Selekcjoneiros na ETC 2015

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Ligowy Śmietnik

Post autor: Jankiel »

2 selekcjonerów w postaci Furiona i Rinca - obaj "mają skilla" i obaj raczej się "nie obcinają"
Ale wtedy zainteresowani euro gracze realnie rywalizują o 6 miejsc, a o graniu HE i DE na potrzeby euro raczej można zapomnieć
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Mysle, ze jesli znadzie sie ktos lepszy na tych pozycjach to ktorys z nas zaproponuje siebie do roli coucha. Obaj sprawdzimy sie na tej pozycji, tak jak zrobil to w tym roku Kali.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3110

Post autor: Crusader »

1. Chciałbym Was spytać, jaki przewidujecie system punktacji doboru kandydatów?
2. Czy macie już opracowaną wersję formuł (np. w excellu), który pozwoli Wam wyłonić najlepszych reprezentantów? Czy moglibyście udostępnić tutaj te kryteria?
3. Czy macie pomysł czy chcielibyście wybrać ostateczny squad w terminie takim jak to było ostatnio, czy może wcześniej/później? I proszę uargumentujcie.
4. Czy Wasza wizja drużyny opiera się na paru osobach mocno hittujących + osobach biorących na siebie bezpiecznie najgorsze armie wroga? czy może chcecie wziąć głównie armie stworzone pod remiso-minory?
5. Czy jeśli będę poza top10 ligii to mam szansę się dostać?
6. z jakim wyprzedzeniem przed wyborem squadu trzeba zadeklarować się jaką się armią kandyduje? czy nie trzeba się w ogóle deklarować?
7. czy jeśli jestem spoza Warszawy to mam realne szanse się dostać do kadry?
8. ile czasu chcecie "wymusić" na reprezentantach, aby poświęcili na treningi i przygotowania? czy mogą wyjechać w lipcu na wakacje czy jest to niemile widziane?
9. ile około potrzebuję mieć pieniędzy na wydatki odnośnie bycia w reprezentacji?
10. czy biorąc pod uwagę wybór graczy będziecie brac pod uwagę turnieje nie na zasady ETC?
11. czy będziecie wybierać grafikę i rodzaj koszulek sami czy też poddacie to pod głosowanie squadu reprezentacji?
12. czy będziecie domagać się, aby w przypadku wygranej Polski został zagrany Mazurek Dąbrowskiego?
13. czy chcecie otrzymywać raporty z bitew wszystkich kandydatów do repy? w jakiej formie?
14. czy wszyscy mogą się zgłosić na kandydata do repy? czy może w ogóle nie trzeba się zgłaszać?
15. czy trzeba mieć ładnie pomalowaną armię?
16. z tego co wiem Hiszpanie i Włosi mają graczy, którzy słabo mówią po angielsku, czy kandydat musi umieć mówić po angielsku?
17. czy wybór noclegu będzie narzucony przez Was? czy każdy wybiera sobie samemu?
18. czy bierzecie armie z dużym potencjałem robienia pkt, ale o Ld9? :)
19. czy macie może jakieś referencje od byłych kapitanów/selekcjonerów, którymi moglibyście się podzielić?
20. czy można pić w trakcie bitew na etc i czy można upijać się wieczorami?

pozdro

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Piłeś? Nie pisz.


Nie piłeś? Napij się.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Dobre pytania. Postaram sie na nie jutro odpowiedziec. Szczerze.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Idiotyczne pytania, które mają na celu pokazanie, że ll nie nadaje się do wyboru selekcjonerów. Szkoda tylko, że nie padały kiedy wszystko było ok, bo przechodziło po myśli niektórych osób.
Obrazek

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3110

Post autor: Crusader »

Widzę Kaleson, że jak zwykle o wyborze kadry i jej wynikach wiesz najwięcej :)
Niektóre pytania są dla beki, ale niektóre pokazują na co się godzisz kandydując, aby każdy miał świadomość. W przeszłości pojawiało się mnóstwo różnych problemów i co roku można wszystko bardziej polerować.

pozdro

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Stachu, nie trolluj.

