Regulamin Ligii 2017+

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Re: Regulamin Ligii 2017+

Post autor: Furion »

Jeszcze raz podbijam temat - uprzejmie proszę osoby zainteresowane uczestnictwem w lidze o sprawdzenie, czy zapisy są ok.

pozdrawiam
Furion

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

biorac pod uwage ten dokument:
https://drive.google.com/file/d/0B_DcPz ... pvSmc/view

to

punkt 2.2 w regulaminie jest 2.2 Na sezon ligowy składa się osiem turniejów klasy master oraz dowolna liczba turniejów lokalnych.

a powino byc

2. Punkt 2.2 (liczba wyników wliczających się do ligi): <-- chyba blad bo glosowalismy na punkt opisany powyzej ile masterow winno byc rok rocznie wiec wyglosowalismy

c) 10,


nie za bardzo rozumiem jak sie ma punkt z glosowania:

4. Punkt 5.3 (Decyzję w sprawie zaliczenia turnieju, którego wyniki nie wpłynęły w terminie podejmuje koordynator ligii.):
c) wyniki ze wszystkich prawidłowo zgłoszonych turniejów są automatycznie zaliczane o ile wysłane do koordynatora przed zakończeniem sezonu,

do tego co jest w regulaminie

5.3 Organizator zobowiązany jest w zgłoszeniu podać klub/sklep organizujący turniej lokalny. Niedopuszczalne jest podawanie nazw kilku klubów czy imion imion/nazwisk/ksyw organizatorów.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

2. Punkt 2.2 (liczba wyników wliczających się do ligi):
c) 10,

3. Punkt 4.1 (liczba masterów):
a) 8,
Przegłosowaliśmy 10 wyników do ligi, 8 masterów w sezonie.
Numery co jest co zmieniało się wielokrotnie, ale głosowanie było opisane w sposób jasny?
4. Punkt 5.3 (Decyzję w sprawie zaliczenia turnieju, którego wyniki nie wpłynęły w terminie podejmuje koordynator ligii.):
c) wyniki ze wszystkich prawidłowo zgłoszonych turniejów są automatycznie zaliczane o ile wysłane do koordynatora przed zakończeniem sezonu,

do tego co jest w regulaminie

5.3 Organizator zobowiązany jest w zgłoszeniu podać klub/sklep organizujący turniej lokalny. Niedopuszczalne jest podawanie nazw kilku klubów czy imion imion/nazwisk/ksyw organizatorów.
Nijak się ma, bo to dotyczy czego innego (przyznawania miejsc na LL)

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

ok dobra moj blad w sumie fakt ma sie nijak bo to zostalo pozniej pozmieniane nie miej zastanawia mnie czemu wynik jest 8 masterow jak wynikiem glosowania byla taka sama liczba na 8 i na 10 i ni stad ni zowoad wygrala opcja 8 masterow :)

nie mowie ze mi to przeszkadza tylko chce zapytac czemu

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

@Albo - z głosowaniem 3 to moja wina bo źle przeczytałem post milczka. Jak pisałem - niech ktoś kopnie shina (może Furion? wszak współselekcjoner) bo jest remis dalej.
Przepraszam Furion za zamieszanie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Chłopaki, pomogę Wam z tym głosowaniem bo coś Wam nie idzie.
Głosowanie trwa do momentu, aż określimy zwycięskie opcje - czyli właśnie się zakończyło.

Obrazek

Wygrała opcja A.
Laik pisze:W ten sposób każdy mógłby zmienić swój głos po zamknięciu głosowania.

Zróbmy dogrywke z ludźmi którzy aktualnie są na LL, skoro zeszłoroczna LL miała remis.
Głosowanie trwa do czasu wyłonienia zwycięskiej opcji.
Właśnie zwycięska opcja została wyłoniona, więc głosowanie jest zamknięte i zakończone.

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Furion - Głos Milczka w momencie liczenia głosów przeze mnie brzmiał B>C>A. Więc policzyłem źle.

