywalizacji to:
Św. Barbara, Butan, Oskar, Kołata, Barbarossa, Cosmo, Młody, Thurion, Fisch, Assur, Furion, Kielon, Duke, Blady, Shino i Crus.
Prosił bym wymienione osoby by jeśli to nie problem podały mi swój nr. tel na PM bym mógł sie z nimi skontaktować.
Ostateczny skład zostanie podany jak tylko zostanie wyłoniony.
Pozdrawiam Dębek.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Taraś
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Łęczna-Moria ADF

Post autor: Taraś »

Działaj działaj Dębek bo jest przy czym kombinować...

Życzę wyłonienia najlepszego składu z możliwych mimo wewnętrznych animozji i sporów gdyż chodzi o miejsce polskiej rezprezentacji a nie poszczególnych ludzi.

Pozdrawiam
Obrazek

PAPIRA PAM PARARIRA
LAP PARA PAM PARARIRA
PAM PARA PAMPARARIRA
LAP PARA PAM PARARIRA
LAP PIBI PAM PARARIRA...

http://www.youtube.com/watch?v=Tq3VBN4IzQs

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

No cóż można powiedzieć - szkoda że nie podałeś jasnych kryteriów wedle których będą dobierani gracze do składu... Twój przekaz jest niezwykle dyplomatyczny, tym niemniej wyjątkowo jasny... :( (choć oczywiście w żadnym wypadku nie neguję Twojego prawa do jednostronnej decyzji), dlatego sądzę że dalsza dyskusja w temacie jest zbędna bo i tak nic nie zmieni, choć z drugiej strony jestem szczerze zaskoczony że te osoby, które zostały wbrane do składu zaakceptowały owe tajemne reguły wyboru lol2: :twisted: Sprawa nie dotyczy mnie osobiście więc nie będę z tego powodu niedosypiał. Vae Victis....

pozdrawiam,
Żaba

P.S. Mam tylko nadzieję że pomimo tego wszystkiego Polska reprezentacja stanie na podium =D> bo w sumie jak mawiał klasyk nie ważne jak facet zaczyna ważne jak kończy...

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

Hmm tez jestem ciekawy co to za tajne uklady, ale ok. Gdy zobacze sklad to się w pełni wypowiem.

pozdro

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Sklad nie bedzie znany zapewne przez dlugi czas, zapewne mowimy tutaj o lipcu. Radze uzbroic sie w cierpliwosc.

Zaba - dla osob ze skladu (potencjalnych), czyli:
Pozostali gracze, których widzę w tej rywalizacji to:
Św. Barbara, Butan, Oskar, Kołata, Barbarossa, Cosmo, Młody, Thurion, Fisch, Assur, Furion, Kielon, Duke, Blady, Shino i Crus.
Prosił bym wymienione osoby by jeśli to nie problem podały mi swój nr. tel na PM bym mógł sie z nimi skontaktować.
sposob klasyfikacji do reprezentacji bedzie jasny i zostanie im on im ujawniony za pomoca PM. Jest to skomplikowany system, dzielacy armie na "obowiazkowe" i "fakultatywne". W pierwszym koszyku gracze walcza o mozliwosc reprezentowania danej armii na etc z potencjalnymi adwersarzami na polu tej armii (gracze walcza o dowodztwo nad czteroma armiami), w drugim koszyku klasyfikacja nastepuje poprzez wylonienie czterech armii uzupelniajacych koszyk obowiazkowy, ktore najlepiej spisza sie na zasady i tereny ETC. Kazdy z graczy drugiego koszyka gra 1 armia. Jesli ona zakwalifikuje sie dzieki pokaniu pozostalych armii z drugiego koszyka w wewnetrznej lidze reprezentacji, gracz ma prawo pojechac. Wiem, ze brzmi to skomplikowanie, ale w rzeczywistosci system jest prosty jak jebanie. Musialbym to graficznie przedstawic, bo opisywanie tego na forum to udreka.

