Nieobecność Koordynatora i pauza w lidze

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Nieobecność Koordynatora i pauza w lidze

Post autor: Kalesoner »

Ej serio nikt nie wie co się dzieje z KrzyśkiemW?
Obrazek

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

o ile wiem, ma się niedługo zabrać za ogarnięcie tego. Były/są problemy techniczne i zwyczajnie - życie.
:twisted: always Vampire :twisted:

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Gasior pisze:o ile wiem, ma się niedługo zabrać za ogarnięcie tego.

Chyba nie bardzo.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

rozmawiałem z Krzyśkiem 25 lutego, wspomniał że ma dużo na głowie, ale spróbuje to ogarnąć. Ostatnio przypomniałem mu o tym w czwartek 12 marca. Nic więcej nie wiem.
:twisted: always Vampire :twisted:

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Konieczna jest zmiana warty.
Obrazek

Awatar użytkownika
Leoh
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Leoh »

Bezdyskusyjnie, ranking traci jakikolwiek sens w scenariuszu nie dodawania Mastera już 6 miesięcy od jego odbycia(Silesian).
Luźnym pomysłem, w przypadku braku chętnych to prowadzenia go za "dziękuje"(co imo nie powinno być już rozważane w kategoriach dostępnej opcji), mogłoby być wprowadzenie ryczałtu od każdego mastera i lokala za wprowadzenie go do rankingu.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Krzysiek ma 3 dzieci i od dawna nie gra w WFB - za pewne walczy z poczuciem obowiązku ale ma inne rzeczy na głowie. Dajcie ogłoszenie ,że kogoś szukacie może jakiś "społecznik" się znajdzie . Może nie bez kozery była by faktycznie propozycja Leocha - jakaś kasa na rzecz "prowadzącego" od każdego turnieju - żeby to miało sens i znalazł się ktoś chętny. 10 % od lokala i 5% od Mastera?
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Leoh
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Leoh »

200PLN za wprowadzenie bardzo precyzyjnie przygotowanego arkusza zgłoszeniowego za 80 osobowego mastera? masz gest nie ma co :)
5 lokal/ 50 Master - w ramach wprowadzenia turnieju w tydzień po wpłynięciu dobrze zgłoszonych wyników oraz przelewu. Do tego modyfikacja zatwierdzonych przez LL zmian w zasadach rankingu - na moje oko powinno być wystarczającą gratyfikacją.

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Te procenty to od czego? Od wejściówki? Jeśli tak to trochę kasy chcesz dać za wprowadzanie danych do dość zautomatyzowanego systemu. Bądź co bądź z samych masterów to wychodzi circa 2000 na rok (licząc wejściówki po 50, 80 graczy, 10 masterów i te 5%). A to jest raczej mniejsza kwota niż ta co wychodzi z lokali. Nie mówię, że za dużo jakoś tylko przed rzucaniem propozycji kwot fajnie byłoby znać ogląd całej sytuacji - jakie to są obowiązki i ile zajmują tak naprawdę.

Jest coś takiego w regulaminie jak:
5.3 Organizator turnieju klasy master posiada szereg obowiązków:
5.3.1 Opłacić do końca sezonu u Skarbnika zryczałtowanej sumy na konto nagród ligowych, dyplomów, itd. Wysokość opłaty określają w głosowaniu członkowie Listy Ligowej.
...
5.4 Nie wywiązanie się z któregoś z warunków opisanych w podpunkcie 5.3 skutkuje odebraniem danemu Klubowi możliwości ubiegania się o rangę master w następnym sezonie ligowym i miejsca na Liście Ligowej ze skutkiem natychmiastowym.
Więc myślę, że można to załatwić stałą kwotą od mastera i wystarczy głosowanie LL by taką opłatę ustanowić.

Leoh ninja
Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

zautomatyzowanego systemu lol :) Wiecie o czym mówicie w ogóle? :)... róbcie jak chcecie w moim świecie godzina ludzi klepiących w komputer niezbyt inteligentne rzeczy kosztuje 60 zł butto :). Może faktycznie przesadziłem z tymi % ale nie wiele
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Zwiększyć podatek masterowy do 100 zł. Połowa kasy dla wprowadzającego.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Też bym lokali nie obciazal - to tylko utrudni wejście do ligi i środowiska.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

100zl podatku masterowego, z czego 50 dla osoby odpowiedzialnej za ranking to dobry pomysł.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Jeżeli Krzysiek nie ma czasu na prowadzenie rankingu to mogę się tym zająć. W zeszłym roku robiłem dodatkowy ranking - Śląska ligę - więc mam pewne doświadczenie.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Marks
Falubaz
Posty: 1492

Post autor: Marks »

Laik potrafił godzinę po turnieju pytać o armie jakimi grali gracze, także robiąc to zupełnie pro publico bono wywiązywał się z zadania wzorowo. Dobra kandydatura.
Puszka Pandory, o immersji w grach
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1
Nosił Wilk razy kilka, czyli inaczej o grach TellTale Games
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Dodam że stowarzyszenie Sfora chętnie pokryje częściowy koszt prowadzącego ranking. Częściowy ponieważ nie potrafię oszacować naszego budżetu. Moim Zdaniem taka osoba powinna mieć min 100 miesięcznie.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Laik pisze:Jeżeli Krzysiek nie ma czasu na prowadzenie rankingu to mogę się tym zająć. W zeszłym roku robiłem dodatkowy ranking - Śląska ligę - więc mam pewne doświadczenie.
To i tak musi przejść przez ligówkę i adeona JBC, więc warto się tym zająć jak najszybciej, bo proces potrwa.
Z mojej strony wielkie podziękowania za zgłoszenie się do tej niewdzięcznej roli.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Mamy kilka miesięcy zaległości więc będzie trochę do ogarnięcia.
W pierwszej kolejności skontaktuje się z Krzyskiem żeby się dowiedzieć na czym stoimy.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

rozmawialem w lutym z Krzyskiem i stwiedzil ze najlepszym wyjsciem bedzie wlasnie zmiana warty. z reszta rowniez wtedy zaoferowalem pomoc. ewentualnie on zastanowi sie nad byciem wielkim bratem.
:twisted: always Vampire :twisted:

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

lohost pisze:ale wyszlo z tego sqrwysynstwo co? jak Krzysiek mogl i robil to ani slowem nie bylo zeby mu za to placic, jak go zabraklo to wystarczyly 3 posty i juz jest w temacie hajs...a moze dowiedziec sie co mu przeszkodzilo i zapytac czy by nie chcial dalej tego prowadzic i dodatkowo zaproponowac mu hajs...takie korporacyjne polaczkowanie tutaj wyszlo, wyssac do konca i wypluc, a nastepnego ozlocic...
Ale o co Ci chodzi? Luźne pomysły chwilowo latają, wiadomo, że najlepiej jakby Laik chciał to robić za dobre słowo.
Faktem jest, że obecnie liga stoi, jeśli ktoś ma kontakt z Krzyśkiem, super byłoby, gdyby wypowiedział się w tym temacie.

Osobiście byłbym nie miałbym problemów z przerzuceniem się na zupełnie inny system, nawet niekoniecznie dostosowany do naszego polskiego bagienka, ale ja i tak już pykam sporadycznie, więc nie będę się narzucał.

ODPOWIEDZ