Nowy ruling do Hail of Doom Arrow - dyskusja + gorzkie żale

Jak zaszarżować trzy oddziały na raz, strzelać z łuku ze sztandarem w ręku i schować przed ostrzałem wielkiego spaślaka w grupie pokurczów.

Moderatorzy: Shino, Lidder, kudłaty, Furion

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SaperHeart
Piłkarz
Posty: 710
Lokalizacja: Adeptus Geriatricus

Re: Nowy ruling do Hail of Doom Arrow - dyskusja + gorzkie ż

Post autor: SaperHeart »

Ma to taki wpływ, że jak zabronią to w WE to będą zmuszeni zrobić to samo w innych armiach...prosta kalkulacja ;d bo dlaczego jedni mają mieć gorzej od innych...
...Who dares wins...
Obrazek

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

prosta kalkulacja ;d bo dlaczego jedni mają mieć gorzej od innych...
Bo jedną armią grasz ty, a innymi inni :mrgreen: ...
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

PiotrB pisze:
Kopyt pisze:To nie jest normalne forum. Tutaj są moderatorzy i MODERATORZY. A tą sprawą niech się zajmie LS.

BTW wie ktoś jak grają za granicami ??
Co do modów i adminów to nie myślałem że to kiedyś powiem - ale jak powłóczyłem się po innych forach z grami to nagle zatęskniłem za modami i adminami z BP :shock: poczułem dziwną miłość do Groszka czy innych :mrgreen: - a byłem pierwszą osobą która ich krytykowała :shock: #-o :mrgreen:
:shock:
:oops:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Jaka piękna dyskusja...

Lepsza nawet od rewelacji Furka iż Teclis to taki specjalny mag i ma specjalne generowanie czarów co pozwala mu na specjalne traktowanie bo jego generowanie czarów jest lepsze niż generowanie czarów innych magów bo jest HE...

Czy ta dyskusja prowadzi do tego iż bohater z bronią strzelecką w oddziale bez takowej nie może strzelać? Przecież on strzela singlem a oni... niczym...? Czyli albo wszyscy tak samo albo nikt...?
Piękne interpretacje... Bow Of Loren działa tylko samotnie lub w wayach [ ewentualnie ]...? Słodko.
Waystalker może wybierać tryb strzelania tylko... samotnie?

Długo się powstrzymywałem i aż łezka się w oku kręci jednak warto coś przypomnieć...
Jakie to szczęście, że cytaty i odkrycia Furiona odnoszą się do broni.
Hoda NIE jest magic weaponem.
Siostry mimo bycia "unitem" to nim nie są co ostatnio udowadniano mi na podstawie bohaterów demonicznych... Prawda?

Fajne tematy... :D
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Siostry mimo bycia "unitem" to nim nie są co ostatnio udowadniano mi na podstawie bohaterów demonicznych... Prawda?
chyba herosow w lizi. Aczkolwiek rozumiem, ze ten fragment mogl ci umknac.

Prosilbym o zakonczenie flejmu na ten temat. LS ureguloowala jak ta sprawa wyglada (przynajmniej do nastepnej kadencji ls, ktora bedzie za 3 tygodnie). Do tego czasu wszystkie posty takie jak powyzszy bede kasowal. Dotyczy to takze innych moderatorow jak i administratorow forum. Ten dzial i tak ma wystarczajaco duzo tematow tego typu.

LS poprosilbym o jednoczesne uklaryfikowanie kwestii dotyczacych multiple shot gdy mowimy o jednorazowym multiplu jak chocby hoda.

ODPOWIEDZ