Mastery 2014

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Re: Mastery 2014

Post autor: Shino »

nie wiem jak "wielki" to byl wklad, ale ostatnio strasznie lubisz zaznaczac tak swoja pomoc/obecnosc wkladajac niepotrzebnie kij w morwisko na raz.

Przeciez to nawet nie byla personalnie do ciebie prosba.

Inna sprawq, ze Wloclawek powinien sie Gorzowem dogadab, bo stwierdzenie, ze jedni nie sa w stanie zorganizowac mastera jest krzywdzace zarowno dla jednyhc jak i drugich.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ja nie mowie, ze nie sa - tylko battlowo klub Fenix nie istnieje na turniejach. Na turniejach wloclawskich Salamandry pojawia sie od nich tylko 1 gracz.
Nie wiem jak tak dzialajacy klub jest w stanie zorganizowac mastera - jesli Shinue sam da rade to pociagnac to nic tylko brawa dla niego i full respect.

Wiesz nie oczekiwalismy duzo od Fenixa, tylko podziekowania na forum i na koniec mastera.
Wydaje mi sie ze pozyczajac nasze blaty, tereny, sedziego technicznego nie mielismy duzych oczekiwan, a podziekowania wymienione na linii ze wszystkimi - hmmm no troche nietakt jak dla mnie i reszty Kohorty.

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

w lutym pisałem z Shinue, napisałem że nam pasuje 28-29.06 MB.
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3691
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Napisałem do Shinue - ewentualnie wieczorkiem mogę do niego zadzwonić jakby co. Jednakże mogę tylko powiedzieć od siebie, że gdyby miało nie być Mastera to chyba Shinue napisał by to jasno na forum. My jako drugi klub we Włocławku niestety w tej kwestii nic nie możemy pomóc gdyż organizatorem mastera jest klub Fenix.
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

kontynuując hejt wątek - nie wiem czy pamiętacie wszyscy te hasła:
- Dajcie nam zrobić mastera - będziemy mogli się rozwijać battlowo
- Nie jeździmy po PL bo nie mamy mastera u siebie - jakoś trzeba ludzi zachęcić

Jak ktoś pamięta to zrozumie, co mam na myśli. Szkoda, że tak wychodzi - mam nadzieję, że impreza się odbędzie choćby ten ostatni raz
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

W łodzi też mamy nadzieję na włocławskiego majstra bo jest sporo chętnych (jak na nasze warunki) osób pojechać.
Od siebie dodam że gdyby Fenix miał problemy terenowe możemy u siebie podjąć dyskusję by pożyczyć jakiś teren czy blat.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:Ja nie mowie, ze nie sa - tylko battlowo klub Fenix nie istnieje na turniejach. Na turniejach wloclawskich Salamandry pojawia sie od nich tylko 1 gracz.
Nie wiem jak tak dzialajacy klub jest w stanie zorganizowac mastera - jesli Shinue sam da rade to pociagnac to nic tylko brawa dla niego i full respect.

Wiesz nie oczekiwalismy duzo od Fenixa, tylko podziekowania na forum i na koniec mastera.
Wydaje mi sie ze pozyczajac nasze blaty, tereny, sedziego technicznego nie mielismy duzych oczekiwan, a podziekowania wymienione na linii ze wszystkimi - hmmm no troche nietakt jak dla mnie i reszty Kohorty.

Ziemuś a ja od kiedy własność klubu? xD
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nie jestes naszym murzynem?? Przepraszam Tomciu :P
My takze mamy duza nadzieje na mastera we Wlocku, bo z 2 samochody pewnie z Bydzi by pojechaly.

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

Dymitr pisze:kontynuując hejt wątek - nie wiem czy pamiętacie wszyscy te hasła:
- Dajcie nam zrobić mastera - będziemy mogli się rozwijać battlowo
- Nie jeździmy po PL bo nie mamy mastera u siebie - jakoś trzeba ludzi zachęcić

Jak ktoś pamięta to zrozumie, co mam na myśli. Szkoda, że tak wychodzi - mam nadzieję, że impreza się odbędzie choćby ten ostatni raz

pamiętam też wątki, głosowania odnośnie regulamin ligi. Skoro są odstępstwa dla Włocławka, rozumiem że każdy ma teraz prawo do odstępstw, a regulamin traktujemy luźno.. można ale nie trzeba przestrzegać, a i tak będzie wszystko zgodne?
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Ziemko pisze:Nie jestes naszym murzynem?? Przepraszam Tomciu :P
My takze mamy duza nadzieje na mastera we Wlocku, bo z 2 samochody pewnie z Bydzi by pojechaly.
I to mimo tego, że hobby nie daje 50% punktów? Najs ;) [nie mogłem sobie darować]

@Szmajson - ale ten przepis o 20 dniach nie wziął się z czapy. Teraz może być tak, że część ekipy do GW nie wpadnie, bo za chwilę ma Włocławek pod nosem.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dymitr i potem na mnie gadaja, ze to ja wkladam kij w mrowisko.
Jezdze na mastery od 2002 roku, na zadnym nie bylo 50% modelarki do glownego wyniku, a uwierz, ze niestety nie mam jeszcze armii pomalowanej na maxa, pomimo tego popieram modelarke bardziej od ligowych cisnieniowcow za co widac jestem cisniety (ach ta wolnosc slow i tolerancja w Polsce ;)

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Parytety dla hobbistów na LS i LL!
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

Łał. Niezły hejt poleciał. Jakiś czas tu nie zaglądałem, ale widzę, że niewiele się zmieniło. Standardowe skakanie sobie do gardeł, wypominanie przeszłości i wylewanie żali. Brawo!

A teraz konkrety:
- w lutym dostałem wiadomość od Szamajsona "Czerwiec 21/22 lub 28/29 Gorzów". poprosiłem o potwierdzenie ale do dnia dzisiejszego nie dostałem. rozumiem, źe gdzieś na forum konkretna data została podana.
- master we Włocławku odbędzie się 19-20 lipca. Postaramy się by nie był gorszy od poprzedniego.
- od jakiegoś czasu wfb w klubie fenix ma się bardzo słabo. powodów jest wiele. Lipcowy master prawdopodobnie będzie naszym ostatnim.

Pozdrawiam
shinue

Ps. Niech swoje zadowolenie lub jego brak wyrażą gracze przyjeżdżając na naszego mastera.
Obrazek

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

git, wszystko jasne i ok.
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8784
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Pytanie do Łodzi - październik czy grudzień?
(podpowiem że na ostatniego mastera w roku zawsze przyjeżdża mniej osób niż by mogło..)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

Chcemy zrobić w październiku. Dogrywamy kwestie szkoły w której to tradycyjnie odbywały się Macki. Reszta pyknie z górki.
Musiałoby się coś sypnąć żebyśmy przenieśli się na grudzień. A mnie nie chce się dymać zimą z blatami.. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Czy jest znany termin Silesiana?
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Jasif wspominał o weekendzie 20 - 21 września. Tyle z pogłosek, konkretną odpowiedź zostawiam Jasifowi. :)

ślivek
Kretozord
Posty: 1659

Post autor: ślivek »

To uprzedzając pytania - Macki Wojny 18-19 października. Temat będzie jakoś w okolicach DMP stał.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Jasif wspominał 13-14 września, Krzysiu ;) Szczegóły będą dograne z właścicielem jakoś w tym tygodniu.
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

ODPOWIEDZ