Wszelkie krasnoludzkie rozważania przy piwku

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Re: Wszelkie krasnoludzkie rozważania przy piwku

Post autor: Morsereg »

V EoT to Archaon
zdaje sie, ze wiecej nie bedzie.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Kolas111
Chuck Norris
Posty: 407

Post autor: Kolas111 »

No niestety pomyliłem się troche. Jestem za to bardzo ciekawy jak EoT wie skończy.

Awatar użytkownika
Gąszczu
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Wrocław <> Poznań

Post autor: Gąszczu »

Siemanko, wbijając dzisiaj na allegro zobaczyłem to -

http://allegro.pl/listing/user/listing. ... id=6404634


Ktoś sprzedaje odlewy starych metalowych krasi...

Co o tym sądzicie?

Dla mnie jako kolekcionera i pasjonata tych figsów to cios poniżej pasa - modele w cenie nowych ,obecnych plastikowych wzorów.

Moim zdaniem to dyshonor szczycic sie starymi modelami... - z plastiku.

Wie ktos cos? a moze to ktos z was?

Pozdro!


heimdall89
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176

Post autor: heimdall89 »

To jest ch** złamany a,nie gracz krasnoludzki.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

heimdall troche przesadziles z tymi inwektywami.
on sam tych odlewow nie robil (chyba) tylko zakupil. nie dziwie sie, ze ludzie szukaja tanich zamiennikow ale to juz jakas przesada. ceny tez lekko z kosmosu.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
King Thorgrim
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 101
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: King Thorgrim »

Tak, pisał w aukcji, że zakupił je w jakimś sklepie internetowym. Nie zdziwiłbym się, jakby sprzedawał je drożej niż sam kupił. Dla nas te figurki to jak rzecz święta, a dla innych to tylko pieniądze. Koszt wyprodukowania takich figurek (przy dużej skali) na drukarce 3D, to groszowe sprawy, co za tym idzie "czysty" pieniądz.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

To odlewy z Chin.
Wydrukowanie figurek na drukarce 3d jest nieopłacalne, bo drukarka o takiej dokładności kosztuje nadal astronomiczne kwoty.

Awatar użytkownika
Gąszczu
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Wrocław <> Poznań

Post autor: Gąszczu »

Dzieki za tak szybki i liczny odzew.

Tak myślałem ze to odlewy z importu. Ja także uważam ze gracz krasnoludki powinien miec swoją godnośc.

Apel do młodych graczy! Jeśli szukasz tanich modeli do pogrania, to sklepów z modelami plastikowymi jest pełno, a i rynek wtórny nie świeci pustkami. Jeśli zaś kolekcionujesz lub/i nie przeszkadza Ci że walizka na figurki waży 5-8 kg to krok po kroku a zbierzesz gro metalowych modeli z 5/6 ed..

Nie dajcie sie na tanie chwyty i jakiś szajski chiński produkt! Jesteśmy Krasnoludami , na takie plugawe tricki można nabrac skavenów ;)

Pozdro!


Awatar użytkownika
cieniu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129
Lokalizacja: Gdańsk - Morena

Post autor: cieniu »

czy można jeszcze gdzieś dostać batallion krasnoludów?

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Jeżeli ktoś z jakiegoś powodu pała sympatią do Krasnoludów do rasy jako takiej, zapraszam na stronię FB, dodaję tutaj różne znalezione zdjecia, figurki wszelakie, troszkę tekstu, zależy co i jak się rozwinie i pod rękę wejdzie: https://www.facebook.com/fantasydwarfs
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

sicarius
Warzywo
Posty: 19
Lokalizacja: Czarne Szczecinek

Post autor: sicarius »

Witajcie Dlugobrodzi .
Dobrze że trafiłem na temat honoru gracza krasnolodow bo o tym mam zamiar porozmawiać z wami ( starszymi i mądrzejszymi od mnie ) :D na temat modeli krasnolodow innego systemu . Czy mogę takowe posiadać w swej armi ? Czy mogę je wystawiac na turniejach warhammera ? Np ostatnio wpadłem na pomysł zakupu krasnolodow z lotra . Łuczników ... Ale z powodów braku takiej jednostki w spisie armi odmówiłem . Ale jeśli chce mieć np wojowników albo króla z LOTRa ... Mogę nimi walczyć w turniejach ?
Krasnoludy to najbardziej uparty naród w starym i nowym świecie . Lecz żadna rasa nie ma tak dobrego piwa , mocnego spirytusu i mocnej stali.
NIECH ŻYJĄ KRASNOLUDY !!!!!

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Takie kwestie są regulowane przez organizatorów konkretnych turniejów.
Zasadniczo nie ma problemu z stosowaniem alternatywnych modeli, ale LOTR jest w innej skali niz WFB, więc nie jest raczej alternatywą.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Lotr jest trochę mniejszy niż krasnoludy do battle.

sicarius
Warzywo
Posty: 19
Lokalizacja: Czarne Szczecinek

Post autor: sicarius »

Szkoda :? Macie jakieś strony z al? ternatywnymi figurkami .??.?
Krasnoludy to najbardziej uparty naród w starym i nowym świecie . Lecz żadna rasa nie ma tak dobrego piwa , mocnego spirytusu i mocnej stali.
NIECH ŻYJĄ KRASNOLUDY !!!!!

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=34&t=10634

W tym temacie masz ponad 50 stron dyskusji na ten temat :)

sicarius
Warzywo
Posty: 19
Lokalizacja: Czarne Szczecinek

Post autor: sicarius »

Thenks :D
Krasnoludy to najbardziej uparty naród w starym i nowym świecie . Lecz żadna rasa nie ma tak dobrego piwa , mocnego spirytusu i mocnej stali.
NIECH ŻYJĄ KRASNOLUDY !!!!!

sicarius
Warzywo
Posty: 19
Lokalizacja: Czarne Szczecinek

Post autor: sicarius »

Witam ponownie .
W jaki sposób wygrać krasnoludami bitwę z armia posiadająca MAGA . Dajmy na. Przykład jakiies tam słabe imperium i ich magow . Przecież z takim magiem mogę rozbić moja armię w pył
Krasnoludy to najbardziej uparty naród w starym i nowym świecie . Lecz żadna rasa nie ma tak dobrego piwa , mocnego spirytusu i mocnej stali.
NIECH ŻYJĄ KRASNOLUDY !!!!!

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Jak zobaczysz maga w imperium to lepiej sie poddaj odrazu. Tymbardziej jak będzie tam czołg
Nie masz szans :wink:
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

ODPOWIEDZ