Radom

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Blakhart
Warzywo
Posty: 11

Radom

Post autor: Blakhart »

Witam.

Sebastian z tej strony.
Po kolejnej kilkuletniej przerwie wracam do battla. Przygodę z battlem zacząłem jakieś 18 lat temu, należałem kiedyś do Morii, grałem głównie w Lublinie ( liga, turnieje ), obecnie mieszkam w Radomiu.
Zapoznałem się z zasadami 8 edycji i kompletuję figurki by móc dostosować rozpiski do nowych warunków gry.

Szukam ludzi z Radomia i okolic, z którymi mógłbym zagrać towarzysko, sprawdzić efektywność rozpisek i nowe zasady w praktyce.

Jestem dostępny głównie w weekendy, święta, czasami na tygodniu ( w zależności od godzi pracy ).

Armia Wysokie Elfy, na około 3000-4000 pkt., preferuję 1500 - 2500.
Army book jest, rulebook jest, z terenami słabo( muszę poszukać co zostało ), stołu do gry nie posiadam ( obecnie w trakcie zmywania starej farby, przygotowań do nowych konwersji, więc w miarę gotowa do gry będzie za około 2 tygodnie, bez malowania rzecz jasna ).

Czekam na info na priv, lub w wątku, jeżeli znacie jakiś klub lub kogoś z Radomia, kto nie zagląda tu na forum byłbym wdzięczny za jakieś namiary na niego, lub o przekazanie mojego zaproszenia do gry.

Z góry dziękuję.

8)

Nina_love
Chuck Norris
Posty: 377
Lokalizacja: Lewa Flanka - Mielec

Post autor: Nina_love »

progresor.radom.pl

Awatar użytkownika
Blakhart
Warzywo
Posty: 11

Post autor: Blakhart »

Dziękuję. :wink:
Zarejestrowany, czekam na aktywację konta.

ondien
Plankton
Posty: 1
Kontakt:

Post autor: ondien »

Dziękuję- też szukałem.
Pozdrowienia
:)

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

To jest tobą kiedyś grałem bretonia na twoje elfy na do do mdk na bernardynskiej?

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Shakin' Dudi pisze:To jest tobą kiedyś grałem bretonia na twoje elfy na do do mdk na bernardynskiej?
nie postuj po pijaku :wink:
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

ODPOWIEDZ