Avatars of War

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Avatars of War

Post autor: Grichalk »

Slayerzy są ok, problem z nimi jest taki, że ciężko ich w oddziale ustawić. Broń uniesiona w górę (sama w sobie ma spore rozmiary) sprawia, że modele wizualnie wydają się wyższe.
Mam nadzieję ze nowym podręczniku ten oddział będzie w luźnej formacji, bo inaczej będę musiał pomyśleć o treyu w kształcie zbocza.

Kap
Mudżahedin
Posty: 268
Lokalizacja: Animosity - Szczecin

Post autor: Kap »

Co do Slayerów to mi się bardzo podobają ale cholernie ciężko ich poustawiać dlatego samo klejenie zajmuje od cholery czasu i polega na układaniu puzli :). No i dość istotny dla mnie problem czyli nie zrobisz wyswigu bo po prostu MUSISZ użyć 2h broni. Tak czy siak slayerów polecam choć w chwili obecnej to bym poczekał na nowe dwarfy bo ponoć wyjdą slayerzy.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

wcale nie musisz uzywac 2h.
do tego pamietaj, ze slayerzy maja i 2h i 2x1h. tak wiec WYSIWYG jest dosc latwo zachowac.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Kap
Mudżahedin
Posty: 268
Lokalizacja: Animosity - Szczecin

Post autor: Kap »

No tak, racja. ;)

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

fotki jak obiecałem
http://s925.photobucket.com/user/wojcie ... sort=3&o=0
http://s925.photobucket.com/user/wojcie ... sort=3&o=1
może nie jestem profesjonalnym fotografem, ale widać która figsa jest z jakiego systemu :)
mam nadzieje że pomogłem!

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

ok musze to napisac.
to sa krasnoludy a nie smerfy, czemu sa niebiescy?? ;) :D
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

bo to ice dwarfy! zabunkrowałem się w górach Norski wieki temu i teraz dopiero daje o sobie znać ;>

Awatar użytkownika
Pysiek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176
Lokalizacja: GDAŃSK

Post autor: Pysiek »

miałem znajomego :) któremu kiedyś dałem kilka krasi do malowania bo chodził do plastyka :)
jak mi pomalował twarze na zielono to zrozumiałem że jest daltonistą :wink:
tak mi się jakoś przypomniało :mrgreen:

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Nie zaglądałem kilka dni. Wielkie dzięki Theo za fotki. Faktycznie modele są bardziej pakerne ale mam też oddział hamków z GZ, którzy są trochę więksi i nie wygląda to źle na stole;) Chyba sprawię sobie oddzialik panów z tej firmy.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Panowie (i panie :), czy da się przekonwertować slayerów AoW na long drongów? Widział ktoś gdzieś przykłady?
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

co to są long drongi? ;D
ciężko jest zrobić model bez zbroi na gościa w heavy armor, więc wątpie by ktoś się z tym męczył

Awatar użytkownika
Kubaf16
Chuck Norris
Posty: 570
Lokalizacja: Kraków "Vanaheim"

Post autor: Kubaf16 »

Theo pisze:co to są long drongi? ;D
ciężko jest zrobić model bez zbroi na gościa w heavy armor, więc wątpie by ktoś się z tym męczył
http://www.games-workshop.com/gws/catal ... rod1140013
kubencjusz pisze:Że stronic zapisanych ilość, o jakości areny nie świadczy uświadomić sobie musisz, młody padawanie. Hmmmm.
Naviedzony pisze: A po co pomagać ludziom? Ludzie są niegodni elfiej pomocy. :P

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Musiałbyś mieć pistoleciki, bo tak to ciężko by było zachować klimat piratów;)
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Pistolety można nabyć na ebayu - pojawiają się czasami...

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Na allegro też, trzeba tylko sprawdzać, czy są do 28mm. Ja zanabyłem np. muszkiety jakiś czas temu.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Theo pisze:co to są long drongi? ;D
ciężko jest zrobić model bez zbroi na gościa w heavy armor, więc wątpie by ktoś się z tym męczył
Nie do końca rozumiem Twoją wypowiedź. Z tego co wiem, to oni mają na sobie dokładnie tyle samo ciężkiej zbroi co zwykli slayerzy, więc akurat ten problem odpada :wink:

Osobiście nie widzę sensu przerabiania innych modeli na piratów, bo wydaje mi się, że czar tej jednostki tkwi właśnie w tych modelach. Gdybym je miał, to wystawiałbym ich właśnie dla figurek, bo przecież nie dla jakiejś mocy, czy innych przegięć :wink: Chyba, że ma się jakiś konkretny pomysł na te konwersje. Wtedy idea mi się podoba. Z pistoletami faktycznie może być problem. Jeśli się je zdobędzie, albo wykombinuje sposób jak zrobić, to reszta jest już tylko kosmetyką. Z tego co wiem, slayerzy z AoW mają doklejane irokezy, więc wystarczy z nich zrezygnować i zrobić z GSu chustki (choć osobiście niektórym zostawiłbym pióropusz). Za szable mogłyby służyć lekko zmodyfikowane orkowe choppy (choć tu wkrada się kwestia używania przez krasnoludy broni zielonych). Uciąć któremuś rękę i dać hak, drugiego pozbawić nogi i wstawić drewnianą. Gdzieś widziałem też chyba jakieś bitsy z papugą, czy małpką. Trzeba popytać na forum ale stawiałbym ogry albo imperium. Do tego sztandar z trupią czachą i gotowe. Nie wydają się jakieś bardzo trudne te konwersje, a efekt mogłby być ciekawy. To tylko kilka pomysłów na szybkości. Reszta zwykle przychodzi mi do głowy w trakcie pracy :D

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

zmyliła mnie nazwa ' long ' i pomyślałem, że to jakaś robocza nazwa na long beardów ;D

fekkk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: fekkk »

Małpkę znajdziesz w Empire State Handgunners, a parę pistoletów jest przy naszych plastikowych kusznikach.

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Ironshields byli tylko w opcji hw&sh, czy można ich było skleić także z GW?

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

tylko z tarczami są
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

ODPOWIEDZ