fart/niefart

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Re: fart/niefart

Post autor: pingu »

Walka przeciwko scavenom, w 3 turze strzela mi pierwsze działo i to na tyle:P 4 13 stki z ifki wyparowuje mi 80% armii.
Kości czasem gwałcą :/
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

To tylko dodam, że w następnej bitwie na tym turnieju wziąłem się za pomszczenie Pingu ale faktycznie skaveński gracz miał super rzuty. Wspomnę tylko o takiej sytuacji: klocek z Dzwonkiem walczy z Zabójcami. Slayerzy wybijają wszystkie szczurki, Prorok zostaje zraniony ponad 20 razy i mając Warda na 4+ przetrwał do końca bitwy na jednej ranie. Na dodatek w ostatnim momencie rzuca 13 na slayerów i zabija cały klocek...
Wygrać się udało ale co te szczury krwi natruły...
Obrazek

Awatar użytkownika
FAZIK
Oszukista
Posty: 861

Post autor: FAZIK »

13 w walce wręcz?
Life's a game with save and load features disabled.

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Wygląda na to że nie tylko szczęście grało.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

heh, faktycznie. Ogólnie przez jego rzuty w całej grze byłem tak nabuzowany, że nie ginie mu ten seer, że nie pomyślałem... ehh... emocje.
Obrazek

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

O tym że jak zabijasz dzwonek to Seer straci warda też nie pomyślałeś? :x
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
FAZIK
Oszukista
Posty: 861

Post autor: FAZIK »

Jeśli dzwon zginął. Wygląda na to że chciał Seera z góry sprzątnąć i nie pykło. Ze zdjęciem dzwonu by było jeszcze trudniej ;).
Life's a game with save and load features disabled.

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Szczególnie że po zabiciu dzwonu Seer nie jest już unbreakable? I tak musisz pozbyć się dzwonu jeśli chcesz mieć punkty za seera, a jeśli to się uda to dodatkowo możesz go zbreakować.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
FAZIK
Oszukista
Posty: 861

Post autor: FAZIK »

Tylko że zabicie Seera (który jest łatwiejszym celem) wyłącza Skavenom magię i IP od generała dla reszty armii. Wybór celów dla mnie jak i dla Rakso był oczywisty ;). To że Seer zdawał Wardy oznacza że Dzwon również by je zdał, tyle że dostałby nie 20 ran a 12 :P.
Life's a game with save and load features disabled.

Awatar użytkownika
rover
Mudżahedin
Posty: 204
Lokalizacja: Warszawa / Gamonie

Post autor: rover »

16 Executionerow dumnie napiera na linie krasnoludow. Plan prosty, ostrzelac czym sie da i sie nie przejmowac, a potem dobic. 38 Quarrlersow (na bliskim zasiegu), Organ Gun i dzialo, walace Grape Shotem, kieruje swoj caly hejt na Exetucionerow. Caly hejt zabija jednego z 16 Executionerow. Organ Gun zamiast sytym hitem probuje zabic Executionerow swoja eksplozja :D Executionerzy w odpowiedzi przejezdzaja po 20 Quarrellersach zabijajac czternastu calymi pietnastoma atakami, reszte wgniataja w ziemie butem :D Overunuja w dzialo, i chowaja sie za stolem przed biegnacymi z odsiecza Hammerersami (drugi overun potrzebowali 11" zeby wybiec za krawedz) :D

Moj kumpel krzyczy z radosci.

W odpowiedzi drugie dzialo sypie z wielkiej kuli i jednym hitem zmiata ze stolu Supreme Sorceress z Cloack of Twilight (ward 3+ na shooting), ktora kilkanascie sekund wczesniej stracila LoS z obstawy :)

Mi puszcza zwieracz, kumpel lapie sie za glowe :D


Inna ciekawa gra, 2 dziala sypia przez 6 tur w 4 balisty. Przez cala gre zabijam dwie balisty i jedno dzialo (w 5 turze) :D

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Tak jak pisze Fazik, uznałem, że łatwiej i szybciej pyknie się Seera. Wyszło jak wyszło.
Obrazek

Garland the Ironfart
Chuck Norris
Posty: 399
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Garland the Ironfart »

temat martwy, a szkoda, więc dodam od siebie.