Niestety, LL to jedyna instytucja (so-called), która reprezentuje polskie środowisko WFB. Jest ona (LL) na to totalnie nie gotowa, bo nie ma odpowiednich narzędzi dyscyplinujących "niepokornych". Tak czy inaczej, mamy to, czego chcieliśmy
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Nie twierdzę, że wiem o wyborze kadry cokolwiek. Twierdzę, że musisz się pogodzić, że zajmuję się tym pośrednio ll i nic na to nie poradzisz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3110

Post autor: Crusader »

Nie bardzo rozumiem jaki związek mają moje pytania z LL. Chcę się starać o miejsce w kadrze za rok i interesuje mnie odpowiedź na część pytań. Ja tam nigdy nie głosowałem.
Jeśli LL nie interesują odpowiedzi i wolą wróżyć z fusów to proszę bardzo :)

Pozdro

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Marcin, prawda jest taka, ze malo kto widzi, ze ta przyslowiowa "10tka rince'a" ma tak naprawde wplyw na wybor/przygotowanie/gre naszej kadry. Caly ten topic, to jedna wielka przekomarzanka, bo ten nie lubi tego, a tamten, innego. Przepraszam za szczerosc, ale chlopaki, spojrzcie prawdzie w oczy, o kadre rywalizuje max 15 osob. Wiem, ze takiemu Pasiakowi, w tym momencie, noz otwiera sie w kieszeni i ma ochote podciac mi zyly, ale uwierzcie mi, zarowno mnie, jak i Jurkowi, czy Mldoemu, zalezy wyklacznie na sukcesie kadry. Nie mowimy "nie" nikomu. Ja sam jestem przykladem goscia, ktory zrobil fajne postepy w ciagu 2 lat. I one zostaly docenione. Ja rowniez takowe postepy potrafie docenic, ale blagam was, nie badzmy hipokrytami. Kacper, ostro mi dosunal, bo gosc swoja szczeroscia potrafi skrzywdzic kazdego, ale ja, podobnie jak on, uwazamy, ze forum nnie jest po to, zeby wzajemnie sie oszukiwac. Caluje wszystkich :*
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Czyli co, rozbijamy się o brak takiej osoby? Jeśli tak, to może wystarczyłoby założyć odpowiedni temat na otwartym forum a kilku ochotników by się zgłosiło?
Dobry pomysł! Ja mogę startować - wszyscy mnie kochacie i na 150% nie zajmę nikomu miejsca w kadrze :D :D :D

Dawajcie dalej serial bo się nudno robi
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

-Qc- pisze: Dawajcie dalej serial bo się nudno robi
Dla jednych to serial, ale dla innych kadra i jej wyniki oraz renoma to ważna sprawa.
Ja bardzo nie chciałbym sprowadzać tych kwestii do absurdu. Nie lubię też porównań typu selekcjoner ma tylko wybrać, gracz ma tylko grac, a coach podawać ręczniki. Drużyna ma być w pełni zgrana, a kształtowanie jej zaczyna się już na poziomie wyboru selekcjonerów przez ll. Od selekcjonerów/kapitana zależy też w dużej mierze to jakie podejście do gry będą mieć potencjalni gracze i przyszli reprezentanci Polski, a to moim zdaniem przekłada się na ostateczny wynik.

Pomysły z założenia niegrających selekcjonerów są słabe.
Selekcjoner ma znać się na rzeczy, umieć kierować jakimś zespołem, budzić zaufanie, mieć społeczną legitymację i być na tyle honorowym, aby panowało powszechne przekonanie, że dokona wyboru jak najlepiej, łącznie z tym że będzie w stanie nie wybrać sam siebie jeśli zajdą takie okoliczności. Do tego nie przekonałby mnie selekcjoner, który nigdy nie był na ETC, nie widział jak to działa, nie grał tam, nie robił parowania pod 8 osób czy nie układał rozp pod 8-os drużynówkę - doświadczenie jest tu niezbędne.

Trójki, piątki, dziesiątki to też nie jest dobry trop.
Mamy opanowany od kilku lat system, który się sprawdza. Po to są 2 osoby, żeby musiały się ze sobą dogadać. Przy 3 zaczynają się gierki i układanki. Po co zmieniać coś co działa i jest dobre.

Takie moje zdanie :)
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Zgadzam sie tu z Kalafiorem. Selekcjonerzy to bardzo wazna funkcja i nie wystarczy byc swietnym graczem, zeby dobrze wybrac pozniejsza kadre i z nia grac.

W modenie to bylo widac jak nie bylo nagle zgody w skladzie i mielismy male problemy personalne podczas parowania.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Hej panowie, dopiero teraz mam czas się ustosunkować do paru spraw. Generalnie mam w ciągu tego tygodnia ogień u siebie, więc łatwiej mi odpowiadać na pytania w paczkach. Ostrzegam, że post będzie długi, ale chcę odpowiedzieć merytorycznie, a nie się przekrzykiwać.

