Mastery 2016

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Mastery 2016

Post autor: Kalesoner »

Kilka dni temu pojawił się na forum 9ki wstępny regulamin DMP. Zapraszam do lajkowania posta Barbary i do namawiania znajomych z zagranicy do udziału w turnieju.

http://www.the-ninth-age.com/index.php? ... aw-poland/
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Bardzo fajnie ☺,
o tubylcach tez nie zapominajmy - można już teraz wrzucić ogłoszenie skoro macie je już gotowe
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Nie moge napisać na zlustrowanym forum, ale imo pomysl mastera na 1200 jest super, trzeba sie tez pozwracac w kierunku potencjalnych nowych, a tych zacheci maly format. Fajnie by bylo, jakby madrzejsi ode mnie przejrzeli, czy nie ma tam na ten format oczywistych przegięć i jakby było to mini compik wprowadzic i jazda z tym :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
rusek
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: Kraków NH

Post autor: rusek »

-Qc- pisze:Nie moge napisać na zlustrowanym forum, ale imo pomysl mastera na 1200 jest super, trzeba sie tez pozwracac w kierunku potencjalnych nowych, a tych zacheci maly format. Fajnie by bylo, jakby madrzejsi ode mnie przejrzeli, czy nie ma tam na ten format oczywistych przegięć i jakby było to mini compik wprowadzic i jazda z tym :)
Mam ten sam problem :/ ale jak dlamnie to by bylo super :D

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Młody pisze:U nas jednak zmiana na tydzien pozniej ;)
na lokalnych turniejowych tematach jakies defetyzmy, ze master bedzie we wrzesniu - to jak jest :) ?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

Wrzesień za 2 tygodnie. Czy Łódź się wypowiedziala w jakim terminie chce Macki zrobić?

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

Nikt z OŁ się nie wypowiadał. W tym roku koordynatorem jest Napadzior, ale wiem że pojawił się jakiś error ze strony szkoły. Od strony klubowej ogarniemy co trzeba, ale póki nie będziemy wiedzieć jak stoimy ze szkołą nie podamy daty bo to bez sensu. I tak wiemy że zaraz DMP a po nich wrzesień.
Obrazek

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Powtarzając trochę to co już napisane - mamy opóźnienie od strony szkoły co powoduje, że ostateczny termin będziemy znali dopiero niestety w pierwszym tygodniu września. Planowaliśmy termin na ostatni weekend września/pierwszy października. Co z tego wyjdzie jest trochę niezależne od nas.
Temat w sumie możemy już stawiać z regulaminem oraz propozycją formatu i bez terminu.

Troszkę mi smutno zważając, że ostatnie dwa lata udawało nam się informować o terminie odpowiednio dwa i trzy miesiące przed turniejem. Tym razem to będzie najpewniej jakiś miesiąc przed.

Z innej beczki:
Październik - Lublin
Listopad - Poznań
Co z tymi masterami? Może się okazać, że ktoś wolał by wcześniej a ktoś później i może wyjść na to, że zamiana będzie opłacalna dla obu stron. Kto jest orgiem? U nas kontakt to co aktywniejsze macki ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Wypowiadając się tylko w imieniu swoim, bez konsultacji z innymi członkami klubu Moria.

Planowaliśmy zrobić mastera w ramach konwentu fantastycznego świdkon.
Ostateczna data konwentu została jednak ustalona na wrzesień, przez co podjęliśmy już starania zorganizowania innej lokalizacji na październik.
Jeśli jednak moglibyśmy zrobić mastera 24-25 września(termin konwentu), to ze swojej strony wyrażam zainteresowanie i mogę się zamienić.

Jednak jak już podkreślałem, to tylko moja opinia i muszę się skontaktować z resztą klubowiczów aby ostatecznie potwierdzić.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

A jaki format proponujecie? Proponuje mniejsze punkty - 7 bitew na 1200.

Co do zamiany terminów - bardzo dobry pomysł.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Wstępne założenia są takie:
- 1200pkt
- warband
- zakaz lordów
Oczywiście to wszystko mocny wip.

Czekam na decyzję macek a w międzyczasie próbuję ogarnąć swoich klubowiczów.

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

To zrób to odwrotnie ;) Na nas nie patrz bo dopóki nie dostaniemy oficjalnego sygnału, że tak, chcecie się zamienić to nie mamy o czym debatować.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ja liczę, że Macki wypalą :D bo nawet figurki sobie ogarnąłem aby zagrać w Łodzi :D (Lublin za daleko sorry chłopaki ;D)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

@Lublin - to ustalcie szczegóły i widzimy się u Was końcem września☺.

@Łódź - pogadajcie z Kudlatym bo on też ma konwent i dość sztywny termin
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

Laik słoneczko właśnie jesteśmy z Leną w Krakowie u Diba a ten już zdążył powiedzieć gdzie mniej wiecej mieszkasz więc nie siej defetyzmu.
Postaramy się ogarnąć macki ale też nie chcielibyśmy wbić się w termin październikowy czyli termin Lublina. Jak coś będę wiedział dam znać. Plus pogadajcie z chłopakami na DMP.
Obrazek

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Ot co. Nie szastajcie proszę czyimiś terminami. Napisałem to zapytanie bo aby się zorientować czy w ogóle te mastery będą też :) Pogadamy zobaczymy ale chyba lepiej przez PMki jednak ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

ojojoj 8)

nie wiedziałem że moje pytanie wprowadzi takie poruszenie. Pytałem tylko o termin gdyż chyba wszyscy chcielibyśmy uniknąć sytuacji z Wejherowa gdzie bitewniak podobno umarł :)

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Musiałem źle zrozumieć - pamiętajcie że im później znana jest data tym gorzej z frekwencja...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

przeciez jeszcze grudzien jest wolny, wiec na prawde nie ma o co sie spinac z terminami

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Shino pisze:przeciez jeszcze grudzien jest wolny, wiec na prawde nie ma o co sie spinac z terminami
A w grudniu nie ma przypadkiem dodatkowego mastera w Krakowie na małe punkty?
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

ODPOWIEDZ