Mastery 2014 - Pytania do organizatorów

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Mastery 2014 - Pytania do organizatorów

Post autor: Dymitr »

Jeśli macie jakieś, to żeby dyskusja była bardziej otwarta, zróbmy ją tu. Jak pytań nie ma, Kacper lub Paweł wyślą temat w niebyt.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

szybkie pytanie - ktoś może/chce zrobić mastera w lutym?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

Pewnie nie za to latem aż jest w czym wybierać.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Nie mówiąc o jesieni.

Patrząc na ścisk jaki tam może się zrobić, my możemy wziąć luty.
15-16 luty, drużynówka 3x2400.

Z tym że całość potwierdzimy 2 stycznia - musimy pogadać w Zielonkach czy nie mają już jakichś rezerwacji na ten termin.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

byłoby so perfect!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Dymitr pisze:byłoby so perfect!
+1

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Wielkie +1 dla Zielonek!!! Czyli Krakow skonczyl i Krakow zacznie ;)
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Doskonaly pomysl. Na pewno przysporzy Wam to glosow.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

właściwie to nie mogę się doczekać ponownej wizyty w Zielonkach. Świetna miejscówka, dobra szama i wszystko jasne!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Postaram się 2 stycznia potwierdzić termin, jeżeli nie da rady 15-16 luty, postaramy się o coś +/- tydzień-dwa

Awatar użytkownika
Opos
Falubaz
Posty: 1196
Lokalizacja: KGB Tarnów

Post autor: Opos »

Jeśli już to postarajcie się + tydzień/dwa, -1 tydzień wcześnie mamy tur u was pod nosem :wink:
Let the River of Blood flow...

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Cały czasy byłem przekonany że u was ten turniej jest 1 lutego :D

Zobaczymy jak sala stoi z terminami i jutro się określimy dokładnie w kwestii terminu lutowego.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Dymitr pisze:właściwie to nie mogę się doczekać ponownej wizyty w Zielonkach. Świetna miejscówka, dobra szama i wszystko jasne!
+1

Osobiście nie lubie 3 os drużynówek ale Kraków jaki format by nie zrobil to będzie fest master!
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Wrocek - obiad, gadzet, koszulka w cenie wejsciowki 0 złotych... nie żeby cos ale... jak i dlaczego :P
Ostatnio zmieniony 1 sty 2014, o 19:48 przez QQrydza, łącznie zmieniany 1 raz.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

magia :P i mam 1km od domu xD
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Turniej jest dla graczy - jeśli mamy możliwość załatwienia paru rzeczy za darmo, nie musimy na tym zarabiać. Jeśli za coś trzeba zapłacić(noclegi) załatwiamy zniżki i uczciwie informujemy o koszcie. Podobnie jest z formatem: chcemy dać graczom maksymalny możliwy wpływ na formułę turnieju.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Pytanie czy miejsc wam starczy :lol2: 200 na takich warunkach to może być IMO mało

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

pierwszeństwo będą miały wysłane rozpiski z potwierdzoną obecnością. Niestety nie damy rady zmieścić więcej graczy. Jesteśmy mimo wszystko ograniczeni w związku z targami Fantsay Expo 2014
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Wrocław ma sztywny termin listopadowy, my zgłosiliśmy listopad, ale jesteśmy w miarę elastyczni.
A jak Łódź? Czy wasz termin listopad/grudzień może być 'mobilny'?
Co planujecie w przypadku gdyby przeszedł i Wrocław i Łódź?
Wisła Kraków.

ślivek
Kretozord
Posty: 1659

Post autor: ślivek »

Termin Wrocławia to środek listopada. Łódź może zrobić jak najbardziej mastera na początku/w środku grudnia. Byleby nie kolidować ze świętami :)
Piszę jako członek Ośmiornicy aby nie było że tak się odzywam niepytany.
Obrazek

ODPOWIEDZ