Selekcjoneiros na ETC 2015

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Selekcjoneiros na ETC 2015

Post autor: QQrydza »

czasem jak czytam posty Kudłacza i Furiona to mi się wydaje, że zrobiliście się gorsi od stereotypowych Warszawiaków xD Tego krew zalewa, ten się nie liczy ze zdaniem osób trzecich, każdy ma racje, i to jest TA racja :D

Oczywiście zrobicie co chcecie i krzyżyk na drogę :* Ale mam nadzieje że obecnego bardzo fajnego draftu nie zepsujesz jak już się tam dostaniesz do tego AR :*

Tylko tym razem wiesz, musisz się dostać. Jak Korwin ^^ a jak zostaniesz selekcjonerem, to weź wygraj to ETC. Nieomylność ma swoje prawa, m in. brak pomyłek :)

Kibicuje parze Młody + ktokolwiek, tyle mojego udziału :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

W ogóle mimo dosyć emocjonalnych wypowiedzi widać większą chęć do ugody i widać, że wszystko jest bardziej transparentne. Wyciągnęliśmy wnioski z zeszłego roku i to cieszy mimo braku jakiejś jednogłośnej decyzji.
Obrazek

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Qc
Kibicuje parze Młody + ktokolwiek, tyle mojego udziału :)
Ja na przekór kolesiostwu jestem za kandydaturą Furiona i Rinca, dadzą radę, możecie nienawidzić Furiona i pluć na niego za plecami bądź w twarz, jednak ten chłop dał taką jakość drużynie i awans z 4 miejsca na 2.
Bierz kolegów z 8 bili i jedzcie po złoto !
Ostatnio zmieniony 3 wrz 2014, o 14:30 przez Solo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

rok wczesniej mieli 4te a nie 7dme.

8sme (a nie 7dme. wted byl blad z poczatkowymi wynikami) byl podczas ostatniego etc na 7 edycje (gdzie swoja droga Furiontez gral).

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Nie ma aklamacji na 3 osobowy skład selekcjonerski, więc zostajemy przy dwuosobowych. Widzę, że Dymitr pod głosowanie zgłosił już Rince+Jurek. W takiej sytuacji liczę, że pojawią się inne kandydatury. Np. Młody+Crus.

Rince i Furion w tej chwili są najlepszymi graczami swoich armii bez dwóch zdań. Nie wierzę natomiast, że jeśli do następnego etc wyjdą nowe ograniczenia, które znerfią te armie, lub nowa edycja, lub nowe armie które będą jeszcze lepsze to że odstąpią swoje miejsce i zostaną kołczami. Sorry, chłopaki ale na tyle na ile Was znam to Wasze ego na to nie pozwoli. Podpieranie się Kudłatym, że potrafił tak zrobić to nie jest żaden argument, bo niewiele osób moim zdaniem miałoby jaja tak się zachować jak on. Teraz takie deklaracje łatwo składać, ale ostatnie głosowanie do AR pokazało jak Furek potrafisz przedkładać swoje interesy ponad interesy reszty.

No offense.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Mam genialne rozwiązanie. Jeden selekcjoner czyli Młody. ;-)
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Hehe, ale jest opór i shitstorm przeciwko Furionowi i Rincowi :D Czyżbyście już przeliczyli i oszacowali głosy i wyszło wam, że o zgrozo, istnieje realna szansa na wybór Furiona? :wink:

Ja jestem za tym, żeby Furion z Rincem byli selekcjonerami. Imo F. jest obecnie jednym z najlepszych graczy w Polsce, a że niektórzy mają z tego powodu ból dupy, no cóż bywa ;) Pomimo sporej ilości ujadania forumowych piesków i hejterów, Furion cieszy się sporym poważaniem w społeczeństwie battlowym (tak tak, nie wszystkim chce się babrać w shitcie płynących od co po niektórych szeroką rzeką) i w razie głosowania z pewnością dostanie sporo głosów.

Ja się osobiście dziwię, że Furionowi jeszcze się chce z wami polemizować. Niedługo będzie głosowanie i okaże się, kogo ludzie widzą jako selekcjonera/rów.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Dzieki za slowa otuchy panom SSmanom :) ale moze, jak poprawimy PR uda sie w przyszlym roku. Piona.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Post autor: Kopyt »

Witam. W battla gram od niedawna, nie wiele jeszcze rozumiem z tych LL, wyborów itd, ale to przyjdzie z czasem. Ale za pewne jest grono osób które będzie się zawsze nie zgadzało z wyborem owej LL czy innych selekcjonerów. I czy nie lepiej jest zrobić jakąś wstępną selekcję graczy którzy mogą nadawać się do składu na ETC. Grono np 100 osób które się ubiegały o miejsce w kadrze. Jakiś wymóg np 3 mastery 10 lokali, miejsca w top 15 będą brane pod uwagę. Kto oleje sprawę po prostu będzie winien sam sobie. A dla przykładu Furion ( nic nie mam do tej osoby ale grała na euro najlepiej i miała najbardziej niekonwencjonalną rozpe i jestem sam pełen podziwu dla skila tego gracza oraz zawziętości ) oleje grę w tym roku, pojawi się na jakichś masterach nie ugra nic ciekawego, ale będzie brany pod uwagę ze względu na przeszłość i dobrą znajomość z pozostałymi graczami, a ktoś nieznajomy kto się wybiję na turniejach będzie miał mniejszą szansę na dostanie się do kadry.
Ci co psioczyli będą psioczyć na selekcjonerów a tak to trochę im to nosa utrze.
Obrazek

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »

Tylko niekoniecznie jest potrzebne żeby np. 100 osób się deklarowało. Wyjdzie w praniu kto robi wyniki na turniejach. Wiadomo, że trzeba jeździć, żeby się załapać. Pamiętam, że w 2012 Gąsior się nie zgłosił do repy, ale go spytaliśmy sami czy chce kandydować no i dostał się i wygraliśmy :)

pozdro

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Jedno lepsze od drugiego :D
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Voodoo rewelacyjnie to zrobiles :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Obrazek
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

buahahhahahahahahhaha padłem..... :D
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Furion, Rince - kandydujecie? Trzeba by juz zalozyc glosowanie, bo nikt poza Waszą czwórką nie wyraził chęci zostania selekcjonerem.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Furek i Rince chyba zrezygnowali
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Jankiel pisze:Furion, Rince - kandydujecie? Trzeba by juz zalozyc glosowanie, bo nikt poza Waszą czwórką nie wyraził chęci zostania selekcjonerem.
Repa jest jak monolit. Doszlismy do porozumienia, ze lepiej bedzie jak wystawimy tylko 1 kandydature i podarujemy sobie glosowania na LL. My z Rincem rezygnujemy, Mlody juz podal to info w swoim poscie.

Pozdrawiam
Furion

ODPOWIEDZ