Jak Milczek zmienia na A>B>C to w ogóle problem się rozwiązuje naturalnie.
Imho jest ok zmieniać głos dopóki nie ma wyników.
Wyniki błędne zostały anulowane przez liczącego (mnie) bo jednak nie były ostateczne jak trafnie wskazał Albo.
Stąd głosowanie niezakończone (zgodnie z pierwszym postem).
Milczek zmienia głos - automatycznie kończąc głosowanie.

Wszystko jest spoko. Przepraszam raz jeszcze, że zamieszałem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Moment - skoro Milczek zmienił głos to każdy ma prawo zmienić głos.
Mieliśmy opcje bardzo remisowa i zmiana głosu 1 osoby, po zamknięciu głosowania nie powinna być dopuszczona.

Chyba nie stosujemy zasady kto pierwszy ten lepszy?
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Milczek
Kradziej
Posty: 897
Lokalizacja: Gorzów Wlkp., "Rogaty Szczur"

Post autor: Milczek »

Moim zdaniem Furion ma rację.
Jednak na przyszłość trzeba taką sytuację wyklarować w regulaminie.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Laik pisze:Moment - skoro Milczek zmienił głos to każdy ma prawo zmienić głos.
Mieliśmy opcje bardzo remisowa i zmiana głosu 1 osoby, po zamknięciu głosowania nie powinna być dopuszczona.

Chyba nie stosujemy zasady kto pierwszy ten lepszy?
Stosujemy zasadę taką, jaka jest napisana w regulaminie głosowania: do czasu wyłonienia zwycięskich opcji.
Głosowanie nie zostało "zamknięte", bo nie mogło być zamknięte.
Pomylił się Ślivek - więc pretensje raczej do niego :D

To co robisz to szukanie dziury w całym: Ślivek pomylił się, podsumował głosy, powiedział że 8. Potem się okazało, że remis. Milczek przeważył szalę i jest wszystko po staremu.

W czym problem?

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Głosowanie nie polega na kto pierwszy ten lepszy. Był remis i każdy powinien mieć prawo do zmiany głosu a nie ze pierwszy zmienił i koniec.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Laik pisze:Głosowanie nie polega na kto pierwszy ten lepszy. Był remis i każdy powinien mieć prawo do zmiany głosu a nie ze pierwszy zmienił i koniec.
Głosowanie trwa do momentu dopóki nie będzie zwycięskich opcji.
Do tego czasu każdy mógł zmienić głos.
Po tym czasie nikt nie może zmienić głosu, bo głosowanie jest zakończone.

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

yup mea culpa.

Nie mniej imho głosowanie http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=27&t=52436 jak najbardziej uzasadnione biorąc pod uwagę to jak bliskie były głosy i, że mamy nową LL.
Obrazek

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Ile masterow powinno się odbywać w ciągu sezonu:

a) 10
b) 8

Głosowanie jawne z, możliwością zmiany głosu w trakcie trwania, trwa do 21.01 do godziny 20:00

Rozumiem, że to jest głosowanie na sezon 2018? Trochę wcześnie jak na podejmowanie takich decyzji.
Proponowałbym poczekać i zobaczyć jaki będzie skutek tych 8miu masterów.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Furion ma recht, wyszlo 8. Chyba że glosowania licza sie wtedy kiedy pasuja, jak nie to nowe glosowania az wynik bedzie odpowiadal...
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Jest 9 kandydatur, komu chcecie odmówić? Nie lepiej zrobić więcej masterów?

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Głosowanie pokaze komu odmowic ale kazdy ma swoich faworytow :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Nikomu nie trzeba będzie odmawiać, bo będzie 10 w regulaminie. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Jedyny plus tej sytuacji jest taki, że przynajmniej jakaś drama na forum.
Poza tym, to żenada :D

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Dram nie ma bo nikomu nie zalezy, chocby cisza w tematach masterow, w ktorych kiedys ogien grzalby Polske z monitorow
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