Selekcjonerzy 2017

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Selekcjonerzy 2017

Post autor: QQrydza »

Słusznie Janus mówi - jest na Ślasku IW więc jest baza logistyczna na to
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

To są detale i kwestie do uzgodnienia.

Możemy zrobić wszystkie 5 zgrupowań u Śliwka na chacie w Łodzi, każdy będzie miał równie blisko.

Awatar użytkownika
Milczek
Kradziej
Posty: 897
Lokalizacja: Gorzów Wlkp., "Rogaty Szczur"

Post autor: Milczek »

Janus pisze:W sprawie miejsc zgrupowań pominąłeś bardzo ważny i nie wiem czy teraz nie największy batlowy ośrodek jakim są Katowice - nawet jeśli niedaleko stamtąd do Krakowa, to uważam że powinny być wysunięte na pierwszy plan koło Warszawy. Poza tym nie oszukujmy się, Gorzów jest dla wielu ludzi bardzo daleko, a Niemców chyba nie zapraszamy ;)

Przy wyborze miejsc na zgrupowanie Furion sugerował się chyba TOP 3 z DMP.
Rozumiem, że sparingi z wicemistrzami Polski mogą nie być specjalnie kształcące ale w Gorzowie można liczyć również na graczy ze Szczecina i Poznania.


Jeżeli chodzi o bazę logistyczną to chyba Gorzów nie ma najgorszej w kraju.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Śląsk wygrał to DMP :)

Milczek sparing z Tobą będzie dla mnie bezcenny :* (wyniki :D) Ale przydałoby mi sie pełne auto :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Guldur
Mudżahedin
Posty: 313
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Guldur »

A może i tak zwyczajem innych dyscyplin wziąć szkoleniowca zza granicy, przy którym terminował by Polak?
Np. taki duet na ławce trenerskiej: Tiny i Lohost.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Guldur pisze:A może i tak zwyczajem innych dyscyplin wziąć szkoleniowca zza granicy, przy którym terminował by Polak?
Np. taki duet na ławce trenerskiej: Tiny i Lohost.
Przekonałeś mnie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Może Woody i Cosmo?
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Guldur już pokazał, ze jest najlepszym selekcjonerem, tracimy go :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Mnie co prawda udział w kadrze nie grozi, ale IMHO zgrupowanie "selekcyjne" dalej na zachód niż w Poznaniu to pomyłka logiatyczna. Z tym, że nie mam pojęcia, jak scena batlowa w Poznaniu wygląda w tej chwili.

Co do kontaktowosci kandydatów - z Shinem nigdy nie miałem kłopotu, ale i nie grałem (chyba, że przed 2005 i nie pamiętam - z góry przepraszam). Z Furionem też nie grałem, ale na legendy o Jego ego trafiłem ;) (znów - nie wiem czy sprawiedliwe).
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Ja to w ogóle się dziwie że Furion brany jest pod uwage w głosowaniu na selekcjonera po jego Ninja atempcie wskoczenia do draft Teamu w 2013 roku... Naprawde nie ma nikogo innego chętnego?
PÓŁNOC PAMIĘTA
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Myśle, że mało kogo interesuje ta kwestia
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Janus
Masakrator
Posty: 2063
Lokalizacja: Nordin Warszawa

Post autor: Janus »

-Qc- pisze:Myśle, że mało kogo interesuje ta kwestia
A potencjalni kandydaci boją się zabrać głos :) Dla mnie kandydatura Shina jest w pełni zrozumiała i popieram, co do Furiona, to właśnie problem że znam Go tylko z baśni i opowieści oraz kłótni z Barbarossa na dmp:p nie zmienia to jednak iż innych kandydatów obecnie brak, a pamiętam sukces jaki odniósł na etc, i po pracy jaką wykonał jestem pewien jego zaangażowania i w tym roku. Uważam i wierzę, że nowi selekcjonerzy poprowadzą Polskę w 2017 do zwycięstwa, do tego zrobią to w uczciwej i przyjaznej atmosferze. Piona!
Obrazek
Wind Sower pisze:Nawet w średniowieczu papież nerfił strzelanie.
"Jak ja nie cierpię Vampirów"

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

:D
Obrazek

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Lazur pisze:Ja to w ogóle się dziwie że Furion brany jest pod uwage w głosowaniu na selekcjonera po jego Ninja atempcie wskoczenia do draft Teamu w 2013 roku... Naprawde nie ma nikogo innego chętnego?
PÓŁNOC PAMIĘTA
Wyjaśnij mi proszę o co chodzi, bo za chińskiego boga nie mam pojęcia o czym piszesz.
I czym jest draft team? Chodzi o Księżycową Kanapę?

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Furion pisze:
Lazur pisze:Ja to w ogóle się dziwie że Furion brany jest pod uwage w głosowaniu na selekcjonera po jego Ninja atempcie wskoczenia do draft Teamu w 2013 roku... Naprawde nie ma nikogo innego chętnego?
PÓŁNOC PAMIĘTA
Wyjaśnij mi proszę o co chodzi, bo za chińskiego boga nie mam pojęcia o czym piszesz.
I czym jest draft team? Chodzi o Księżycową Kanapę?
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 1&start=40
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Andrzej orze :)

Lazur edit :)
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2016, o 22:47 przez QQrydza, łącznie zmieniany 1 raz.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Ło, ale zabawny temat! Dzięki za linka.

Przypomina mi to stare dobre czasy, gdzie do każdej battlowej gówno-roboty było chętnych po 5ciu chłopa.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Fajny temat, dopoki nie dotarlem do swoich postow :/ shame qc shame
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Tak, fajny temat, szkoda tylko, że co poniektórzy pisali "Polska" i "Polacy" z małej litery a tak to dobrze się czyta.
SHEJM on DEM !
Obrazek

ODPOWIEDZ