Poniższe odpowiedzi to wspólne stanowisko moje i Rinca.
lohost pisze:chcialbym zwrocic tylko uwage na fakt, ze DE i HE w tym roku nie mialy konkurencji co w razie wysypania sie ktoregokolwiek zawodnika zmusiloby do zmiany zawodnika, armii i calej strategii druzyny. Powolanie Furiona i Rinca jako selekcjonerow splyci rywalizacje w rankingu tych armii do zera...
Nie rozumiem. Mówisz, że konkurencji nie było, więc jak nas powołają, to wtedy jej zabraknie? Nie rozumiem. Poza tym - nikt nikomu nie broni grać 100+ bitew rocznie, odwiedzać 80% masterów i kończyć w topie. Bycie dobrym w te klocki to kwestia, w dużej mierze, treningu.
karlee pisze:Może by tak w okolicach września co roku wybierać jednego lub dwóch, niegrających kołczów i selekcjonerów w jednym. W ten sposób unikamy sytuacji gdy "nie możesz jechać na etc bo akurat grasz tą samą armią co selekcjoner"
Było. Kupy się ta propozycja nie trzyma. Nasza pula topowych graczy to około 20 osób, wliczając te co teraz w topie nie są, ale mają szansę zrobić postępy. Np. Zbyszek gdyby zrezygnował z pracy, rodziny i resztek zdrowia to byłby w grupie tych 20 osób. Realnie, mówimy tu o 12, może 15 zawodnikach.

Ja nikomu nie zabraniam być dobrym w battla, tylko patrząc realistycznie, żeby być dobrym w tą grę to trzeba w nią nawalać jak dziki. Kudłaty jak cisnął na początku 8ed i w euro 2011, 2012 to grał 150 bitew rocznie. 2013 odpuszcza i już nie ciśnie. Dopiero teraz gdy zaczyna znowu więcej grać to zaczyna być rozsądnym zawodnikiem.

To co chcę przekazać to to, że graczy dobrych jest mało między innymi dlatego, że wymaga to mnóstwo czasu i kasy. Euro to nie przelewki, to najtrudniejszy turniej do zagrania. Poważnie chcecie wybierać skład bez Crusa czy Dębka? Nie mamy takiego komfortu, żeby pozwolić sobie na start zrezygnować z dwóch dowolnych topowych graczy.
bigpasiak pisze:Co by nie powiedzieć o selekcjonerach to założenie było takie iż będą to ludzie apolityczni i akceptowalni przez większość środowiska nie budząc kontrowersji wokół siebie. Nie powie mi nikt, że Rince i Furion tacy są... Wiele osób ma zastrzeżenia bądź do jednego, bądź do obu nie na tle umiejętności prowadzenia gry a na tle wątpliwej moralności. Ciężko np. zaufać komuś kto deklaruje "swoją" listę umiejących grać i twierdzić, że reszta to statyści
Odniosę się tylko do zarzutów do mnie. Wątpliwa moralność? Przecież na zeszłe to ja na euro nie pojechałem dlatego, że mnie "moralni" wyjebali w zeszłym roku. Ale to tylko w kwestii informacyjnej piszę, nie chcę teraz do tego wracać i tego rozstrząsać. Lat mocno wcześniejszych (3-4 lata temu) nie liczę, bo wtedy była klika, więc i pokrzywdzonych było znacznie więcej.
bigpasiak pisze:Swoją drogą, skąd pewność że DE/WoCH/HE będą mieściły się w pojęciu dobra armia na EURO w przyszłym sezonie? Może czas poczekać do początku roku z wyborem selekcjonera/ów?
Jaki to ma związek z naszym wyborem? Jak pojawi się lepszy HE / DE to jeden z nas zostanie coachem. Jak pojawi się lepszy wybór na tle armii / ograniczeń, to po prostu nie pojedziemy i tyle. Mi zależy na tym samym, co Rincowi - wygrać euro wszystkimi dostępnymi środkami. A to się zaczyna na budowaniu kadry. Jak my się nie zmieścimy w 8ce czy 9ce (czy może nawet sławetnej 10ce) to nie jedziemy jako gracze. Taka sytuacja już miała miejsce. Był Kudłaty, nie jechał. Dębek w tym roku też rozważał odstąpienie swojego miejsca.
Jankiel pisze:Ale wtedy zainteresowani euro gracze realnie rywalizują o 6 miejsc, a o graniu HE i DE na potrzeby euro raczej można zapomnieć
W tym roku zainteresowani mogli zapomnieć o WoChu.
Ja tak jak mówię - jak będzie ktoś lepszy ode mnie czy Rinca, to będę postulował żeby jechał. Nikogo na wyborze kadry nie oszukałem a wynik Polski na ETC jest dla mnie (i dla Rinca też) najważniejszym wydarzeń w całym roku.


