GRA w WFB w Krakowie

ODPOWIEDZ
Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Re: GRA w WFB w Krakowie

Post autor: Mamut »

Czwartek niestety mi nie pasuje, ale w piątek jak najbardziej, jesteśmy już z arranderem umówieniu na 15 w vanaheimie więc jak się nas więcej zbierze to można zagrać nawet po 2 gry.
No i oczywiście zapraszam w niedzielę do Bielska na pierwszy turniej w Nowym/starszym gnomie!
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Szczwaniak
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Szczwaniak »

Kurczę ja bym wpadł, a ile nas się szykuję? Mi też piątek prędzej, ale czwartek też w sumie pasuje
Kiedyś cierpieliśmy z powodu plag społecznych, dziś cierpimy z powodu lekarstw na nie. - Friedrich August von Hayek

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Postaram się ogarnąć ten piątek, chociaż trochę się boję, że utknę w korkach :) Vanaheim też w pt czynny do 21?

Awatar użytkownika
Szczwaniak
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Szczwaniak »

Tak, ale od 18 w 40k podobno grają, a nie wiem ile ich będzie
Kiedyś cierpieliśmy z powodu plag społecznych, dziś cierpimy z powodu lekarstw na nie. - Friedrich August von Hayek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Właśnie trzeba sobie zarezerwować stół
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

To co rezerwujemy dwa stoły? Rozumiem, że gramy 2,5k

Awatar użytkownika
Szczwaniak
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Szczwaniak »

Ok. To przedzwonię tam. Tylko jak z godzinami, bo Mamut z Arrenderem na 15 są umowieni.
Kiedyś cierpieliśmy z powodu plag społecznych, dziś cierpimy z powodu lekarstw na nie. - Friedrich August von Hayek

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Dla mnie bezpieczna godzina 17:30-18:00

Awatar użytkownika
Szczwaniak
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Szczwaniak »

Dla mnie 18 brzmi super, wcześniej nie mam jak. Rezerwuję na 18 w takim razie.
Kiedyś cierpieliśmy z powodu plag społecznych, dziś cierpimy z powodu lekarstw na nie. - Friedrich August von Hayek

Awatar użytkownika
Szczwaniak
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Szczwaniak »

kurczę. Jest ten Warhammmer 40k i nie pozwalają zarezerwować. Podobno zawsze się jakiś stolik wolny znajdzie jednak.
Kiedyś cierpieliśmy z powodu plag społecznych, dziś cierpimy z powodu lekarstw na nie. - Friedrich August von Hayek

Awatar użytkownika
Szymu
Chuck Norris
Posty: 358
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Szymu »

Jak ktoś chętny to możemy pograć u mnie ( osiedle Złocień) po godzinie 18 30 od środy powinienem mieć czas, w weekend też powinienem wygospodarować trochę czasu

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

jak cos to jest jeszcze steamland tam maja stoly i nie powinno byc problemu

Awatar użytkownika
Szczwaniak
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Szczwaniak »

Steamland jest spoko i mało ludzi ostatnio. Może tam w takim razie. To jest na dietla więc nie jakoś od vana daleko. To jak?
Kiedyś cierpieliśmy z powodu plag społecznych, dziś cierpimy z powodu lekarstw na nie. - Friedrich August von Hayek

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Pasuje, tylko podajcie adres. U Szyma też mi pasuje jak ma warunki :) Przynajmniej nikt nie będzie nas wyrzucał :)

Awatar użytkownika
Szczwaniak
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Szczwaniak »

Steamland - Dietla 64. To jaka decyzja w końcu?
Kiedyś cierpieliśmy z powodu plag społecznych, dziś cierpimy z powodu lekarstw na nie. - Friedrich August von Hayek

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Jak w tym steamlandzie spoko (bo to knajpa widzę) to nie ma problema :)

Awatar użytkownika
Szczwaniak
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Szczwaniak »

Bardzo fajnie
To co na 18?
Kiedyś cierpieliśmy z powodu plag społecznych, dziś cierpimy z powodu lekarstw na nie. - Friedrich August von Hayek

Awatar użytkownika
Szymu
Chuck Norris
Posty: 358
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Szymu »

wind_sower pisze:Pasuje, tylko podajcie adres. U Szyma też mi pasuje jak ma warunki :) Przynajmniej nikt nie będzie nas wyrzucał :)
Ja mam jeden stół do gry, matę i tereny - jak ktoś będzie chętny to pisać . Pogram z miłą chęcią na małe pkt ale jak ktoś będzie nalegał na duże to też mogą być

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Szczwaniak tylko nie wiem czy przewidziałeś jeden dings, że jest to helloweenowy weekend i będzie tam pewnie muuuultów ludzi na potańcówce, są tam warunki do grania przy takiej ilości ludzi?


ODPOWIEDZ