Przeciwnik WE gramy na 4000.
Zaczynam. Mam dwie armaty. Pierwsza trafia w smoka, rani, D6 i generał biega na piechotę. Druga armata trafia w drzewca, też rani tym razem na D4, ale "przypadkiem " z runą ogniową - padł (spłonął raczej). Przeciwnik się nie pozbierał, ale niestety od tego czasu maszyny mi się "zacięły" w następnych bitwach. W każdym razie pierwszy raz w życiu widziałem u człowieka drgającą powiekę. A myślałem, że to tylko takie powiedzenie. :D

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Flame cannon strzela w oddzial slavów, troszeczkę przestrzeliwuje i trafia kawałek clanratów z dzwonem - ten przypadkowy strzał zabija Grey Seera :)

Klocek Irongutów z 2 herosami wpada w 25 Hammererów ze Smite'ującym Lordem - odbijają się, niestety ich nie doganiam, ale w następnej turze mam czysty wjazd na klocek ze skaveńską kadrą :)

Grupa 25 slayerów szarzuje na Imperialnego generala na gryfie z plaszczem Ulryka - w 1 ture zabijają gryfa, potem biorą na lewą flankę clanratów z dzwonem a na prawą Abomkę, stoją 4 fazy combatu zostawiając generała na 1 ranie, Abomkę na 4 i Dzwon na 5 - następnie przejezdza tamtędy klocek warriorów czyszcząc wszystkich uczestników zabawy. Slayerzy szczęśliwi bo odnaleźli chwalebną śmierć :)
Obrazek

Garland the Ironfart
Chuck Norris
Posty: 399
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Garland the Ironfart »

Bitwa. Zaczynam, więc strzelamy. Organki z inżynierem. Misfire, przerzut misfire, trzecia kostka misfire. Popsuło się na jedną turę. Eblo to eblo po co drążyć biorę armatę oczywiście z rune of forging. Misfire, przerzut misfire. Popsuło się "tylko" na dwie tury. Słowem pięć misfire pod rząd. Ktoś da więcej?

p.s. później się wyrównało i bitwa do przodu. :D

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Eeee tam :wink: Pamietam jak kiedys gralem empire (full defens w VI edycji ...3 dziala ,chyba 2 helki + nie wiem czy nie mialem mozdzierza) .Pierwsza tura strzelania i wszystkie maszyny mialy misfire ...wiekszosc wybuchla ,a reszta sie zaciela na 2 tury :mrgreen: Od tej pory mam ta kostke zaznaczona (zeby nia nie rzucac :wink: ).
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Kenpachi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130

Post autor: Kenpachi »

to może i ja się pochwalę swoimi osiągnięciami, lord na tarczy przez 3 tury ciśnie sam na 30 dark elfickich kuszników przyjął na klatę około 80 savów zagonił ich w róg i zjadł bez straty żadnego wounda, drugi przypadek to raczej pech kumpla slan ma 6 kostek z 4 rzuca flamesy nie wychodzą a z 2 jakieś gówno 2x6 efekt 4 bum slan za 500 pkt up

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Post autor: Kopyt »

10 Warlocków dostało szarże przez feniksa i pg, zdają 18 wardów na 19, remis następna tura 16 na 17 wardów zdane pg ucieka a feniks zjedzony.
Obrazek

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Pechowa walka z HE na DMP:
1. Flamesy wchodzą z ifki na hamków nie ma 10, moja tura rzucam na wiatry dwie pały, po 3 turach zostaje 9 hamków.
2. Organki strzelaja raz w grze, 2 hity i misfire...
3. Longi nie zdaja stubborna i za stół.
Przegrana 20:0
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
lahire12
Chuck Norris
Posty: 531
Lokalizacja: Pisz

Post autor: lahire12 »

Przez 4 tury he strzela do moich thunderasow z bolcow lucznikow i innych śmieci zabił mi ich 2 :D

Przez 2 tury silver helm wyrwali 38 hitów z organek :D
Czy to żer, czy to wróg.
Żelazobrzuchy dadzą radę.
Najpierw pobijemy,
A potem to zjemy.

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

lahire12 pisze:Przez 4 tury he strzela do moich thunderasow z bolcow lucznikow i innych śmieci zabił mi ich 2 :D

Przez 2 tury silver helm wyrwali 38 hitów z organek :D
I dobrze tak elfimsynom :twisted:
Kupię piratów slayerów i metalowe dwarfy z V edycji - thundererów, kuszników, clansmenów, longbeardów (ale jak macie jakieś inne to też dajcie znać).

ODPOWIEDZ