Teraz pora na pytania Crusa, wiem że jajcarskie ale część mimo wszystko ma potencjał.
Crus pisze: 3. Czy macie pomysł czy chcielibyście wybrać ostateczny squad w terminie takim jak to było ostatnio, czy może wcześniej/później? I proszę uargumentujcie.
4. Czy Wasza wizja drużyny opiera się na paru osobach mocno hittujących + osobach biorących na siebie bezpiecznie najgorsze armie wroga? czy może chcecie wziąć głównie armie stworzone pod remiso-minory?
Ja mam tutaj do selekcjonerów tegorocznych 2 zastrzeżenia. Uważam, że 2 sprawy można było zrobić lepiej.

Sprawa A. Wybór gracza WE. Wiadomo było, że będą w składzie. Wiadomo było, że będzie to albo Laik albo Tutaj. Wybór ciężki. Ja bym to rozwiązał następująco: ogłosił 7 osób do składu oraz graczy WE, którzy mieli ze sobą rywalizować. Mielibyśmy wtedy jeszcze zgrupowanie, Mastera Blastera i pewnie lokal w tym czasie. Więcej danych, aby podjąć decyzję. No i w przypadku, że byliby to nowi gracze w kadrze, to gwarancja, że żaden z nich nie odpuści na finishu.

Sprawa B. Koncepcja drużynowa. Moim zdaniem w tym roku nie było takowej. Pojechaliśmy jako grupa zajebiście dobrych zawodników, ale koncepcji, poza tym że 2x "stary dziad" będzie brał najgorsze rzeczy nie było. W efekcie wyszło tak, że VC i WE były podczas pairingów niesamowitą kulą u nogi. I tak zostali sparowani całkiem dobrze, ale gdybyśmy mieli jakikolwiek pomysł na to jak zagrać tymi armiami pod względem drużynowym (vide: rozpa na hexach, szwedzie WE na 30 wayach i 4x waystalker) to bylibyśmy do przodu. Normalne rozpy singlowe w przypadku tych armii bardzo słabo działają na euro. Ja bym troszkę więcej czasu poświęcił na zbudowanie koncepcji drużynowej.

5. Czy jeśli będę poza top10 ligii to mam szansę się dostać?
Tak.
6. z jakim wyprzedzeniem przed wyborem squadu trzeba zadeklarować się jaką się armią kandyduje? czy nie trzeba się w ogóle deklarować?
Wyjdzie w praniu. Jak ktoś się przerzuci na inną armię i będzie cisnął, to będzie to widać.
9. ile około potrzebuję mieć pieniędzy na wydatki odnośnie bycia w reprezentacji?
transport 50e, wejściówka 60e, nocleg 60e, żarcie i inne 30e. Razem 200e na samo euro. Do tego dochodzą wyjazdy na mastery i na zgrupowania, czyli jakies 10x120. Czyli mamy w sumie jakieś 2000 zł które trzeba liczyć, z czego jest 100 miesięcznie + cios po kieszeni na 800 w lipcu.
12. czy będziecie domagać się, aby w przypadku wygranej Polski został zagrany Mazurek Dąbrowskiego?
Jako chairmen będę za tym optował!
14. czy wszyscy mogą się zgłosić na kandydata do repy? czy może w ogóle nie trzeba się zgłaszać?
Zgłosić się może każdy, żadnej kandydatury (nawet rudych) nie pozostawimy bez odpowiedzi.
16. z tego co wiem Hiszpanie i Włosi mają graczy, którzy słabo mówią po angielsku, czy kandydat musi umieć mówić po angielsku?
Tak. Komunikacja jest na euro bardzo ważna. Mój Hiszpan dostał za to żółtą kartkę. Gąska w 2012 też dostał żółtą kartkę. Włoch czerwoną. Rosjanie żółtą. Młody w tym roku przez niewłaściwą komunikację kulał 2x na kaskadę. Nie ma co się śmiać, trzeba mieć nić porozumienia z przeciwnikiem i język jest w tym przypadku podstawą.
17. czy wybór noclegu będzie narzucony przez Was? czy każdy wybiera sobie samemu?
Będzie narzucony, z przyczyny takiej, że tak jest łatwiej. Nie da się tego zrobić dobrze i tanio w lipcu. Tu trzeba działać szybciej. Celujemy w dobry stosunek ceny do jakości.

