Alternatywne figurki dwarfów

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
majk
Mudżahedin
Posty: 251

Re: Alternatywne figurki dwarfów

Post autor: majk »

hej,
czy możecie mi pomóc w identyfikacji poniższych figurek? Czy to GW (jeżeli tak to która edycja), ew jaki producent?

Obrazek

Z góry dzięki.

M,

fekkk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: fekkk »

wygląda na GW, chyba 88'
nie chcesz sprzedać? :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Jak zdjęcie jest z takim nr to na 99 procent to jest aukcja na ebayu.


majk
Mudżahedin
Posty: 251

Post autor: majk »

Bocian pisze:Kupiłem niedawno 20 Pathfinderów od Avatars of War. Rzeźby modeli są wspaniałe, dlatego się skusiłem. Jednakże, składanie tych figurek to dramat. Po pierwsze, w środku nie ma wyprasek, tylko już powycinane elementy, co sprawia, że dopasowywanie części to istna mordęga. Co więcej, nic do niczego nie pasuje. Są też robione z miększego plastiku, co sprawia oczyszczanie linii podziału istotnie trudniejszym. Tak więc, sumarycznie na złożenie i oczyszczenie jednego krasnala trzeba liczyć godzinę...
Czy coś może zmieniło się w jakości wykonania pathfinderów z AOW? Czy dalej ich sklejanie to spore wyzwanie i zadanie dla ludzi o mocnych nerwach?
Modele są piękne dlatego zastanawiam się nad zakupem ale nie wiem czy mam wystarczającą cierpliwość.

Bocian
Chuck Norris
Posty: 409

Post autor: Bocian »

Jakie modele włóczników możecie polecić? Nadawałaby się figurki GW do Hobbita, gwardii Daina Ironfoota?

Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Anadim »

Obrazek
Powoli klaruje się Grudge Buster


Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

10 krasków, 6 mountów i monster (niewiadomego rozmiaru) za 600zł? Cennik to chyba od gw przepisali.

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Ohydne te krasnale :(
Obrazek

Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Anadim »

Bocian pisze:Jakie modele włóczników możecie polecić? Nadawałaby się figurki GW do Hobbita, gwardii Daina Ironfoota?
A maja być tanie czy metalowe?

Awatar użytkownika
Magnus
Chuck Norris
Posty: 611

Post autor: Magnus »

Jaka jest najlepsza alternatywa dla krola na tronie i golemow? Ktos ma cos sprawdzonego i przystępnego sklepowo? :)

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »


kleryk
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: kleryk »

Magnus pisze:Jaka jest najlepsza alternatywa dla krola na tronie i golemow? Ktos ma cos sprawdzonego i przystępnego sklepowo? :)
ja mam Golemy od scibora

http://sciborminiatures.com/en_,shop.php?group=139
Początek nowej Ery

Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Anadim »

Obrazek

Ja na króla szykuję jednego z tychzwierzaków

Jak chcesz coś klasycznego - szukaj tronu na black tree design

Edit: guardians jeszcze nie robiłem, ale tanio można ich zrobić z sigmarines plus głowy od Irondrakes

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Witam szanownych brodaczy!
Mam do was bardzo poważną sprawę - około rok-dwa lata temu na allegro widziałem figurkę krasnoluda w skórzanym kaftanie, napierśniku(z tego co pamiętam) opierającego się prawą ręką o wielki, szeroki dwuręczny miecz - przypominał trochę imperialnego greatsworda (tylko nie był ubrany w piżamę) Wydaje mi się, że figurka na allegro wystawiona była jako Dwarf Mercenary Captain czy coś podobnego, to raczej nie była figurka od GW.
Pozą przypominał trochę tego pana na dole:
Obrazek
Przeszukałem internet wzdłuż i wszerz i niestety nic nie znalazłem - może ktoś kojarzy tego pana i pomoże mi go odnaleźć :D?
Obrazek

Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Anadim »

Obrazek
ten?

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Tak jest! Dziękuje z całego serca! Teraz proszę tylko o informację co to za firma i gdzie kupić :D
Obrazek

Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Anadim »

Enigma miniatures. Co do zakupu to firmy już nie ma, ale figurka bywa w sklepach internetowych.

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Bardzo dziękuję za pomoc, a ja go tyle szukałem :P Chociaż z tego co widzę to kupienie tej figurki i tak nie będzie łatwe :D
Obrazek

ODPOWIEDZ