Jeszcze ewentualnie chcialbym uprzedzic pretensje dotyczace tego, ze Robson, Malal i Darek nie maja szans na miejsce w reprezentacji. Sprawa przedstawia sie dwuwymiarowo. Chlopaki nie pojada, poniewaz jak sadze, psuliby atmosfere w druzynie na turnieju, a dochodza do tego jeszcze dodatkowe argumenty osobiste. Piszac otwartym tekstem, Malala whine po wyborze kapitana byl smutny i jego obelgi rzucane pod naszym adresem byly nie na miejscu; Robson usilowal anulowac glosowanie, ktore obralo Debka na kapitana reprezentacji, nie przejmujac sie ewentualna schizma w lidze i animozjami do jakich mogloby to doprowadzic (nie mam na to dowodow, ale jak wiemy wiele rzeczy w tym srodowisku odbywa sie zakulisowo), zas Darek jest osoba bardzo kontrowersyjna. Sa to moje osobiste uwagi dotyczace chlopakow, nie laczcie ich w zaden sposob z Debkiem, ale bardzo staralem sie, zeby procedura wyboru wygladala tak jak obecnie wlasnie z tych wzgledow. Wiem, ze sa to swietni gracze i gratuluje im swietnych miejsc w lidze, ale uwazam, ze pewne przewietrzenie skladu moze wyjsc nam tylko na zdrowie. Dodatkowo ubodly mnie uwagi odnosnie wyboru kompetencji Debka jak kapitana, ktory nie wypowiadal sie w zaden sposob, a juz zostal obarczony wina za fatalny wynik w turnieju, kolesiostwo, itd., a tymczasem wydaje mi sie, ze zaproponowal najuczciwszy z dotychczasowych sposobow wylonienia reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy.

Brawo Debek!

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Dodatkowo ubodly mnie uwagi odnosnie wyboru kompetencji Debka jak kapitana,
A może to skłoniło Was do wymyślenia jakiegoś systemu wybierania składu? A nie wzięcia z automatu 4 JH? Bo moglibyście w ten sposób w przyszłości zbyt wiele stracić, jako klub z aspiracjami do bycia czymś więcej, niż tylko graczami w jednakowych koszulkach?
Czemu skoro Dębek wymyślił tak dobry system wyboru reprezentacji, to nie opublikował tego w "ogłoszeniu wyborczym"? Czemu nigdzie nie była prowadzona żadna oficjalna kampania wykazująca, dlaczego akurat Dębek jest dobrym kandydatem na kapitana? Mam wrażenie, że cała akcja z głosowaniem została wymyślona trochę dla jaj, a jak żeście wygrali głosowanie, to pojawił się problem, co z tym zwycięstwem zrobić.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Wlasnie o tej zakulisowosci Jankielu mowie - przeciez Malal tez zadnej oficjalnej kampanii nie przeprowadzal. Co oczywiscie nie przeszkodzilo crusowi i Robsonowi wycofanie sie w ostatniej chwili z rywalizacji, kiedy grozba utraty stolka stala sie juz calkiem realna. I tak szczerze mowiac nie mam bladego pojecia czemu ich bronisz - w imie czego? Przeciez na bank sklad wybrany przez alternatywe nie bylby obiektywny. Kupczylismy i my i oni, ale oni kupczyli nieudolnie i przegrali. Gdyby wygrali nawet nie rzuciliby okiem na duka, Kielona, czy mnie.

Poza tym oglosilismy taki sposob wyboru skladu, ze dalsze wylewanie na nas jadu bedzie raczej kompromitujace. Pomogla nam dyskusja na forum, ale zwaz na to, ze przynajmniej bylismy na nia otwarci, a nie oglosilismy od razu, ze jada JH i mamy reszte swiata w dupie. Zreszta niepotrzebnie strzepie sline - sposob wyboru reprezentacji jest ostateczny.