Asassello pisze:Moim zdaniem "środowisko graczy ETC" (np. obecni selekcjonerzy) powinni wypracować wspólne stanowisko i przedstawić dwójkę, którą nominują na selekcjonerów 2015, a nie zmieniać system, bo nie potrafią lub nie chcą tej dwójki wybrać - w zeszłych ze sonach jakoś problemów nie było.
Teraz meritum:
Taka też była moja pierwsza propozycja rozwiązania problemu. Zaproponowałem to Młodemu, niestety powstał impas, ponieważ Młody nie chce z roli selekcjonera zrezygnować. Zostaliśmy z Rincem poczęstowani tekstami, że on chce być i już, i że on i tak w głosowaniu przejdzie. Jego prawo, ale moim zdaniem to po prostu nie było fajne i nie było koleżeńskie. Tych 3 selekcjonerów to ochłapy które dostaliśmy.

Na selekcjonerów z Rincem zgłaszamy się, gdyż jesteśmy przekonani, że zrobimy co najmniej tak samo dobrą robotę jak dotychczasowa selekcja. Ja będę odpowiedzialny w głównej mierze za koncepcję drużynową. Rince będzie głosem weryfikującym graczy, głównie ze stolicy bo tam jest najwięcej wymiataczy czy potencjalnych wymiataczy.

Na selekcjonerów zgłosiliśmy się, ponieważ do pracy wykonanej przez Młodego w tym roku po prostu mamy pewne zastrzeżenia i uważamy, że możemy zrobić to lepiej.

Jak macie jakieś pytania do nas (Bad Boys) to walcie. W miarę możliwości postaramy się na nie odpowiedzieć.
I co najważniejsze, nie zapominajcie o jednym - siedzimy w WFB po uszy i sukces kadry jest naszym nadrzędnym celem.

pozdrawiamy
Rince+Furion

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

No i fajny post Furek! To o rudych mnie szczególnie ujęło :) Choć wyciąganie kawałku z prywatnych rozmów brzmi "tak sobie" i można do tego podejść mocno nieufnie. Ale ocena że "jedzie 8 kozaków" a brakuje drużynowej myśli imo jest uzasadniona - w końcu jest jakiś powód, że wyprzedzili nas szwedzi u których po rozpach widać że były dogrywane pod koncept druzynówki. Tylko mim zdaniem oczywiście.

Koncepcja Fruion + Rince brzmi ciekawie, ale dalej moim zdaniem powinniście wystartować w kontrze do Młodego + ewentualnie kogoś kogo on zaproponuje. Skoro już się utarło 2 selekcjonerów to trzymajmy się tego systemu - resztę napisał Kalafior w tej sprawie

Kali - troche żartobliwie, ale rozruszałem temat. Chyba warto skoro jednak coś napisałeś, a pomysł niegrającego selekcjonera jest bez sensu. Tzn niby spoko, ale gdybym na przykład ja nim był (przykład abstrakcyjny dla wykazania bezsensowności tezy :) ) to by zrobić to kompetentnie musiałbym się i tak konsultować z całym topem - i Furionem i Crusem i Shinem i Lipkami, Królikami i kto się tam w top20 mieści. Jeden człowiek nie będzie znał nigdy wszystkich armii tak, jak jeden człowiek znający swoją - więc wybór takiego jednego kolesia "niegrającego" czyli spoza topu skończyłby się i tak konsultacjami z tym topem.

I dodam tylko, że to tylko moja obserwacja jako kibica, fana kadry, a nie człowieka który o nią rywalizuje :) nasza meta szczurów nie lubi - chyba że ktoś w tym sezonie udowodni co innego - a inne armie są zdecydowanie mocniej obsadzone. Ale sukces dla każdego z graczy WFB jest ważny tak samo jak dla wybranej kadry moim zdaniem - to ze nie gramy tam co rok nie znaczy że nam nie zależy :*
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Poniższe odpowiedzi to wspólne stanowisko moje i Rinca.
czy to oznacza, ze startujecie jedynie jako pelny sklad 2 osob? jakby bylo glosowanie na 2 osoby z 3ech i przeszedlby mlody + jeden z was to jakbyscie do tego podeszli?

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Od poczatku chcielismy wybierac we dwoch. Podejscie bylo takie, ze jeden bez drugiego nie idzie. Podchodzimy do sprawy bardzo rzetelnie, z pelnym zaangazowaniem, otwartoscia i szacunkiem dla kazdego kandydata.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

No proszę - nie było żadnych podstaw do przepychania 3 selekcjonerów przez aklamację
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Piękny impas :)

Niech Młody dobierze sobie jakąś ładną parę i LL wybierze selekcjonerów.

ODPOWIEDZ