Mastery 2014 - Pytania do organizatorów

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leoh
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Legion Kraków

Re: Mastery 2014 - Pytania do organizatorów

Post autor: Leoh »

6 bitew w 2 dni - dla mnie bardzo watpliwy pomysl.
Urlop w pn wydaje sie juz obowiazkowy. Sam powrot na 23-24 po 2 dniach grania(i grania do 18-19 w nd) niebezpieczny. Koniec turnieju o 18 i powrot na 22 - myslenie zyczeniowe.
Pozatym co z pociagowiczami, wracac beda nad ranem w pn?
Do mnie juz bardziej przemawia formula ETC i granie przez 3 dni. Ludzie i tak przyjada w ogromnej ilosci.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Leoh pisze:Do mnie juz bardziej przemawia formula ETC i granie przez 3 dn
Może w 2015, w tym roku to już niemożliwe ze względu na lokal. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

3 dni na pewno odbiją się na frekwencji....
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Pociągami najczęściej poruszają się studenci i inni uczniowie (mają zniżki więc mogą sobie na to pozwolić), a oni mają akurat wakacje - PROBLEM OBALONY.

Niedziela do 18:00: DMP jest w Łomiankach, czyli dość dobre umiejscowienie, bo z tego miejsca to tylko gorzej jest pojechać na Wschód, a pozostali mają praktycznie expresowki, krajowki i autostrady, czyli najdlozsza droga do domu będzie tylko do Gorzowa/ Szczecina i Wrocławia, ale moim zdaniem nie będzie dłuższa niż 5h: kolejny mit OBALONY, ponieważ nie wydaję mi się by battlowiec który wróci do domu o 23:00 nie zdąży się wyspać do roboty w poniedziałek.

Mamy możliwość zrobić największe i najlepsze DMP w życiu - nie stawiajmy argumentów z czapki.
Skoro chcemy by DMP było świętem Battlowym w Polsce do którego ( wiele osób tak twierdzi) przygotowujemy się ponad pół roku to niech tak będzie.
Niech to będzie ten długo oczekiwany turniej:
Z zajebistymi nagrodami i mega frekwencja.

Takie wydarzenie ma dużą szansę na jakieś solidne wsparcie zewnątrz ( sponsorzy) jak i pożądany rozgłos w TV, Radio i gazety.

Nie stawiajmy śmiesznych argumentów, bo one nie pomagają, a jedynie wprowadzają zamęt.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

racja, lepiej rozwiązać problemy których nie mamy :)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Dwa dni, sześć bitew. Co tu kombinować ? Niech to DMP się trochę różni od zwykłych pięciobitewnych masterów.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Formuły ETC raczej nie da się zrobić ze względu na trudności z ograniczeniami dla teamów, acz kolwiek dla chcącego nic trudnego.
Jeżeli DMP wypali zajebiscie i zostanie w Lomiankach to zawsze organizatora może ponieść fantazja

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Dymitr, dla wiekszosci z nas granie w battla na turnieju to nie problem;-)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Na maxa mi się nie chce, mimo że mam blisko.
Nikogo nie będzie na rozdaniu nagród, a blatowanie skończymy po północy. No way.

Awatar użytkownika
Królik
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3739

Post autor: Królik »

swieta_barbara pisze:Na maxa mi się nie chce, mimo że mam blisko.
Nikogo nie będzie na rozdaniu nagród, a blatowanie skończymy po północy. No way.
Geriatryk :wink:

Ale bitwa nr 6 faktycznie może być problematyczna dla przyjezdnych.
Gdybym musiał jeszcze tłuc się 3-4 godziny do domu to raczej bym podziękował.
Tylko, że to jest kwestia subiektywna i sprawa indywidualnych preferencji więc znajdzie się zarówno wiele głosów za jak i przeciw.
Dlatego IMO taka oddolna inicjatywa nie przejdzie i jedyny sposób, to narzucić odgórne wymaganie (LL?) żeby DMP miało 6 bitew.

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Jakby miało być trzydniowe, rp by lipa frekwencją była, bo wystarczy, że jedną z pięciu osób nie dostanie urlopu i team się sypie dla całej piątki, albo trzeba szukać zastępcy.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Po 6 bitwach i imprezie w 2 dni w poniedziałek jesteś warzywem umysłowym z migreną... długie dni, wysiłek intelektualny praktycznie non stop, 5 bitew powinno zostać.

3 w niedzielę to dokładnie to o czym pisał Kacper. Fala remisów w trzeciej bitwie i poniżej połowy graczy na zamknięciu imprezy.
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Durin pisze:...wysiłek intelektualny praktycznie non stop...
Widziałem jak grasz, nikogo tu nie oszukasz :mrgreen:

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

swieta_barbara pisze: Widziałem jak grasz, nikogo tu nie oszukasz :mrgreen:
=D> =D> =D>
Obrazek
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

swieta_barbara pisze:Na maxa mi się nie chce, mimo że mam blisko.
Nikogo nie będzie na rozdaniu nagród, a blatowanie skończymy po północy. No way.
dokładnie :)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

swieta_barbara pisze:Na maxa mi się nie chce, mimo że mam blisko.
Nikogo nie będzie na rozdaniu nagród, a blatowanie skończymy po północy. No way.
Dla mnie to argument za 6 bitwami. Przeboleje powrot o 23 jak bede mial swiadomosc, ze Kaleson jeszcze dwie godziny bedzie targal stoly.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Jankiel pisze:
swieta_barbara pisze:Na maxa mi się nie chce, mimo że mam blisko.
Nikogo nie będzie na rozdaniu nagród, a blatowanie skończymy po północy. No way.
Dla mnie to argument za 6 bitwami. Przeboleje powrot o 23 jak bede mial swiadomosc, ze Kaleson jeszcze dwie godziny bedzie targal stoly.
Hahaha, zajebiste :D

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

-.-
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Jankiel pisze:
swieta_barbara pisze:Na maxa mi się nie chce, mimo że mam blisko.
Nikogo nie będzie na rozdaniu nagród, a blatowanie skończymy po północy. No way.
Dla mnie to argument za 6 bitwami. Przeboleje powrot o 23 jak bede mial swiadomosc, ze Kaleson jeszcze dwie godziny bedzie targal stoly.

:mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

DMP pierwszy master, na który mogę przypłynąć :twisted:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

ODPOWIEDZ