PKS - komentarze

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: PKS - komentarze

Post autor: QQrydza »

Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział.

:P ?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3675
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

-Qc- pisze:Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział.

:P ?
Dostałeś bana.

Dyskusja była wcześniej na tajnym, co przeoczyłem.
Ten adres jest właściwy:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 9#p1272029

Wiele rzeczy mieliśmy wcześniej przegadane.
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

20 modeli fast cavalry? daaaamn to mniej niz na euro, a w tej armii nic innego nie gra :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Shaga
Chuck Norris
Posty: 449
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Shaga »

PKS jest moim ulubionym formatem więc fajnie, że coś się rusza w tek kwestii. Oby jak najwięcej turniejów w tym formacie.
www.shaga.pl (już nie taki) nowy (ale na pewno najlepszy) sklep Gdynia ul.Morska 173

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Mam nadzieję że do czasu nowego drafta euro, PKS będzie używany jak najczęściej, myślę że wszystkim znudziły się już te same rozpy przez xmiesięcy z rzędu :)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

Propozycja odnośnie DE jest szalona. PKS miał być jak najbardziej open a tniecie duuużo mocniej niż euro. Nie o to w tym wszystkim chodziło. Crone w cc istotnie jest bardzo mocna, ale dawanie za nią-100 punktów to spora przesada. Babka ma 3T żadnego save i ward najwyżej na 5+ jeśli dodatkowo zainwestuje się w kocioł. Jej koszt jest bardzo dobrze wyważony i nie powinniście jej dodatkowo ograniczać.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Bronka akurat jest OP - ale ciecie wszystkeigo co sie rusza (dosłownie) to juz ból

Jednak danie tych 20 warlocków i 4-5 herosów na konaich pegazach nie powinno az tak naruszyc rownowagi a da wreszcie szanse DE pograc o wynik
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dobrze, ze ruszacie znow z PKSe. W kuj-pom duzo gralismy na ten format i jest naprawde spoko.

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3675
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

Panowie, to pierwsza propozycja. Więc spokojnie.
Pamiętajmy tylko, jak dobre wyniki miały DE na ETC.

Od czegoś trzeba zacząć.
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Królik
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3739

Post autor: Królik »

-Qc- pisze:20 modeli fast cavalry? daaaamn to mniej niz na euro, a w tej armii nic innego nie gra :D
+1.
Dark Elves
- max 20 modeli z zasadą Fast Cavalry / herosów na Dark Pegasus
- za wystawienie Supreme Sorceress z magią śmierci, armia otrzymuje karę -100 punktów
- za wystawienie Crone Hellebron, armia otrzymuje karę -100 punktów
To są IMO bardziej restrykcyjne cięcia niż na ojro: tam było 15 DR + 15 fast cav/herosów.
Proponuję, żeby wyjąć DR z tego limitu, albo go zdecydowanie podnieść.

Ograniczenie deatha IMO tylko jeśli czarka nie jest z buta.

I żeby ciąć skrajności przydałby się jakiś rozsądny próg na pestki.

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

Proponowane ograniczenie może zniechęcić graczy DE do tego formatu bardziej niż miało to miejsce wcześniej w przypadku WE

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »

A beastmany może dostaną alternatywę jakąś w pks w stylu "no shaman lord" +300 pkt ?

ODPOWIEDZ