Reprezentacja Polski na ETC 2016

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Reprezentacja Polski na ETC 2016

Post autor: Szaitis »

Po wielogodzinnych rozmowach i analizach przedstawiamy wybrany przez nas skład na rok 2016.
Jeśli ktoś czuje się poszkodowany bo go nie ma w teamie to postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Wierzymy, że taki skład, zapewni Polsce złoto w tym roku!

Reprezentacja Polski na ETC 2016 w Atenach, prezentuje się następująco:

1) Piotr Borowski
2) Tomasz Gęgotek
3) Marek Gmyrek
4) Konrad Krystecki
5) Piotr Kuczyński
6) Paweł Prusaczyk
7) Michał Rusinek
8) Stanisław Scheiner

Coach:
1. Marcin Szlasa-Rokicki © (main)
2. Tomasz Tutaj

Armii chyba nie trzeba podawać, bo są znane wszystkim.

Pozdrawiamy
Michał i Marek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Talladil mym prorokiem
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Gratulacje dla wszystkich, którzy są w kadrze! Mam nadzieję, że przywieziecie złoto!

Takie pytanko. Co zaważyło na braku Lipka w kadrze i opuszczeniu jej przez Kalafiora?
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

JarekK pisze:Gratulacje dla wszystkich, którzy są w kadrze! Mam nadzieję, że przywieziecie złoto!

Takie pytanko. Co zaważyło na braku Lipka w kadrze i opuszczeniu jej przez Kalafiora?
Co do mnie to jest to również po części moja decyzja i wiele godzin przegadanych z Markiem i Michałem. Starość nie radość i nie mam już tyle czasu, aby intensywnie ćwiczyć, do tego sobotni doktorat zabiera mi czas na mastery, tak jak te dwa ostatnie. Nie jest to też taki mój sezon jak niektóre inne, kiedy czułem grę i przeciwników, co jest bardzo ważne.

Demony to nie jest najlepszy pick (są lepsze), a do chadecji jest świetny młody kierowca. Zacząłem ogrywanie mumii, które imo są bardzo fajne, ale były uzasadnione obawy, że nie zdąże tego ograć przez natłok innych obowiązków i trzeba było zachować się racjonalnie, a nie egoistycznie.

Bardzo się cieszę, że moje miejsce zajmuje Janus - osoba młoda, zdolna, z dobrym sezonem. Sam miałem jakiś udział w rozwoju tego talentu i cieszę się, że będzie miał okazję zaprezentować go na scenie międzynarodowej.

Swoim doświadczeniem zaś obiecałem wspomóc chłopaków na miejscu, przy pairingach, budując atmosferę i mając swoje 5 minut co bitwę :)

Bardzo dziękuję za zaufanie i szacunek jaki chłopaki mi okazali, doceniając to co robiłem dla Kadry do tej pory. Dziękuję też za opaskę kapitańską - obiecuję dumnie przyłożyć się do Polskiej wygranej.


Pozdrawiam i dzieki wszystkim tym, którzy wspierali i mnie i resztę naszego teamu!
Marcin
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Gratulacje dla Abrasusa i powodzenia całemu teamowi. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Jak ostatni Master wpłynął na wybór składu bo z tego co widze to lepiej było nie jechać :)
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Lazur pisze:Jak ostatni Master wpłynął na wybór składu bo z tego co widze to lepiej było nie jechać :)

:D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Gratulacje i powodzenia na ETC!
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Gratulacje dla wybranych i do zobaczenia na zgrupowaniu.

