Nieobecność Koordynatora i pauza w lidze

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Re: Nieobecność Koordynatora i pauza w lidze

Post autor: Urban »

Dobrze wiadomo że jak ktoś będzie miał dopisać ludzi to to zrobi. Przy lokalnych osobach za to odpowiedzialnych można przecież to jakoś ogarnąć sensownie. Najprostszy sposób- każde środowisko/okrąg daje przedstawiciela do tego. Powiesz że on też może dopuszczać wałki, ok, co w sytuacji jeśli będzie odpowiedzialny za inny okrąg i jeśli zrobisz wałek z dopisywaniem to Twoje środowisko za to ucierpi?
Nadal argument w zestawieniu z 6 miesiącami braku aktualki jest dosyć słaby

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Urban pisze: Nadal argument w zestawieniu z 6 miesiącami braku aktualki jest dosyć słaby
Nie rozumiem o co Ci chodzi.

Po pierwsze zadałem pytania o funkcje praktyczne rankingu WM i czy da się go dopasować do naszej specyfiki.
argument personalny jako drugorzędny wymieniłem an ostatnim miejscu.

Ponadto brak aktualki nie jest spowodowany złym rankingiem tylko nieobecnością koordynatora.
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Minął kolejny tydzień, czy coś się zmieniło?
Obrazek

Awatar użytkownika
Leoh
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Leoh »

To się w ogóle kupy nie trzyma, dbać o ranking jak o własne dziecko przez x lat, po to aby na koniec wsadzić to do kibla i spuścić wodę. Bezsensu.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Kalesoner pisze:To moze zadam parę pytań.

Czy ranking od WMki będzie automatycznie wyłapywał odpowiednia ilosć zaliczonych punktów do ligi, czy dalej trzeba będzie korzystać z arkusza w excelu?
Czy ranking WM będzie wiedział kiedy przestać doliczać punkty danemu graczowi?
Czy ranking WM wyodrębni sam z siebie 6 najlepszych lokali itp?
Czy ranking WM przyzna 1/3 pktów z drugiej drużynówki?
Czy będzie sortował przez armie?
Czy będzie potrafił automatycznie uznać turniej za niezaliczony mimo niezgłoszenie w terminie?
Czy byłby na nowej stronie, czy na stronie Adeona?
Czy udostępnią nam arkusz i co tam jeszcze trzeba za darmo?
Osobiście nie wierzę, ze system oparty na lokalanych koorynatorach będzie uczciwy, mieliśmy dopisywanie przy orgu globalnym, przy lokalnych dla naśladowców Pasiaka to będzie spore pole do popisu.

Kalesoner dalej może być jedna osoba która to by ogarniała i sprawdzała ale automatyzm trochę by poprawił sytuację.

Co do pytań to wszystko da się przystosować pod nas. Więc na dużą ilość pytań idzie odpowiedzieć tak.

Na ostatnie nie wiem ale można jak już chcecie płacić za pracę koordynatora można zrobić zrzutkę na osobę która napisze od podstaw taki ranking wzorując się na wm'kowym (albo osoba która tworzyła wm'kowy mogłaby napisać go za $$)

Co do dopisywania powiedzmy sobie szczerze w życiu by nie wyszło gdyby nie ludzie którzy sami z siebie przeglądają ranking :)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Czy coś w ogóle się dzieje w sprawie reaktywacji ligi?
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Trzykrotnie umówiony z Krzyśkiem ale ani razu nie dał rady.
Nie mam kontaktu bezpośrednio do Adeona (ktoś, coś?)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Adeon - strona, ranking, edycja graczy - e-mail: adeonpl( at )gmail.com [ ( at ) = @]
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

uf, wreszcie update rankingu ligi
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

To ciekawe, bo wciaz mam niezaliczony jeden turniej. Mimo, ze kilka sie juz pojawilo.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Mam wpisaną złą armię za Włocławek...

No ale przynajmniej coś się ruszyło w końcu.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Może jakies przesunięcie o miejsce wyszło, bo ja nie gram TK :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

Hej, nic mi nie było wiadomo, że są takie problemy - przez ostatnie 2-3 lata Krzyśkowi pomagałem tylko jak były jakieś problemy.
Jeśli jest taka potrzeba to odpalę nowy sezon, ale ktoś musi się zająć wprowadzaniem wyników, bo mi się rodzi dziecko za 3 tygodnie i na pewno nie będę w stanie tego robić.

Awatar użytkownika
Marks
Falubaz
Posty: 1492

Post autor: Marks »

Laik już się zgłosił w sumie.
Puszka Pandory, o immersji w grach
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1
Nosił Wilk razy kilka, czyli inaczej o grach TellTale Games
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

Ok, ogarnę temat po świętach

ODPOWIEDZ