Alternatywne figurki dwarfów

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Re: Alternatywne figurki dwarfów

Post autor: Afro »

Avatars miało wznowić produkcję właśnie jakoś w okolicach sierpnia.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Damik
Chuck Norris
Posty: 419

Post autor: Damik »

Ale wciaz cisza, prawda ?

Awatar użytkownika
Abrasus
Falubaz
Posty: 1031
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Abrasus »

Jeśli ktoś jeszcze nie widział to info w sprawie hamków :P
I would like to inform you about the preorder of the Doomcrushers,

The fact that the Vestals of Nemesis tooling is taking longer than initially planned, has affected the schedule of the other molds being tooled. Vestals of Nemesis are finally ready for production, so the delay will be no more.

However, having been a considerable delay, we estimate that the Doomcrushers injection molds will be ready for production in early September instead of July.

Once again we appreciate your patience and we apologize for the delay before the date initially estimated July.

Morok

Post autor: Morok »

to są modele gw?

Obrazek

Awatar użytkownika
Danrakh
Falubaz
Posty: 1100
Lokalizacja: Legion Kraków klub pijaków ;)

Post autor: Danrakh »

Nie prościej było spytać na PW? ;)

To są modele Marauder Miniatures będące w ofercie Games Workshop mniej więcej do 6tej edycji WFB, kiedy to (jeśli mnie pamięć nie myli) weszły ostatnie metalowe wzory.
Patrząc od lewej na podane przez Ciebie zdjęcie są to modele Thunderer #7, #2, #3, #12 i #6 z obrazka poniżej:
Obrazek
Zniosę wszystko pod warunkiem, że to komplement.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Jeśli chodzi o Hamków od AoW to wczoraj zrobiłem preorder i mi babka potwierdziła, że we wrześniu będą.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Z AoW polecam robić preordery na stronie. Szybko i pewnie. Mi jak na razie ano razu nic nie przycieli a paczki doszły w terminie.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Abrasus
Falubaz
Posty: 1031
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Abrasus »

Szybko i pewnie? :P Zamówione Hamki jak tylko wyszli w preorderze, mieli być na koniec czerwca, może będą na koniec września ;). Ogólnie dobra firma, super miniaturki, ale organizacji pod niebiosa bym nie wychwalał :P.

Awatar użytkownika
Rogal
Mudżahedin
Posty: 307

Post autor: Rogal »

a do kiedy bedzie preorder ? bo potem jak wyjda to bedzie 20 w paczce wiec juz slabiej to sie bedzie oplacało

Awatar użytkownika
Kruszyna
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Kruszyna »

https://www.kickstarter.com/projects/16 ... dwarf-army
Tu są zdjęcia i ogólny koncept parowych krasnali.
Wiem że na titan forge można już co nieco kupić ( maszyny wojenne i Herosów ) .
Ale czy da się gdzieś kupić resztę ( Wojowników,itd) ,gdyż widziałem już pomalowane pojedyncze sztuki ?
Krasnoludy, krzaty, Dorfy (znani też jako ważniacy ze złotem) – jedna z ras humanoidalnych, są to praktycznie niscy Żydzi zrobieni z mięśni, alkoholu, bród i zarąbistości.

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

trzeba czekać, aż obsłużą backerów z KS. powinny być we wrześniu, takie mam info z moich nieoficjalnych kanałów ;)

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Taki mail dostałem od Avatarsów, więc pewnie będzie poślizg ;)

Kod: Zaznacz cały

Hello Tomasz,

 

A quick note to tell you that Doomcrushers tooling is progressing without any unexpected technical problem, but did suffer a slowdown caused by the very long duration of the Vestals of Nemesis tooling.


The process is at an advanced stage, but we do not know yet exact dates. Now that finally the re-tooling of the Vestals is done, the toolmaker will be able to give us a realistic estimated production start date for the Doomcrushers.

 

 We’ll send an update, both through the forum and by sending an email to all buyers as soon as we know that date.

 

We keep in touch.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Mishry
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 105

Post autor: Mishry »

AoW dwarfy maja taka same skale jak te GW? Nadal obowiazuje preorder zeby bylo ich 30?

Awatar użytkownika
rover
Mudżahedin
Posty: 204
Lokalizacja: Warszawa / Gamonie

Post autor: rover »

Wiecie może jakie wymiary mają zeppeliny z titanforge? Lub może ktoś je ma i mógłby się wypowiedzieć jak wypadają w zestawieniu z armią kraci (modele 8-edycyjne) od GW? Zastanawiam się czy nie kupić ich zamiast gyrosów, ale boje się, że będą zbyt duże ;) Z góry dzięki.

@Mishry - skala jest ta sama. W zestawieniu z nowymi krasiami (modele masywniejsze niż starsze) wypadają pod względem wielkości bardzo dobrze. Zresztą vs 7-edycyjni warriorzy albo stare longi/hammerersi też jest ok. Gorzej jeżeli masz stare metale, ale zakładam, że wtedy nie pytałbyś o rangerów od AoW ;)

Na bugman's brewery (http://www.bugmansbrewery.com/) znalazłem chyba kiedyś fotki porównujące modele obydwu firm. Tam chyba w ogóle jest oddzielny topic dedykowany AoW, więc jak zapytasz to na pewno jakaś dobra dusza Ci zrobi zdjęcie.

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

mały zeppelin tf jest wiekszy znacznie od gyrosa. ale jakie to ma znaczenie, skoro lata nad całą armią?

Awatar użytkownika
rover
Mudżahedin
Posty: 204
Lokalizacja: Warszawa / Gamonie

Post autor: rover »

Bo nie chcę żeby nagle po mojej stronie stołu było widać 3 zeppeliny i armie krasnali gdzieś w tle ;)

Awatar użytkownika
Huss
Oszukista
Posty: 827

Post autor: Huss »

A czy ktoś posiada informacje czy AoW planuje przywrócenie box'ów Dwarf Ironshields i Bronzeshields? Chciałbym zachować armię w jednej konwencji a planuje zakup Doomcrushers w limitowanej wersji. Z góry dzięki za odpowiedź.

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

mieli wznowić boxy tych gości pod koniec tego roku, ale nie pamiętam konkretów. prześledź ich forum, gadali tam o tym w temacie o dwarfach

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Zeppelin z Titan Forge, ten mniejszy ma 8cm długości co daje prawie tyle samo co np nowy gyrobomber (ten od GW, który jest krótszy o jakieś 2-3mm).
Mam oba i zmierzyłem tak na szybko. Jak mi się uda i figsy z Warmachiny nie odwrócą znowu mojej uwagi to niedługo powinienem zamieścić zdjęcia pomalowanego przynajmniej jedno zeppelina.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

ODPOWIEDZ