Awatar użytkownika
Hurtmaker
Chuck Norris
Posty: 448

Post autor: Hurtmaker »

OK z tego co widzę to robicie swego rodzaju PLAYOFFY tyle, że bez 3 graczy z TOP 20. system fajny i bardziej mairodajny niż lista ligowa, ale wininen (przynajmniej w przyszłości) obejmować wszystkich graczy. szczerzę życzę wybranemu składowi powodzenia. pozdr.

Kuba
Wałkarz
Posty: 88

Post autor: Kuba »

Jeżeli uda się utrzymać eliminacje w atmosferze sportowej rywalizacji, zwycięzcy stworzą team, a pokonani będą pewni, że dali z siebie 100% by dostać się do zespołu to ta reprezentacja imho będzie na pewno zdolna do przywiezienia ETC do Gorzowa:

suma jednostek < zespół

Szeroki skład - zacne grono.
Preselekcja - no cóż LIFE IS BITCH ;)
Czy będzie "300" czy "Meet the Spartans" - okaże się w sierpniu :)

Ja kibicuje nowej drużynie i czekam na ETC 2010 w Gorzowie :)

Myślałem o jakimś raising funds żeby chłopaki nie musieli napier....ć maluchem w ośmiu przez pół Europy :wink: i by mieli dodatkową motywację do dobrej gry - bułka i banan mogą nie wystarczyć - jak ktoś podłapie temat to mogę się podzielić kilkoma pomysłami.

Jeżeli byłaby taka możliwość to fajnie by było poznać dokładne kryteria selekcji i obserwować postęp eliminacji na bieżąco.

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Furion pisze:Poland votes for option 1B.

Jerzy "Furion" Brzozowski, on behalf of team captain.
Bez takich proszę. [-X

Ma pisać co trzeba zrobić?
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5710
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Ehh JJ zawsze dorzucasz papierkowej roboty ;-)

Wysłałem Ci PM na wtf - sprawdź proszę.

pozdrawiam
Furion

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Furion pisze:Ehh JJ zawsze dorzucasz papierkowej roboty ;-)
To nie biurokracja, tylko kindersztuba.
Do czwartku, Dębek ma się zarejstrować na TWF a Robson ogłosić tam, że Dębek jest nowym kapitanem i życzyć mu powodzenia.
It's not rocket science, you know.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

zrobiłem to na 2 str. glosowania

Właśnie, że Duke byłby w składzie przed rokiem gdyby chciał, ale nie przyjął ofrty :) wiec znowu małe minięcie się z prawdą. ;)
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2009, o 12:18 przez Robson, łącznie zmieniany 2 razy.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

swieta_barbara pisze: Kupczylismy i my i oni, ale oni kupczyli nieudolnie i przegrali. Gdyby wygrali nawet nie rzuciliby okiem na duka, Kielona, czy mnie.
Piszesz o tym ze w przeciwienstwie do was nie obrabialismy wam dupy i nie wmawialismy ludziom jacy to wy jestescie Be? Oszczedz sobie :?
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2009, o 10:08 przez Malal, łącznie zmieniany 1 raz.
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Robson pisze:zrobilem to na 2 str. glosowania
Co, gdzie, jak?
Pewnie jakiś nadgorliwy moderator wyciął. ;)

Do it here, man.. ;)

http://warhammer.org.uk/phpBB/viewtopic ... 3&start=60


A tak w ogóle to pozwólcie, że sam się zacytuję;
Jedy Knight pisze: The war is over, JH have won.

"No use flogging the dead horse." ;)

Czyli - "Nie biczujcie konia i tak nie wstanie."


