ETC 2017 - wybór kadry

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Re: ETC 2017 - wybór kadry

Post autor: JarekK »

Shino pisze:dawno mnie tu nie bylo.

Jako, ze jest przerwa dosc dluga w masterach, to juz chcialem oglosic, ze w weekend 8-9 kwietnia odbedzie sie zgrupowanie chetnych o kadry.

Bedzie w Warszawie. Dokladna miejscowke podam na dniach.

Zapraszamy wszystkich chetnych
Do podanego terminu zostały 2 tygodnie. Warto by było podać jakieś konkretne informacje.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.


QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Tego Jarek moze nie widziec
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Myslalem, ze jest wszędzie ;P

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Druchii pisze:Myslalem, ze jest wszędzie ;P

Bez polityki :wink:
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

podalem na forum etc, stad tu nie robilem tego.

Bedzie ona w Admechu na Okęciu (dokladnego adresu nie pamietam).
(dostalem informacje, ze omzliwe, ze kadra znalazla lepsze miejsce ogolnie. Na pewno jednak wszystko bedzie. Imformacje mam nadzieje, ze jeszcz emi sie uda dzis przekazac. Zrobie to jak tylko ja dostane)
dokladne info o tym wrzuce jakos w pokolicach czwartku/piatku na forum turniejowym

Awatar użytkownika
Janus
Masakrator
Posty: 2063
Lokalizacja: Nordin Warszawa

Post autor: Janus »

Oficjalne info od Shina.
Zgrupowanie odbędzie się 8 i 9 kwietnia w miejscowce klubu Dragon 'aleja krakowska 110/114'. Będzie ono w formie gry otwartej tzn. nie będzie turnieju, ale będą wolne stoły, będzie można przyjść i zagrać oraz skonfrontować się z kandydatami do etc. Koszt gry / dzień 10 zł.
Warunki są tam bardzo przyjemne, duża baza terenowa, normalne łazienki i sala konferencyjna na 40 stołów. Równolegle w sobotę odbywa się tam turniej x-wingów ale bez problemów się wszyscy pomiescimy. Zapraszam :)

Edit: osoby zamierzające przyjść proszę o PW- będziemy wiedzieli ile stołów rozstawic i jaki dobrać paringi
Obrazek
Wind Sower pisze:Nawet w średniowieczu papież nerfił strzelanie.
"Jak ja nie cierpię Vampirów"

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Znaczy są już dwie różne sale do grania (siedziby klubów) w PZLu?!
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Janus
Masakrator
Posty: 2063
Lokalizacja: Nordin Warszawa

Post autor: Janus »

Budynek obok, ale to tak jakby przekroczyć granicę NRD-RFN
Obrazek
Wind Sower pisze:Nawet w średniowieczu papież nerfił strzelanie.
"Jak ja nie cierpię Vampirów"

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Czyli jak?
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Pewnie żarówki świecą w innym kolorze ( http://lmgtfy.com/?t=i&q=berlin+light+bulbs )
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

No biorac pod uwage jakie warunki oferowali na narbutta, a okecie mialo byc podobno gorsze - to poprzeczka nie wisi wysoko xD
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Janus pisze:Oficjalne info od Shina.
Zgrupowanie odbędzie się 8 i 9 kwietnia w miejscowce klubu Dragon 'aleja krakowska 110/114'. Będzie ono w formie gry otwartej tzn. nie będzie turnieju, ale będą wolne stoły, będzie można przyjść i zagrać oraz skonfrontować się z kandydatami do etc. Koszt gry / dzień 10 zł.
Warunki są tam bardzo przyjemne, duża baza terenowa, normalne łazienki i sala konferencyjna na 40 stołów. Równolegle w sobotę odbywa się tam turniej x-wingów ale bez problemów się wszyscy pomiescimy. Zapraszam :)

Edit: osoby zamierzające przyjść proszę o PW- będziemy wiedzieli ile stołów rozstawic i jaki dobrać paringi
Bardzo dziękuję, że bez jakiejkolwiek informacji dokonaliście zmiany miejsca. Gratuluję postawy.
-Qc- pisze:No biorac pod uwage jakie warunki oferowali na narbutta, a okecie mialo byc podobno gorsze - to poprzeczka nie wisi wysoko xD
W czym gorsze? No bo na pewno nie jeśli chodzi o warunki do gry.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

A skad ja mam wiedziec bobson ze stolicy nie jestem, tak chlopaki mowili... a na bazylu byl sajgon
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Kuc, mamy tam 11 stołów z matami, z najwyższej jakości terenami i sporo miejsca. Nikt nigdy tam nie narzekał na grę, a przynajmniej nie słyszałem. Teraz się dowiaduję, że podobno jest tam dramat i warunki gorsze niż na Narbutta? Serio?
Adeptus był zaklepany od kilku tygodni i niestety nikt mi nie dał znać, że wybraliście inną miejscówkę. Pojechałem wczoraj kupić 11 pól, bo to jedyny teren którego brakowało, żeby wszytko było na tip-top. W sumie specjalnie na zgrupowanie. No ale nie ważne. Miłej zabawy życzę, bo podobno tam w sobotę jest turniej w x-winga na 30+ osób. Napewno warunki będą lepsze niż na Narbutta.

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Bobson 40+ osób i pewnie będzie więcej :D
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Poważny brak adeptusa to warunki sanitarne i czystość budynku.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Tam się gra a nie sra ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Na Narbutta kibelki też szału nie robiły (choc oczywiscie jest to pieta achillesowa Adeptusa). Niemniej stoly i tereny w AM są bardzo mocną stroną klubu.
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Ktoś z poza Warszawy ma zamiar w ogóle przyjechać?
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

ODPOWIEDZ