DMP 2014 23-24.08 Łomianki

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Re: DMP 2014 23-24.08 Łomianki

Post autor: misha »

Kołata pisze:Wypas!
Teraz tylko trzeba się dostać na czołowe stoły :mrgreen:
Bardzo jestem ciekaw tych mat.
dobry sponsor :)

przychodź na Okęcie w tę sobotę to maty zobaczysz na żywo :) bo na nich grać będziemy 2600 PKS i o ile dobrze pamiętam można będzie je kupić po turnieju z 10% zniżki :D
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

RedScorpion pisze:Po turnieju w Szczyrku gdzie graliśmy na mapkach Furiona zdarzały się dość nieciekawe bitwy jeśli trafiło się na stół gdzie domek był na 12 calu. Ja stoczyłem taką bitwę z VC i rzut na wybór strony był decydujący.

Proszę o rozważanie czy skoro już mamy grać na mapki Furiona to czy na pewno zostawić domki według RB zasad.
Rozmawiałem na turnieju już z Laikiem na ten temat.
Juz z Kalesonem rozmawialismy na ten temat jak tylko stoly wyszly. pamietajcie, ze wybrane bedzie 5 stolow a nie wszystki 8.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Kalesoner pisze:gramy z domkami
ale to już było przećwiczone i zrezygnowane - jest sens to powielać? Wycofajcie choć tą mapkę z domkiem na środku ....
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Co było zrezygnowane i gdzie? Chyba już piąty raz w tym temacie piszę że grany z domkami. Podamy pięć map które wybraliśmy w przyszłym tygodniu, wtedy też założe porządny temat we właściwym dziale.
Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

ok wtedy podyskutujemy :D
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

tak na szybko: odpadają mapki z domkiem na środku, z trzema lasami i z dwoma jeziorami
wszelkie żale są zbędne, pochwały przyjmiemy za to z wdzięcznością :wink:
Obrazek

ODPOWIEDZ