Edit;
Jedy Knight pisze:
To nie biurokracja, tylko kindersztuba.
Do czwartku, Dębek ma się zarejstrować na TWF a Robson ogłosić tam, że Dębek jest nowym kapitanem i życzyć mu powodzenia.
It's not rocket science, you know.
A jednak nazbyt skomplikowane.
Whatever. #-o
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Kubcio
Oszukista
Posty: 810
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: Kubcio »

Malal pisze:
swieta_barbara pisze: Kupczylismy i my i oni, ale oni kupczyli nieudolnie i przegrali. Gdyby wygrali nawet nie rzuciliby okiem na duka, Kielona, czy mnie.
Piszesz o tym ze w przeciwienstwie do was nie obrabialismy wam dupy i nie wmawialismy ludziom jacy to wy jestescie Be? Oszczedz sobie :?
Nie, pisze o tym, że kupczyliście nieudolnie i że nie zwrócilibyście uwagi na Duka, Kielona i twórce postu :roll: . Nie rozumiesz po polsku :shock: ?! Hombre #-o ! I Ty chciałeś być kapitanem naszej drużyny na Euro?! Sorry, ale to jakaś pomyłka chyba [-X .

I tak przy okazji:
Pozdrowienia dla Jego Najjaśniejsze Kapitańskiej Mości, Pana Kapitana Dębka! Ave Dębek! Gratulacje bo chyba jeszcze Ci nie pogratulowałem =D>

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Nie, pisze o tym, że kupczyliście nieudolnie i że nie zwrócilibyście uwagi na Duka, Kielona i twórce postu . Nie rozumiesz po polsku ?! Hombre ! I Ty chciałeś być kapitanem naszej drużyny na Euro?! Sorry, ale to jakaś pomyłka chyba
Pomyłką jest Twoja wypowiedź.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Kubcio
Oszukista
Posty: 810
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: Kubcio »

Jankiel pisze:
Nie, pisze o tym, że kupczyliście nieudolnie i że nie zwrócilibyście uwagi na Duka, Kielona i twórce postu . Nie rozumiesz po polsku ?! Hombre ! I Ty chciałeś być kapitanem naszej drużyny na Euro?! Sorry, ale to jakaś pomyłka chyba
Pomyłką jest Twoja wypowiedź.
Super. Zawsze lubiłem dowiadywać się czegoś nowego. To może Jankielu wyjaśnisz mi dlaczego? Chętnie się dowiem co tak naprawdę Barbara miał na myśli pisząc to

swieta_barbara napisał(a):
Kupczylismy i my i oni, ale oni kupczyli nieudolnie i przegrali. Gdyby wygrali nawet nie rzuciliby okiem na duka, Kielona, czy mnie.

Moze to ja nie umiem czytać po polsku. Oświeć mnie. Bo nie nawidzę tekstów w stylu "Pomyłką jest Twoja wypowiedź." i koniec. otrzymam jakiekolwiek wyjaśnienie? Tylko błagam, nie w stylu "bo zupa była za słona..."

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Bo traktujesz to, co napisał Barbara jako prawdę objawioną.

Nieprawdą jest, że na Duka nikt by nie zwrócił uwagi. Nieprawdą jest też, że Malal kupczył stanowiskami. Chyba, że nie kupczenie nalezy utożsamić z kupczeniem nieudolnym.
Nie rozumiesz po polsku ?! Hombre ! I Ty chciałeś być kapitanem naszej drużyny na Euro?!
Pewnie, zwycięzca ligi i osoba zajmująca miejsca w czołówce od wielu lat, grająca chyba wszystkimi armiami to bardzo słaby materiał na kapitana.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

Jankiel pisze:Nieprawdą jest też, że Malal kupczył stanowiskami. Chyba, że nie kupczenie nalezy utożsamić z kupczeniem nieudolnym.
To zależy co rozumiemy jako kupczenie głosów, bo Malal już zgadywał się na Kohortexie z Darkiem, Robsonem i Shinem w sprawie Euro. Ale to tak tylko w ramach przypomnienia.
Obrazek

ODPOWIEDZ