Kadra ETC 2015 Praga - pierwsze oficjalne newsy

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Re: Kadra ETC 2015 Praga - pierwsze oficjalne newsy

Post autor: Szaitis »

Dobrze że tego nie czytam :wink:

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Moje typy (przy uwzględnieniu pogłosek, że Furion coś tam ma i nie może jechać, a kudłaty jest sędzią):

Młody - WoC
Kalafior - SK
Crus - Liz
Dębek - Bre
Rince - DE
Laik - WE
Lohost - EMP
Szaitis - VC
Maryś - TK

Jeden z 9 odpada, przy czym raczej nie sądzę, że realnie może to spotkać Młodego lub Marcina. Jak sądzicie?
Czy Furion faktycznie nie jedzie, a kudłaty czy faktycznie sędziuje?

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Furion nie jedzie, Kudłaty może sędziować. Imo selekcja ma trudny wybór i 10 graczy na 8 miejsc. Finalnie stawiałbym na:

EMP Lohost - idealny przykład tego, że jak człowiek dobrze przepracuje okres selekcji to się łapie i zero kolesiostwa
TK Maryś - chyba T3 najmocniejszych armii, tylko ja wiem jak dużo partii Marys rozgrywał w okresie przygotowawczym
DF Kudłaty - nie znam nikogo, kto gra lepiej pod presją. Nie zawodzi właściwie wcale
WoC Młody - ktoś te punkty musi zapewniać, WoC to też taka armia, którą uciekając od najgorszych parringów raczej wygyrwa
SK Kali - bo to uber dobra rozpa, a Kalafior sobie z nią dobrze poradzi
LIZ Stasiu - brakować mu będzie Mess.., tfu Furiona - ale nawet pół duetu hardhitterów wystarczy. Podstawowa strzelba!
plus dwójka z
VC/BRE/WE/DE

problem będzie taki, że dwóch świetnych graczy musi zostać w domu, bo jest tylko 8 miejsc. Tu chyba nazwiska nie będą miały znaczenia, a potrzeba konkretnych armii.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Dymitr pisze:Furion nie jedzie, Kudłaty może sędziować. Imo selekcja ma trudny wybór i 10 graczy na 8 miejsc. Finalnie stawiałbym na:

EMP Lohost - idealny przykład tego, że jak człowiek dobrze przepracuje okres selekcji to się łapie i zero kolesiostwa
TK Maryś - chyba T3 najmocniejszych armii, tylko ja wiem jak dużo partii Marys rozgrywał w okresie przygotowawczym
DF Kudłaty - nie znam nikogo, kto gra lepiej pod presją. Nie zawodzi właściwie wcale
WoC Młody - ktoś te punkty musi zapewniać, WoC to też taka armia, którą uciekając od najgorszych parringów raczej wygyrwa
SK Kali - bo to uber dobra rozpa, a Kalafior sobie z nią dobrze poradzi
LIZ Stasiu - brakować mu będzie Mess.., tfu Furiona - ale nawet pół duetu hardhitterów wystarczy. Podstawowa strzelba!
plus dwójka z
VC/BRE/WE/DE

problem będzie taki, że dwóch świetnych graczy musi zostać w domu, bo jest tylko 8 miejsc. Tu chyba nazwiska nie będą miały znaczenia, a potrzeba konkretnych armii.

+1
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Z Twojej dwojki czwórki (bo z 6tka 100% zgody) dałbym Szaitisa i Rince (lubię go bo stara się być powazny a tak naprawde jest smutny, że nigdy nie będzie tak rudy jak ja - no i ktos musi przytulac wieczorem Kaliego ^^)

Na koniec 8 edycji poziom u nas osiagnal juz chyba optimum, w "Europie" też, będą emocje :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

swieta_barbara pisze: Czy Furion faktycznie nie jedzie?
Zgadza się. Na to ETC nie mogę pojechać.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Szkoda. Kadra na pewno by zyskała z Tobą.

Ale i tak moim zdaniem jest nieźle, wiadomo, że gra trochę mniej ludzi, ale każdy z Dziewiątki Barbary to solidny gracz.
Bez doświadczenia ETC jest tylko Laik i Lohost, ale draft to podstawa wobec krzuszącego się środowiska.
Mam tylko nadzieję, że Laik się nie wkurzy i nie zacznie w przeciwnika rzucać modelami, bo na ETC piłka jest raczej krótka w takich tematach.

A jak jest z kudłatym - pojedzie jeśli będzie miał miejsce w repie?
Ja tam uważam, że Andan i Dębek to solidne filary, bo choćby mniej grali, to jednak zawsze dostarczali bardzo stabilne wyniki.
Ciekaw jestem jaką rozpą gra Stachu bo jak wiadomo jego występy na ETC bywały chimeryczne - zarówno 100+ jak i okolice 40-50.

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »

Nigdy nie miałem poniżej 60 :P do your homework :)
ale niestety na 9 razy miałem 2 razy 60 i raz 63.

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Kudlaty z jego krasiami to chyba najbardziej stabilny wybór pod drużynowe jaką jest etc. Poza tym fajna rozpiska i kierowca wie jak nie wypaść z zakrętu przy pełnym gazie :)

*EDIT - pisanie z telefonu czasami jest uciążliwe :P
Ostatnio zmieniony 31 maja 2015, o 11:15 przez Galharen, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Postanowione. Jeśli Kudłaty nie jedzie, to mamy strajk na BP - nie będziemy się logować do odwołania. Piszę to jako przewodniczący związku zawodowego sędziów.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Lidder pisze:Postanowione. Jeśli Kudłaty nie jedzie, to mamy strajk na BP - nie będziemy się logować do odwołania. Piszę to jako przewodniczący związku zawodowego sędziów.
Nareszcie ta gra zrobi się normalna :D wiwat anarchia! Sami będziemy rozstrzygać swoje spory!
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Ja tam typów robić nie będę, bo wypadłem ostatnio z obiegu, ale czemu TK są teraz Top3 armią? Co tam takiego giętego się pojawiło?
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

@Karol, tak. Duzo punktów, 4 magów lajta i z byle gówna wskrzeszające się morghasty o D3+1
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

i 100% IFka
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ale opóźnienia majo
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Jeżus
Wodzirej
Posty: 693
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru - Warszawa

Post autor: Jeżus »

czekałeś cały tydzień, żeby to napisać :D
Kalesoner pisze:Mi się temat podoba. Nie wiem o co wam chodzi. Poczytalbym co ma jeszcze Glonojad do napisania.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

No ba!
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

No i? Zróbcie dzień dziecka!
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Poważnie ktoś nie będący Lidderem wykminił, że fajniej jest sędziować ETC niż je zagrać?

Na sędziego zgłosiłem się wcześniej by klepnąć na dobrych warunkach slot dla Polaków na sędziowanie. Ilość osób mających wystarczająco doświadczenia w Polsce by sędziować imprezę tej rangi jest na tyle duża, że zawsze kogoś znajdę.

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Chleba i igrzysk!
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

ODPOWIEDZ