Border Princes

Border Princes

Niezależne Forum WFB/9th Age

Teraz jest 24 wrz 2017, o 20:32

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3828 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 188, 189, 190, 191, 192
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pytania krótkobrodego - zasady
PostNapisane: 5 wrz 2017, o 08:27 
Wałkarz

Mam pytanie do aktywnie grających generałów w 9tej edycji. Jak wyglądają teraz nasze (krasnoludzkie) formacje bitewne na polach ?
Miałem długą przerwę i chciałbym zamówić traye pod regimenty ale za diabła nie wiem jakie teraz są najpopularniejsze ustawienia.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

...-Oto tutaj stawiam kamień krzywd Zhufbaru i stąd się nie ruszymy! - zawołał król czystym głosem, niosącym się ponad wrzawą orków.
-Odniosę zwycięstwo, stojąc na tym kamieniu, albo zostanę pod nim pochowany.Żaden krasnolud nie ruszy się na krok w tył za tę linię. Śmierć lub zwycięstwo!...

[url=valdahaz.blogspot.com]Moje malowanie[/url]

PostNapisane: 5 wrz 2017, o 10:46 
Pseudoklimaciarz

Bandit napisał(a):
Mam pytanie do aktywnie grających generałów w 9tej edycji. Jak wyglądają teraz nasze (krasnoludzkie) formacje bitewne na polach ?
Miałem długą przerwę i chciałbym zamówić traye pod regimenty ale za diabła nie wiem jakie teraz są najpopularniejsze ustawienia.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam,

maksymalna horda to 10x4 (40 warriorsów) i standardowo w 5 w szeregu razy kilka. dość popularne są 10wojaków więc więcej trejów 5x2 też się przyda. bardzo wygodne są treje pod skirmiszujące żyrosy. i z jeden trej dla skirmiszujących rangerów/slayersów.

Kruszyna napisał(a):
W jaki sposób najlepiej wystawić rangersów ?
Mam na myśli ilość na oddział, wyposażenie, taktyki etc.

najlepiej zostawić ich na półce ;) podobno ktoś tam grał 2x5 z tarczami albo 1x10 w skirmiszu ofc kusze. Moim zdaniem lepiej zagrać 10tką minersów z pistoletami.

PostNapisane: 5 wrz 2017, o 22:30 
Wałkarz

Ja wole rengerow mam sentyment do gornikow i czasem wyswiam ich w zamian i zawsze żałuje tej decyzji . Rengersom kusze i skirmish w lesie . Dzieki skirmisowi strzelają po ruch i jak ktos na nich idzie uciekaja na flanke i caly czas robia wroga w bambuko . Wlasciwe tylko raz ktos mi ich zaszarzowal feniksem , nawet jesli wrog sie na nich skupi to bedzie tracil czas a ja spokonie wchodze hammerami czy grupami atakujacymi . Nie gram defensywnie(?? że co ??) wiec nie wiem jak sie spawdzi , ale w ofensywie jest ok . Czasem kolo nich kreci sie grud baster czekajac na atak .

PostNapisane: 12 wrz 2017, o 14:08 
Pseudoklimaciarz

Cześć mam pytanie odnośnie flame cannona.
Czy tylko raz rozpatruję to hit rzucająć na 2+ na początku, a później już tylko rzucam D3 x szeregi/rzędy na woundy?
Cytuj:
On any other natural result the attack is successful, use the rules for Penetrating
.
Jeśli tak, to wydaje się dość mocną bronią, ale nie widzę by ktokolwiek tego działa używał.

PostNapisane: 12 wrz 2017, o 14:25 
Falubaz

Na 2+ trafiasz. Później za każdy szereg (lub kolumnę) dostajesz d3 hitów. Później musisz normalnie zranić.

Możesz maksymalnie mieć 15 hitów. Bez szału. Zwłaszcza, że na pojedyńcze cele wypłacisz maks 3 hity z siłą 4.

https://www.facebook.com/PerfectlyPaintedStudio/

perfectlypaintedstudio@gmail.com

PostNapisane: 12 wrz 2017, o 14:32 
Pseudoklimaciarz

wind_sower napisał(a):
Na 2+ trafiasz. Później za każdy szereg (lub kolumnę) dostajesz d3 hitów. Później musisz normalnie zranić.

Możesz maksymalnie mieć 15 hitów. Bez szału. Zwłaszcza, że na pojedyńcze cele wypłacisz maks 3 hity z siłą 4.

Dzięki za szybką odpowiedź! Teraz już wszystko jasne.

PostNapisane: 18 wrz 2017, o 21:00 
Pseudoklimaciarz

Czołem, mam kolejne pytanie. Mam kowala w unicie z throwing weapons. Czy ta jednostka ma armor piercing przy strzelaniu?

PostNapisane: 18 wrz 2017, o 21:16 
Wałkarz

Tez to rozkiminialem niestyty nie AP tylko w CC

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3828 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 188, 189, 190, 191, 192

Strefa czasowa: UTC + 1