Koordynacja Ogólnopolskiej Ligi WFB - Propozycje Projektów

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Koordynacja Ogólnopolskiej Ligi WFB - Propozycje Projekt

Post autor: Kalesoner »

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Leoh
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Leoh »

Andrzej pisze:Nie no, to są przecież jakieś jaja... Nie wierzę, żeby Krzysiek odstawiał takie akcje.
To już stało się faktem, pół roku nie updejtuje oraz nie odpowiada na próby przejecia od niego tematu.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

No ok, ale musi mieć jakiś powód, co nie? Dzwonicie do niego lub piszecie i jak się pytacie o powód, dlaczego nie chce dać, to chyba nie mówi: "nie dam wam bo nie i wuj".

Bo imo to wygląda troche tak, jakby się krzysiek za coś obraził (nie wiem na kogo, może na ll albo na jakieś konkretne osoby, no idea) i postanowił za to nas teraz ujebać. Bo sry, ale innego powodu nie widzę.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Andrzej pisze:No ok, ale musi mieć jakiś powód, co nie? Dzwonicie do niego lub piszecie i jak się pytacie o powód, dlaczego nie chce dać, to chyba nie mówi: "nie dam wam bo nie i wuj"
Pół roku, to nawet ważne sprawy rodzinne nie tłumaczą nie przekazania uprawnień.

Awatar użytkownika
Leoh
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Leoh »

Andrzej pisze:No ok, ale musi mieć jakiś powód, co nie? Dzwonicie do niego lub piszecie i jak się pytacie o powód, dlaczego nie chce dać, to chyba nie mówi: "nie dam wam bo nie i wuj".

Bo imo to wygląda troche tak, jakby się krzysiek za coś obraził (nie wiem na kogo, może na ll albo na jakieś konkretne osoby, no idea) i postanowił za to nas teraz ujebać. Bo sry, ale innego powodu nie widzę.
Zapytaj go, Ty razem z 36 innymi moimi znoajomymi, macie go wsród znajomych na fejsie.
Ty Dydu też (chyba ze to nie jest Krzysztof Waniczek - jak to nie on to sorry).

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Mateo pisze:Ja to mam akurat w dupie, tylko dziwi mnie tak całą syt, każdy biadoli i nic nie robi.

I nie widzę problemu by zacząć od nowa od zera te punkciki ligowe
czyli interesujesz sie sytuacja, ktora sie nie interesujesz?

masz za duzo wolnego czasu i nie wiesz jak go zpozytkowac? proponuje nie tu, tylko jakos kontruktywnie. A nie biadolisz tylko a nic nie robisz.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Leoh pisze:
Andrzej pisze:No ok, ale musi mieć jakiś powód, co nie? Dzwonicie do niego lub piszecie i jak się pytacie o powód, dlaczego nie chce dać, to chyba nie mówi: "nie dam wam bo nie i wuj".

Bo imo to wygląda troche tak, jakby się krzysiek za coś obraził (nie wiem na kogo, może na ll albo na jakieś konkretne osoby, no idea) i postanowił za to nas teraz ujebać. Bo sry, ale innego powodu nie widzę.
Zapytaj go, Ty razem z 36 innymi moimi znoajomymi, macie go wsród znajomych na fejsie.
Ty Dydu też (chyba ze to nie jest Krzysztof Waniczek - jak to nie on to sorry).
Pisałem do niego na fb, nie odpisuje. Solo ma dziś do niego zadzwonić, zobaczymy co wyjdzie.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

I Ty shino mówisz o za dużej ilości wolnego czasu mając 12k postów? ;P

ŻENADA!!

zostawiam ten dział dla zainteresowanych

Pozdro!

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

No fajnie, tyle że shino robi coś dla środowiska, w odróżnieniu od ciebie.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

też probuję do niego napisać, ale cisza. Kurde, może tam się coś złego stało..
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Nikt nie ma bliższych kontaktów z Adeonem?

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Dzwoniliśmy do niego z Solem, nie odebrał od żadnego z nas i nie odpisał nam na wiadomości...

Chyba trzeba założyć, że nie dostaniemy od niego tego hasła.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

No to ktoś kto ma do niego najbliżej kupuje kwiaty dla jego żony, słodycze dla dzieci jedzie prosić o nie. Mimo wszystko podziękować za wcześniejsze zaangażowanie. ☺

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Dobra, to zakładając że nie dostaliśmy hasła, jakie są nasze opcje i kolejne kroki? Bo już ponad pół roku liga jest martwa i taki stan rzeczy nie może być kontynuowany.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Jest jeszcze Adeon, który podobno odezwał siędo Laika, ale nie przekazał jeszcze hasła. Myślę, że to jego trzeba bardziej pomęczyć, bo z nim przynajmiej jest/był jakiś kontakt.

Spawn
Chuck Norris
Posty: 475

Post autor: Spawn »

Krzysiek napisał na fejsbuku!
Pogłoski o mojej śmierci są przesadzone, ale nie ukrywam że mogło się tak wydawać.
Emotikon smile
Mam jeszcze kilka spraw do załatwienia, ale postaram się dziś poodpisywać na PMki itp. Przepraszam zainteresowanych za długi okres milczenia, stay tuned! P.S. Ligę prostujemy w pierwszej kolejności.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Bardzo fajnie, ale nawet jeśli to prawda, to fajnie żeby dał hasła komuś innemu, przy 2 adminach nie będzie takiego problemu w przyszłości.
Obrazek

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Kalesoner pisze:Bardzo fajnie, ale nawet jeśli to prawda, to fajnie żeby dał hasła komuś innemu, przy 2 adminach nie będzie takiego problemu w przyszłości.
Słusznie.
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ok, Krzysiek dał znak życia i odpisał mi na smsa. Ma ogarnąć ligę do końca tego tygodnia i wycofać się z koordynowania ligi.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

W razie czego uruchomiłem procedurę awaryjną wygenerowania nowego hasła do poczty koordynatora.

ODPOWIEDZ