Mastery 2015

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Mastery 2015

Post autor: Kołata »

Nie róbcie Mastera w Lipcu.
I tak jest w opór imprez battlowych w ciągu najbliższych 2 miesięcy.

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Na chwilę obecną cały Lipiec jest wolny.

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

DMŚ, potem MB, potem zgrupowanie kadry, potem DMP, potem ETC.
W lipcu wychodzi też 9 edycja na którą wszyscy bedą chcieli jak najszybciej przeskoczyć.
Dowalanie w ten kocioł jeszcze mastera to ryzyko ostrej wtopy.
A master na nowe zasady we wrześniu brzmi super.

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Kołata - rozpatrujmy mastery ok? Myślę że wszystkie te imprezy spokojnie się mieszczą bez nakładania. Zresztą to i tak decyzja organizatorów czy dadzą radę. Wtopy większej niż w tamtym roku raczej nie będzie.
Master we wrześniu na nowe zasady tak czy owak raczej będzie - albo w Kozłowie albo w Łodzi.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

+ Kolata
nie ma co obniżać poziomu imprez.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Mnie ciekawi jak bedzie traktowany nowy skirmish - całkowicie nowy system = nowa liga = nowy iny ranking? Czy w ramach obecnego systemu WFB?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Imo to zależy od tego jak bardzo zasady beda sie roznic i czy bedzie można grać w to kwadratami
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

No właśnie, założenie, że "wszyscy będą jak najszybciej chcieli się na 9 przesiąść" jest w tej chwili raczej przedwczesne bo na dobrą sprawę nie wiadomo, czy to w ogóle będzie 9.
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

wiadomo coś na temat silesiana i innych późniejszych masterów? Tzn czy się odbędą a jak tak to czy WFB czy AgeOfShit

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Macki Wojny będą na 8ed parówka. Na takiego mastera dostaliśmy głosy i tego się trzymamy. Naszym zdaniem Master w inną grę byłby nieco oszustwem.
Co do terminu to od dłuższego czasu starałem się dogadać z Solem jaki będzie im odpowiadał i w ogóle ale teraz jesteśmy już coraz bardziej przyparci do muru i w najbliższym czasie będziemy mieć pewnie potwierdzenie praktycznie ostateczne nawet jeśli będzie kolidowało z terminem Kozłowa.

Edit: 17-18.10
Obrazek

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Czy wiadomo już coś o Kozłowie i Wrocławiu?

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Wikipedia pisze:Wrocław (wymowa i, łac. Vratislavia lub Wratislavia lub Budorgis[4], niem. Breslau i, śl-niem. Brassel, czes. Vratislav, węg. Boroszló) – miasto na prawach powiatu w południowo-zachodniej Polsce, siedziba władz województwa dolnośląskiego i powiatu wrocławskiego. Położone w Europie Środkowej na Nizinie Śląskiej, w Pradolinie Wrocławskiej, nad rzeką Odrą i czterema jej dopływami. Jest historyczną stolicą Dolnego Śląska, a także całego Śląska.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Chyba w Twojej okolicy jest stolicą całego Śląska tajoju :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

wikipedia pisze:Śląsk (śl. Ślunsk, Ślůnsk[1], niem. Schlesien, dś. Schläsing, czes. Slezsko, łac. Silesia) – kraina historyczna położona w Europie Środkowej, na terenie Polski, Czech i Niemiec[a]. Dzieli się na Dolny i Górny Śląsk. Historyczną stolicą całego obszaru Śląska jest Wrocław.

Śląsk położony jest w dorzeczu górnej i środkowej Odry oraz początkowego biegu Wisły.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Jakie śmieszki!
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Nie ma czegoś takiego jak "śl. Ślunsk" - bo gwara śląska nie jest językiem pisanym - chyba że jesteś płaconym za germańskie pieniądze autonomistą :D

A w ogóle to brednie brednie i skup się raczej na formacie i niskiej wejściówce a nie próby podpięcia się biednego i nieciekawego DŚ pod fame Górnego Śląska
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Pomogę wam.

Między Dolnym Śląskiem a Śląskiem Górnym mniej więcej po środku leży tegoż Ober-Śląska stolica (jak przystało na stolicę). :mrgreen: 8)

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Kiedy organizatorzy mastera we Włocławku i Poznaniu planuja przesłać wyniki?

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Co z masteremi we Wrocławiu i Kozłowie?

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

My kończymy rok, jak ostatnio. Kozłów nie mam pojęcia.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

ODPOWIEDZ