Konwersje / Modele zastępcze

Bretonnia

Moderatorzy: Jagal, Milczek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
r@fix
Masakrator
Posty: 2385
Lokalizacja: Warszawa

Re: Konwersje / Modele zastępcze

Post autor: r@fix »

Szukam inspiracji na mini scenke na podstawke dla lorda na pegazie, moze ktoś z was ma pomysł ?:-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

4 łuczników goblińskich, którzy próbują go ustrzelić.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

albo np. samotna damselka, walcząca z paroma goblinami, orkami, a od tyłu odsiecz, szarżujący z powietrza pegazista. 3-4 goblinów walczy z damselką, jeden zielony usłyszał szum piór, obraca się i zasłania ręką oczy przed oślepiającym blaskiem miecza paladyna. Co ty na to?

Awatar użytkownika
r@fix
Masakrator
Posty: 2385
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: r@fix »

Matijjos pisze:albo np. samotna damselka, walcząca z paroma goblinami, orkami, a od tyłu odsiecz, szarżujący z powietrza pegazista. 3-4 goblinów walczy z damselką, jeden zielony usłyszał szum piór, obraca się i zasłania ręką oczy przed oślepiającym blaskiem miecza paladyna. Co ty na to?
Akcja fajna ale chyba realia podstawki która ma 40mmX40mm nie pozwolą mi zrealizować tego projektu myślałem np. o takim poganiaczu goblińskim od squigów który broni się widłami przed pegazem :-)
Matis pisze:4 łuczników goblińskich, którzy próbują go ustrzelić.
nawet niezły pomysł ale ci łucznicy to słabe figsy trudno było by z nich coś wykrzesać a dużo rzeźbienia żeby im jakieś dynamiczne sylwetki zrobić
Obrazek

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

aaa, myślałem że chcesz zrobić mini dioramkę z wyciąganym pegazistą. No cóż, miejsca jest dosyć mało żeby tam cokolwiek dać. Poganiacz gobliński z widłami to fajna myśl

Milord
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 107

Post autor: Milord »

Szukam bitsów tarcz dla rycerzy, najlepiej już z jakimiś rzeźbami typu lwy, smoki itd - tarcze rycerstwa z wyrzeźbioną heraldyką coby się nie musieć we freehandy bawić.
Ostatnio zmieniony 27 lip 2013, o 21:37 przez Milord, łącznie zmieniany 1 raz.
.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

[-X Heraldyką, mój Lordzie [zboczenie zawodowe]
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Gniewko
Masakrator
Posty: 2320
Lokalizacja: czasem Bielitz, czasem Breslau

Post autor: Gniewko »

Oj, obstawiam, że się palce omsknęły i to zwyczajna literówka ;)
Lepiej doma iść za pługiem, niż na wojnie szlakiem długiem.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Domyślam się, ale dla młodszych użytkowników koryguję tę omyłkę.
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Milord
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 107

Post autor: Milord »

Jak ktoś by miał z heraldryką z chęcią bym je też zobaczył : ). Oczywiście chodziło o heraldykę.
.

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Milord pisze:Jak ktoś by miał z heraldryką z chęcią bym je też zobaczył : ). Oczywiście chodziło o heraldykę.
O którąś z nich :D

Notabene, to ciekawe, każda firma produkująca figurki wytwarza setkę części do jakiegoś Chaosu, spejs marinów, demonów i Pani wie jedna czego, Tylko zwykłego, tradycyjnego "rycerskiego" ekwipunku ze świecą szukać wśród dodatkowych bitsów....
Vae victis!

Awatar użytkownika
Gniewko
Masakrator
Posty: 2320
Lokalizacja: czasem Bielitz, czasem Breslau

Post autor: Gniewko »

Miecze normalnej wielkości i zbroje bez kolców/skrzydeł/miotaczy ognia kiepsko się sprzedają. Zwłaszcza wśród dzieci karmionych WoW-em i jemu podobnymi rozrywkami ;)
Lepiej doma iść za pługiem, niż na wojnie szlakiem długiem.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Dlatego jako historyka wkręciły mnie modele do historicala :) Złożyłem sobie armię Macedońską do WAB-a, a teraz zabieram się za późne średniowiecze ....
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Milord
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 107

Post autor: Milord »

A jakakolwiek firma z tarczami do rycerstwa pasująca w skali istnieje i wysyła do Polski?
.

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Milord pisze:A jakakolwiek firma z tarczami do rycerstwa pasująca w skali istnieje i wysyła do Polski?
Spellcrow właśnie pracuje nad czymś takim - http://polskiefigurki.blogspot.com/2013 ... andry.html
Może być fajne, nieco przebajerzone, ale fajne, tylko na razie to WIP ;)

Z rycerskich bitsów gorąco polecam te łebki od Scibora - http://sciborminiatures.com/en_,shop.php?art=869
Jestem szczęśliwym posiadaczem i zaręczam - ociekają klimatem.
Vae victis!

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Pytanko : Czy armia złożona niemal całkowicie (z wyłączeniem pegazów) z figurek firmy Gamezone przeszłaby na masterach czy GW to jedyne, słuszne figurki ?

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Spokojnie i bez problemu :D .. na początku zbierania bretki też planowałem mieć 100% gamezona ale wziąłem kalkulator do reki i w wyniku dodawania porzuciłem tą idee - wrócę do niej jak wygram w lotka :mrgreen:
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Dibo pisze:Spokojnie i bez problemu :D .. na początku zbierania bretki też planowałem mieć 100% gamezona ale wziąłem kalkulator do reki i w wyniku dodawania porzuciłem tą idee - wrócę do niej jak wygram w lotka :mrgreen:
No cena boli ale systematycznie właśnie chciałbym Bretkę zbierać w ten sposób, bo modele piękne :) Dziękuję za odpowiedź :)

Awatar użytkownika
ddr
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 183
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ddr »

Legion pisze:
Milord pisze:A jakakolwiek firma z tarczami do rycerstwa pasująca w skali istnieje i wysyła do Polski?
Spellcrow właśnie pracuje nad czymś takim - http://polskiefigurki.blogspot.com/2013 ... andry.html
Może być fajne, nieco przebajerzone, ale fajne, tylko na razie to WIP ;)
Są już dostępne: http://www.spellcrow.com/salamanders-dr ... anguage=en .



Przy okazji, ktoś wspominał wcześniej, że do obsługi trebusza można użyć jakiś modeli z Gamezonena. O jakie konkretnie chodzi? Przejrzałem ich stronę i nie znalazłem nic co by pasowało.

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Zamiast obsługi znajdź lepiej Jakieś tanie zastępstwo dla naszego Trebusza :P
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

ODPOWIEDZ