Reprezentacja Polski ETC 2015

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Reprezentacja Polski ETC 2015

Post autor: swieta_barbara »

Za Piotrkiem:
"W tym roku byłem na jednym singlowym masterze.
Nie można jechać wyłącznie na opinii."

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Ja z kolei nie wybrałem siebie bo nie można jechać na farcie :)
Co prawda we Włocławku wywalił się w kosmos diabeł ze 3x i byłem koło 15 miejsca.
Ale moje dobre wyniki (2 w Poznaniu i 4 w Szczyrku) były w sporej mierze zasługą fuksa (Gateway z ifki w Szmajowego diabła i eksplozja slanna Stasia ostatnio) , jest to zbyt nieprzewidywalna armia wg mnie żeby brać ją na euro. Na singla jest super i daje duży potencjał na wysokie lokaty, niemniej na tak ważnym turnieju nie można sobie pozwolić na takie ryzyko ;)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Ziemko pisze:Wasze forum już stoi, dostęp mają tylko osoby z listy od Laika, którą dostałem. Nawet admini nie mają dostępu, powodzenia.

P.S. Dzisiaj bombardowany na fejsie byłem jak nigdy o to forum ;)
Dzięki wielkie! Bierzemy się do roboty!


Z tego miejsca od razu zapraszam wszystkich chętnych do pomocy Kadrze w:
- zgrupowaniu (po publikacji rozp - lipiec)
- zapraszaniu znajomych do lajkowania strony FB
- innych działaniach PR (zaproszenie obejmuje wszystkich oprócz pewnego rudego osobnika :wink: )
- pomocy organizacyjnej - jeśli macie jakieś możliwości załatwiania sponsorów, koszulek, kostek, fajne pomysły na nocleg w Pradze, barter, pomysł na koszulkę, logo, filmiki promocyjne itp to dawajcie znać!!!



P.S. Karol, myślę że nie musimy się ze swoich wyborów tłumaczyć. Ty po prostu wyrosłeś już z obchodów dnia dziecka, a Dębek powoli przygotowuje się do obchodów dnia dziadka :wink:
Zestaw wybranych armii prezentuje się za to naprawdę zacnie i stabilnie 8)
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Kaliemu nie przyszło do głowy, że jak zaprasza Was do polubienia strony repy, warto ją podlinkować.
facebook.com/ETCteamPoland
Tam też czekać na Was będzie relacja z samego eventu, redakcja się już krystalizuje - jeśli ktoś chce się wybrać i potrafi rozsądnie ogarnąć Video/Periscope zapraszam do kontaktu
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

a i bierzemy z Andrzejem Logo na siebie (plus to co Maryś mówił wcześniej)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

ODPOWIEDZ