Legion of Azgorh

Chaos Dwarfs

Moderator: esgaroth

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Never
Chuck Norris
Posty: 549

Re: Legion of Azgorh

Post autor: Never »

dokładnie, a potem trzeba szybko czekać aż euro przeminie z wiatrem
Potem pojawił się Tauruk, no ten to rzeczywiście ma to co trzeba, gaz w nogach, postawę, może przywalić i odparować cios, umie zasuwać jak dziki! Gdyby nie ta jego francowata pięta!

Awatar użytkownika
Orcus
Chuck Norris
Posty: 386
Lokalizacja: Wrocław / The Gamblers

Post autor: Orcus »

Co wam lepiej leży?:)
Lammasu vs Bale Taurus


Demon Engine z Hellboundem vs 5 x Bulle Muzyk, sztandar
Strategikon 2010:
Gasior pisze: najlepszy tekst opisujacy rowniez bardzo przyjemna bitwe z Dimitrim i Tomkiem powiedział fisch - "czułem się jakbym grał w warhammera a oni w 40k. Ja na nich z łukiem i mieczem a oni z bolterów i jakiś dział"

:D

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Grolshek pisze:...
Co nie zmienia faktu że ar pokazał: " Chcieliście chd na euro to macie. Ale o taki chuj se złożycie na niej cokolwiek". Dzieci w piaskownicy. Ale ja akurat zacisnę zęby i poradzę sobie nawet na tych cięciach.
nie masz racji. z chd nadal mozna zrobic bardzo mocna armie

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Shino pisze:
Grolshek pisze:...
Co nie zmienia faktu że ar pokazał: " Chcieliście chd na euro to macie. Ale o taki chuj se złożycie na niej cokolwiek". Dzieci w piaskownicy. Ale ja akurat zacisnę zęby i poradzę sobie nawet na tych cięciach.
nie masz racji. z chd nadal mozna zrobic bardzo mocna armie
Ćśśśś... :-$ :wink:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Never
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Never »

to fakt mi pasują, chociaż miałem nadzieję, że zrobią to w konwencji np metalowych byków przeplatanych lawą, (coś w rodzaju haskuta - w końcu bycze bóstwo). Ale cóż otrzymaliśmy papkę, która faktycznie po pomalowaniu może być fajna.

Ale pewnie cena jaką dadzą będzie gniotła nas do ziemi. Trudno jestem kilimiarzem i kupię choćbym miał zbierać z 2 lata...

------
Chcecie raport z Białego stoku CHD? Miałem 63 punkty chyba
------

Chciałbym z wami rozważyć kwestię, co lepsze 6 firebornów, czy destoyer?

Fireborni mają 4 I i 4 ws, 5 S i 2 A, na rozpadanie rzucają w swojej turze i zadają sobie D3 Woundy a każdy ma 2.

Średnio 6 bije w wroga i trafia 6, średni T teraz to 3, więc 4 W na turę + niezłe stompy.
Mają warda 4+ i 2+ na ogień^^.
(mogą się do ich oddziału przyłączać bohaterowie?)
-------
Czy ma wyjść kodeks zwykłych Chd, a nie tylko ten z fortecy FW?
-------
Szczerze mówiąc nasz kodeks ma mało trochę sposobów złożenia, nie żebym narzekał, ale mam wrażenie że przez nasz koszt punktowy mamy małą uniwersalność... (chociaż kalafior zbudował dobrą rozpę i ją uzyskał).
Jakie macie odczucia?
Może już czas na pierwsze podsumowania?
Potem pojawił się Tauruk, no ten to rzeczywiście ma to co trzeba, gaz w nogach, postawę, może przywalić i odparować cios, umie zasuwać jak dziki! Gdyby nie ta jego francowata pięta!

Awatar użytkownika
Raamiel
Wodzirej
Posty: 776

Post autor: Raamiel »

@Never - przetestuj obie opcje. Dla mnie Destroyer wygrywa (szansa oblania testu jest mniejsza, wielka podstawa zadaje więcej autohitów, manewrowość lepsza z Mov na 9, thunderstomp z większa siła) - jedyna wada to wciąga za dużo punktów z Rare....

U mnie albo się spłaca albo nie - jedynie co u mnie jest pewne to że nie dożyje końca gry :) hehe



Przeniosłem we właściwsze miejsce

ODPOWIEDZ