ETC 2016 relacja

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Re: ETC 2016 relacja

Post autor: Cauliflower »

Tutajec pisze: Tylko Janus miał większa akcje z Francuzem ale skończyło sie układem ze mam zagrać z ich graczem Wampirów challanga na Esc. ( Bardzo przyda sie pomoc jak zrobić rozpe do rozpierdalania tego scierwa :) )
.
Jeśli Ci starcza 20:0 to po prostu weź moją ;) ;-)

Gry były co do zasady miłe, ale takich akcji spietych było co najmniej kilka, co dobre tylko 1 została rozwiązana na naszą niekorzyść.

Ja też dziękuję całej drużynie szczególnie za to, że nie poddała się i grała o każdy punkt do końca! Chłopaki, jak zwykle to był zaszczyt móc z Wami tam być ;-)


Che napiszę więcej i o ETC, ESC, pairingach, ogólnie rosnącym poziomie, jak i planach na przyszłość jak tylko wrócę. Na razie pozdrawiam wciąż z Aten, ale tym razem z plaży :-)
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

-Qc- pisze:https://twitter.com/t9a_tiny/status/762273184498475009

Bardzo ładny gest w ogóle, teraz nadrabiam twittera ;) Propsy :)
Tak, ale strasznie poprzekrecal moje słowa :-)
Tak czy inaczej po rundce z nim utwierdzilem się w przekonaniu, że jest dobrze, pairingi są ok i wszystko w głowach chłopaków i kostkach. Udało się!
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

lohost pisze: nastepnie wbija w pape i po 3 turach walki mi go zabija(wtf)
Tak czysto statystycznie to jeśli te rozpiski które są na dropie są prawidłowe to on Cię powinien zjeść. Nie w 3 tury bo w 5 rund walki i bez uwzględnienia blessingów (i wsparcia magicznego dla niego i w ogóle w próżni) ale jednak statystycznie tak wychodzi.
Nie żeby to cokolwiek zmieniało w tym, że miałeś niezłego pecha w kościach i w ogóle ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

To i ja coś napiszę, mimo że jutro znowu wyjeżdżam, w trakcie wyjazdu postaram się naskrobać relację z bitew.
Jako jeden z selekcjonerów tej wesołej gromadki brałem na siebie odpowiedzialność za jej wynik, dlatego też bardzo serdecznie dziękuję chłopakom, że pozwolili mi wrócić do kraju względnie z twarzą :wink:

Podziękowania i gratulacje dla każdego członka reprezentacji z osobna:

- Kalafiora i Tutajca – za to, że spisali się świetnie jako coachowie, za każdym razem zdobywając punkty dla drużyny, za zajebistą atmosferę jaką robili, dzięki nim zawsze było z kim chlapnąć co nieco o 2 czy 3 w nocy :P

- Janusa – naszego El Pelicano :P Łykał wszystko i nie marudził! Dał z siebie wszystko i nie zawiódł!

- Guldura – Pazdana tej reprezentacji, skazywany na pożarcie, był jedną z jej podstaw, zrobił swoje.

- Crusa – za nadzieję jaką mi daje, skoro jemu się udało za 5 razem to i może mi się kiedyś uda ;)

- Laika – za bezcenne punkty w bitwach z Włochami i Duńczykami, jak prawdziwy kolega nie próbował mi za daleko odskakiwać i pozwolił mi zachować szanse na indywidualną rywalizację, na koniec wygrywając ze mną tylko o 1 punkcik ;)

- Lohosta – za wszystko, przebywając z nim człowiek zawsze się śmieje, za minę Frederika jaką mogłem oglądać jak detechment breakował mu 2 doombulle ;)

- Abrasusa vel Randomusa vel Podsiadkusa – za to, że zrobił swoje  wierzyłem w niego od początku, więc jeżeli kogokolwiek zaskoczył, to na pewno nie mnie ;)

No i oczywiście dla Shina – MVP tej reprezentacji – mimo tego, że wielokrotnie mieliśmy inne punkty widzenia udało nam się wybrać najlepszą z możliwych reprezentacji, która jak się wydawało w latach posuchy, odniosła mały sukces jaką z pewnością jest wicemistrzostwo świata. Jestem dumny, że mogliśmy razem współpracować i razem wypracować ten niewątpliwy sukces. Mimo, że wielokrotnie się zarzekałem, że nigdy więcej nie będę chciał selekcjonować, teraz nie wykluczam, że jeszcze kiedyś się na to skuszę ;)

Wielkie podziękowania dla sponsora reprezentacji - Stowarzyszenia Szybki Szpil który zasponsorował koszulki dla całej reprezentacji! Dzięki nim, mieliśmy w czym grać ;)

Dziękuję również Dreamworld's Gates które zasponsorowało armię Lohosta, bez nich Lohost grałby kamieniami :P
Dziękuję również Wszystkim którzy pomogli nam w przygotowaniach do tego ETC.

Na koniec dziękuję Wam wszystkim, którzy kibicowali tej reprezentacji, za posty na forum, za liczne smsy jakie dostałem w trakcie imprezy. Jesteście wielcy! Z Wami nasze hobby nigdy nie umrze, nieważne co zrobi Genialny Wydawca, mając takich ludzi jak Wy, wszyscy nadal będziemy mieli nasze żołnierzyki dla dorosłych. Ta gra to ludzie, nie żaden wydawca czy inne figurki, to my tworzymy środowisko battla, dopóki MY będziemy, będzie środowisko, dbajmy o to.

