1% podatku dla Polskiego Battla

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

1% podatku dla Polskiego Battla

Post autor: Solo »

1% podatku dla Polskiego Battla, najjaśniejszy z jasnych klubów w tym roku uzyskał status stowarzyszenia na które można przekazać 1% swojego podatku, z początku myślałem tylko o naszym Śląskim środowisku ale po przemyśleniach postanowiłem wyjść z tym globalnie.
Z zebranych pieniędzy będziemy w stanie :
- ubrać naszą kadrę na ETC za sponsorować im przejazd.
- przyczynić się do wprowadzenia ujednoliconych makiet w całej Polsce
- wesprzeć stronę Ligi i uratować ranking

W całym świecie Warhammera najważniejsi jesteście My to my tworzymy całą otoczkę turniejową to my decydujemy o tym czy ten system upadnie czy powstanie z popiołów, dlatego czekam na pomysły jak jeszcze możemy wykorzystać zebrane pieniądze.

Podaje nr KSR który należy podać w PITcie przy rozliczeniu,
Sfora
KRS: 0000225039

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

Bez jaj.. mając do wyboru dac 1% podatku na battla czy np dzieci chore na raka to chyba wybór jest oczywisty

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

każdy ma wolny wybór, bardzo dobra inicjatywa :)

tak samo po co na muzeum jak mozna na raka, po co na psy jak mozna na ludzi i tak dalej.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Każdy daje kasę na co chce, każdy ma prawo o kasę zabiegać.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Repra w koszulkach to byłoby coś.

Fajne jest to, że tam każdy grosz musi być rozliczony.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Pierwszy raz ktoś podchodzi do tej sprawy w sposób bezinteresowny ! Brawo dla ślązaków !:) Mam nadzieje ,że znajdzie się więcej ludzi co przekażą ten 1% - jak ja to mówię tak - swoi powinni wspierać swoich . Na dzieci daję jak gra wielka orkiestra . Potrzeby wszędzie są duże a kasy mało :(. Taki kraj....
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Masz moj luk Solo

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Nasza inicjatywa ma za zadanie dać alternatywę, wiele osób pomaga na własną rękę chorym dzieciom.
Natomiast nasza liga nie ma mocnych fundamentów, osobiście wolę wychodzić na przeciw takim zadaniom niż marudzić że się nie da albo nie ma jak.
Jak ktoś chce pomóc będę, tak jak i reszta środowiska bardzo wdzięczny a jeśli nie, to dzięki za przeczytanie moich postów :) świat się nie zawali bez battla da się żyć.

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

jakie macie cele na ten rok? co w pierwsze kolejności a co w dalszej?

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Niestety wygląda to tak pieniądze które zostaną przekazane nam w tym roku, trafią do nas dopiero w sierpniu więc raczej nie damy rady pomóc kadrowiczom chyba że wyłożę je z własnej kieszeni co też jest możliwe.
Nie wiem jaki będzie budżet po tej całej operacji ale wydaje mi się że w roku 2015 uda nam się poprawić stan rankingu ligi, jest to dość ważne, chciałbym również rozpocząć scalanie makiet w całej Polsce aby były takie same w każdym ośrodku Masterowym i lokalnych.
Wydaje się to niemożliwe, mi kiedyś Laik powiedział że niemożliwe jest otrzymania 1% podatku.
Nie mam pojęcia ile zł dostaniemy ale chciałbym wspierać i rozwijać małe lokalne kluby, jest duża szansa na różnego rodzaju dotację jako stowarzyszenie możemy o nie wystąpić, w Tychach pod koniec marca otrzymamy od miasta lokal na granie co piątek. Pieniądze możemy wydawać na figurki jako nagrody, ja osobiście mam już dość plastiku w domu i chętnie porozdaje go młodym graczom, oczywiście nie za darmo w zamian żądam uśmiechu i radości.

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

Nie wiem jak z tym 1%, ale o ile się nie mylę i proszę mnie tutaj poprawić, musicie być organizacją pożytku społecznego. Mimo to z miłą chęcią przeznaczę moje skromne 1% :) cele wydają się jak najbardziej zasadne, najpierw reprezentacja, później małe ośrodki. gratuluję inicjatywy!
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Zgadza się jesteśmy organizacją pożytku społecznego, udzielamy szkolenia pierwszej pomocy raz albo dwa razy do roku :)

Kofta
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kofta »

Świetny pomysł!

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Król Słońce, Demoniczny książe, Zagłada całego kontynentu, Błogosławione ostrze na Saracenów, Boski SOLO :wink: =D> Fajnie, że coś takiego wymyśliłeś. Propsy =D>

Awatar użytkownika
raat
Mudżahedin
Posty: 294

Post autor: raat »

gdyby nie to scalanie makiet to bym nawet dał. Nie ma to jak już zawsze grać na prawie takich samych stołach bez urozmaiceń...

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ale o czym ty w ogóle mówisz? Tu chodzi o to, żeby nie było śmiecioterenów. Grasz i tak na takich samych mapach cały czas na wszystkich turniejach euro...
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

chodzi o smiecio-tereny czy o to by makiety miały ten sam rozmiar?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

To w zasadzie jedna i ta sama kwestia najczęsciej. porzadny teren najczesciej ma znosny rozmiar, ten do kitu to albo obelisk o srednicy 2 centymetrów albo gorka na cwiartke stołu
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Chodzi o to żeby nie było na stole górek wielkich na pół stołu lub tak małych że nie schowasz za nimi pieszego modelu. Myślę ze jeśli chodzi o wygląd czy ma być śnieg czy trawka to pewnie będzie różnie. Najważniejszy jest taki sam rozmiar.
A ten kto był na dmś lub na silesianie wie że jakość tych terenów jest naprawdę wysoka i nie ma co marudzić.
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

wpisałem Was na moim picie :)

ODPOWIEDZ