Moderacja

Chaos Dwarfs

Moderator: esgaroth

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
blundi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 169
Lokalizacja: Zharr Naggrund
Kontakt:

Moderacja

Post autor: blundi »

Wielka Piramida w Zharr Nargrund jest odzwierciedleniem idealnego społeczeństwa jakim są Dawi Zharr czyli Krasnoludy Ognia jak siebie nazywamy.
Każdy w tej społeczności ma swoje miejsce i rolę do spełnienia i wypełni ją tak, czy inaczej, gdyż Hashut zawsze łaknie nowych ofiar ku swojej czci.

To (pod)forum także powinno być zbudowane na takich samych zasadach, dzięki którym rośniemy w moc i potęgę od tysiącleci.

Zasady są następujące, a że taka jest wola Hashuta i Rady Czarodziejów, to każdy winien ich przestrzegać.

Najważniejsi są Dawi Zharr. Ci, którzy kierują ich armiami mogą pisać co chcą, gdzie chcą i kiedy chcą, ich słowa należy czytać z odpowiednim szacunkiem, a zanim ktokolwiek ośmieli się z nimi polemizować, winien się potrzykroć zastanowić, czy jego umysł nie błądzi.
Jednak przywilej ten niesie z sobą obowiązki. Jest nim prezentowanie naszej siły i potęgi wszem i wobec. Każdy więc, kto się pragnie zaliczać do Dawi Zharr powinien w sposób nie budzący żadnej wątpliwości oddać to, czy to podpisem, czy avatarem, albo w inny sposób.

W Starym Świecie jest wiele potężnych istot i społeczeństw, każde z nich jest niczym w porównaniu z nami, jednak pozwalamy im istnieć, gdyż dostarczają nam niewolników lub potrzebnych nam bogactw.
Tak długo, jak nam nie szkodzą, mogą się oni dowolnie wypowiadać, jednak z należytym szacunkiem dla naszej rasy.
Na forum do tej grupy można zaliczyć jej administratorów, przychylnych nam członków listy sędziowskiej, znanych i cenionych organizatorów turniejów itd. Na przywilej ten długo się pracuje, ale łatwo się go traci, więc bądźcie ostrożni, bo Hashut szczególnie cieszy się z takich ofiar.

Najliczniej Stary Świat zasiedlają niewolnicy, lub istoty które będą naszymi niewolnikami. Żaden niewolnik nie pytany nie powinien się odzywać, jego praca jest równie użyteczna, jak zostanie odjęty mu język.
Jednak mogą rozmawiać między sobą, a także odzywać się na inne sposoby, a ich wypowiedzi, które mogą trafić do naszych uszu, winne zaczynać się zwrotami w rodzaju "ja, parszywy niewolnik pragnę zauważyć..." czy "wybaczcie o Potężni, że się odzywam, z pewnością nie mam racji, ale ..."
Wypowiedzi niewolników pozbawione stosownych zwrotów grzecznościowych mogą być moderowane, aby ich forma była właściwa.

Najmądrzejszy z mądrych, najpotężniejszy wśród potężnych
blundi

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Tak orzekły usta Hashuta, niech Wieczny Płomień wypełnia nasze serca po wsze czasy...

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

Tak nam dopomóż Hashut i Święta Czapka! :)

Świetny leguramin!

Awatar użytkownika
Bruenor Battlehammer
Wodzirej
Posty: 703
Lokalizacja: Bendsburg

Post autor: Bruenor Battlehammer »

świadomy tego, że zaraz moje prochy rozwieje zimny wiatr na równinie Gorgoroth, tak jak to dzieje się ze szczątkami innych niewolników złożonymi na ognistym ołtarzu Hashuta powiem, że:
a gadajcie sobie co chcecie...nie jesteście godni podetrzeć tyłka innym rasom, a tym bardziej waszym niedoścignionym braciom - choć to obelga dla prawdziwych krasnoludów nazywac was, niedojdy, ich braćmi :twisted: :wink:

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Niech Twe przeklęte plemię zostanie przetrawione przez ogień piekielny, oby twa plugawa stopa wiecej nie postała na tym świętym miejscu....Słabowity krewniaku, nierozwijająca się i skarlała wasza rasa i tak jest skazana na wymarcie, a wasze czaszki posłużą nam za puchary gdy nadejdzie wasz kres. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

Awatar użytkownika
blundi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 169
Lokalizacja: Zharr Naggrund
Kontakt:

Post autor: blundi »

Nijlor pisze: a wasze czaszki posłużą nam za puchary gdy nadejdzie wasz kres.
Niektórym już służą ;)

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Ok, zostałem modem, mam nadzieję, że będzie spokojnie, jak do tej pory :) Nowych i starych graczy CHD proszę o wyrozumiałość - dopiero zaczynam się orientować w zasadach modowania.
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

ODPOWIEDZ