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

jak rok i dwa lata temu dołożę starań żeby podążyć za chłopakami i być waszym okiem na to co się tam dzieje.
Obrazek

Awatar użytkownika
Janus
Masakrator
Posty: 2063
Lokalizacja: Nordin Warszawa

Post autor: Janus »

Brawo Oczko!
Obrazek
Wind Sower pisze:Nawet w średniowieczu papież nerfił strzelanie.
"Jak ja nie cierpię Vampirów"

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3675
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

Gratulacje dla reprezentantów! =D> =D> =D>
Powodzenia!
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Jeśli to nie kłopot, to ja bym o ujęcie z nickami i armiami jednak poprosił ;)
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

EDIT: shinux ma racje
Ostatnio zmieniony 4 lip 2016, o 01:52 przez JarekK, łącznie zmieniany 2 razy.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Glonojad pisze:Jeśli to nie kłopot, to ja bym o ujęcie z nickami i armiami jednak poprosił ;)
jest to klopot, bo takich rzeczy przed wyslaniem rozpisek sie nie robi.

we wtorek wszystko bedzie wiadomo.

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Nicki też są tajne? :p z armiami to wiadomo, że do wtorku.

Edit: nicki sobie sprawdziłem :p co do armii to w większości chyba wiem, czego się spodziewać.
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Jakby inne kadry was z tego nie znały i jakby dane nie były dostępne w ogólnopolskim rankingu - nie tylko wasze nicki i armie, ale też wyniki z turniejów :) Gdzie np. doskonale widać kiedy zmienili i jaka armią grają teraz tacy nieznani opinii europejskiej gracze jak Randomus czy Zmieniacz Teamu Na Drugi Dzień

Zdecydowanie przesadzacie z tą całą tajnością, zwłaszcza kiedy szmat europy swoje karty odkryl na ETC Warmup czy jak się ten turniej duński zwie. Jest też parę dużych turniejów z Niemiec i Włoch gdzie rozpiski były dostępne i jakoś korona im z głowy nie spadła. Straty w postaci aktywnego kontaktu ze środowiskiem i stymulowania życia na forum swoimi raportami (po Gorzowie ostatecznie wrzucił tylko furek) to trochę marnowanie potencjału walki o kadrę ETC jako czynnika motywującego środowisko do samorozwoju.

No ale faktycznie, we wtorek wszystkiego się dowiemy, a jeszcze więcej dowiemy się 9 sierpnia - czy w Europie nie xerują polskich rozpisek ze względu na fenomenalną taktykę informacyjną polskich selekcjonerów, czy może dlatego, że uważają swoje złożenia za lepsze :)

Żeby nie było, raczej krytycznie odnoszę się do całego procesu wyboru kadry, aktualnie wypisywanie tylko nazwisk (poza komicznym wręcz założeniem, że zagraniczni wejdą na forum i rozpoznają tak nic nie mówiące ksywki jak randomus ALE nie wejdą na ranking gdzie wszystko mają podane na tacy) jest konsekwencją przyjętych przez was założeń minimalnego kontaktu kadry i selekcji ze środowiskiem.

Pozdrawiam i życzę powodzenia - fajna kadra, sporo debiutów, połowa kadry to świeżynki, a połowa to jeden cały klub (układziki układziki ^^) i uważam, że niezależnie od wyniku odwaliliście fajną robotę i daliście wyraźny znak, ze wystarczy grac by się dostać. Za rok będzie co prawda trudniej - bo podobno stare gwiazdy przestaną udawać, że przesuwanie plastikowych stateczków to jakiekolwiek wyzwanie - ale i tak wybór kadry przyjemnie obserwowało się na ekraniku mojego messengera :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

dzisiaj raczej nie bedzie rozpisek, ale zgloszona jest nieparzysta ilosc druzyn, wiec mozna sie zglaszac do teamu un

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Kuc jak Ty nic nie ogarniasz to to jest smutne. Oczywiscie, ze w przypadku rozp standardowych nie ma to to najmniejszego znaczenia. To ma wpływ na rozpy na patencie. To, że są krasie na 3 królach, he na 3 feniksach a vc na samych eterykach to wazna informacja.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Ale plewne te rozpiski na euro. Jedyna ciekawa rozpa he to włosi na 3 hero sloopach. Reszta ma takie błędy na poziomie rozpy, ze koniec.

ODPOWIEDZ