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »


Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

JarekK pisze:https://www.youtube.com/watch?v=Jy4HNBEU87g
Wywiadzik z Janusem :mrgreen:
DOBRY :D.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

@lohost
Wy robicie w ogóle jakikolwiek dym na 9th Age w związku z poziomem sędziowania czy kładziecie lachę licząc na to że za rok nie będzie podobnych sytuacji ?
Obrazek

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

lohost pisze:po czym sedzia stojacy obok dorzuca Guldurowi bonusy jak do regularnego czaru z maga
W ogóle to podejście, że osoby trzecie się wtrącają w stół nie pytane jest dziwne i niezdrowe. Z jednej strony płaczą ile to roboty mieli z drugiej znajdują czas by się powtrącać w grę innych.
Obrazek

Awatar użytkownika
Abrasus
Falubaz
Posty: 1031
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Abrasus »

Tam akurat grali po czasie i stało 3 sędziów przy stole, bo 5 min przed końcem czasu przeciwnik Guldura stwierdził że ma demona na ostatniej ranie i trzyma objective, więc istatniej tury nie zdążą ;).

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Wciąż jednak - wtrącanie się w stół jest zwyczajnie nie w porządku niezależnie od tego czy to po czasie czy w regulaminowym. Część drużyn nie ma trenerów, sędzia nie może być przy każdym stole jednocześnie. Jeśli pozwalamy by w jednych stołach wtrącano się (bo sędzia) a przy innych nie (bo nie-sędzia tylko widz) to tym bardziej jest nie fajnie. To jest wreszcie nie fair w stosunku do tych co zasady ogarniają - przysiedli nad tym, przeczytali podręcznik a potem pograli i utrwalili tę wiedzę a tutaj ktoś przeciwnikowi daje boczne kółka. To powinna być oznaka fair play, że upomnisz przeciwnika jak czegoś nie ogarnie, źle zagra.
Obrazek

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

lohost pisze:typ kazal mi spierdalac ale koszulke wzial...
Za takie zachowanie powinien akurat powaznie zarobic w ryj taki ziomek.
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Coldblooded Lohost. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Rodowity francuze?
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Widzę, że na poziomie międzynarodowym żenada trafia się klasy faktycznie światowej...
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Że tacy troglodyci są brani do reprezentacji, nie jestem w stanie tego pojąć. x(
Obrazek

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

Dzięki Panowie,

Lohost dobra robota z tymi detkami :D . Uśmiałem się.

Czekam na resztę.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

jako, ze dopiero teraz mam wieksza chwilke to jeszcze raz chcialbym wszystkim po kolei podziekowac za turniej, gdyz na to zasluguja:

Po pierwsze Szaitisowi. Za niezliczone godziny wspolnego kminienia nad selekcja skladu, ktory udalo sie dosc optymalnie wybrac. Za co najmniej taka sama ilosc czasu przesiedzianego przytabelkach i parowaniu, aby to jakos moglo wyglada. W koncu za gre i zbieranie przez niego najgorszych armii (skyloopy dunskie, skaveny niemieckie)

Kalafiorowi za pomoc w ogarnianiu wzystkiego

Tutajowi rowniez za pomoc. Takze za zdobycie kilku waznych punkcikow oraz brak odgiecia lancy przez psy ;)

Abrasusowi za bycie chip leaderem w kategorii punkty zdobyte :D

Crusowi za branie tez nie zawsze optymalnych armii i bardzo stablne wyniki

Lohostowi za cisniecie wynikow, a w szczegolnosci bestii na koniec :D

Guldurowi za wychodznie i robienie stabilnych wynikow z kazda armia

Janusowi za lapanie wlochich skyloopow

Laikowi za wysoki wynik z dunczykami, dzieki ktoremu nie wypadlismy z wyscigu po medal.

Chcialbym tez podziekowac wam za mozliwosc wspolnej gry z Wami. Gralo w tym towarzystwie mi sie bardzo dobrze i mam nadzieje, ze w podobnym jak nie takim samym skladzie bedziemy mogli powtorzyc to za rok :D

Przepraszam tez za momenty, w ktorych nawalilem i moglem ugrac wiecej.

Dzieki wielkie za turniej! Siła!

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

To skoro jest tak słitaśnie to chciałbym dodać od siebie, że w mojej subiektywnej ocenie (oglądającego wszystkie bitwy), jeśli chodzi o bitwy - ich przebieg, wynik, poziom przeciwników, trudności pairingów, rolę w drużynie - Shino wypadł najlepiej.

Jeśli chodzi o cały proces ETC - zaangażowanie, liczbę zagranych sparingów, pomoc przy pairingach, tabelkach, atmosferę itd - tutaj Shino również był w czołówce kadry i jak widać absencja na niektórych masterach nie miała żadnego znaczenia.

Gratulacje całej drużynie już składałem i trzeba pamiętać, że ETC to drużynówka (!!!) ale takie osobiste wyróżnienie ode mnie idzię dla Shina!


pozdro
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

ODPOWIEDZ