Avatars of War

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Danrakh
Falubaz
Posty: 1100
Lokalizacja: Legion Kraków klub pijaków ;)

Avatars of War

Post autor: Danrakh »

Zniosę wszystko pod warunkiem, że to komplement.

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

:shock: Trzeba sprzedać organy
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

mówisz o nerce czy dziale organowym? ;)

Zacna inicjatywa. Armia krasnoludów z AoW - to musiałby być cudny widok.
Obrazek

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

nerka, płuca wszystko:P hamersi się pięknie zapowiadają :)
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Na stronie AoW zniknęły ze sprzedaży regimenty bronzesields i ironshields... Jakas pomyłka czy już ich faktycznie już nie będzie można kupić?

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

Lechu pisze:Na stronie AoW zniknęły ze sprzedaży regimenty bronzesields i ironshields... Jakas pomyłka czy już ich faktycznie już nie będzie można kupić?
byly to unity w tzw 'warcast' jaki wycofuja, pisalem do nich i zamierzaja wrocic z nimi w plastiku w blizej nieokreslonym czasie

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Super. Dzięki za odpowiedź :) Martwi tylko "bliżej nieokreślony czas" ;)

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

IMHO bardzo dobra wiadomość.
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

http://battlebear.pl/dwarf-pathfinders-regiment.html

no to mam zagwozdkę, kupować czy nie. Bo modele wyglądają na zarąbiste :)

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

To fakt, wyglądają kozacko :) Widać, że ktoś wzorował się tutaj zwiadowcami z WoWa.
Obrazek

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

Grichalk pisze:http://battlebear.pl/dwarf-pathfinders-regiment.html

no to mam zagwozdkę, kupować czy nie. Bo modele wyglądają na zarąbiste :)
ja mam 2 boxy, mogę zrobić foto gości w szarym podkładzie bo już zasprejowałem
ja jestem mega zadowolony, robią za rangerów jakich chcesz (wojaki albo longbeard) albo quarelersów

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

a pasują wzrostem i proporcjami do teraźniejszych figurek?
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

Theo pisze:
Grichalk pisze:http://battlebear.pl/dwarf-pathfinders-regiment.html

no to mam zagwozdkę, kupować czy nie. Bo modele wyglądają na zarąbiste :)
ja mam 2 boxy, mogę zrobić foto gości w szarym podkładzie bo już zasprejowałem
ja jestem mega zadowolony, robią za rangerów jakich chcesz (wojaki albo longbeard) albo quarelersów
A więc można ich z samymi GW zrobić ?
Są może toporki do rzucania?

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

toporków wizualnie nie ma, ale są plecaki, gdzie takowe mogą być :D
ja ich sklejałem różnie, bo podobają mi się modele z kuszami i dwurakami w tym samym czasie (co pozwala wystawiać ich jako quarrelersów), a niektórre dwuraki mają i tak w jednej ręce podniesione, a z drugą trzeba coś zrobić, ja kleiłem kusze. z 2 boxów nie chcę skłamać jest chyba 26 czy 28 dwuraków takich do trzymania w łapach, inne mają np w plecakach rękojeść broni albo niosą liny na ramieniu i mają trąbkę czy banner.
zrobię foty to wam pokażę, mi się bardzo podobają, są mega klimatyczni i wyglądają jakby właśnie wracali z wyprawy górskiej i są bardzo bardzo zdenerwowani, co odpowiada klimatowi mojej armii.

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

http://imageshack.us/photo/my-images/837/dr5w.jpg/

tutaj macie foto gości po szarym sprayu, nie jestem mega fotografem wybaczcie, ale chyba widać detal na gościach ;)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Nie wiem, czy aż tak świetne to figsy - toporki maja imho megasłabe, postawa wszystkich identyczna, klejeniem rąk w różny sposób nie da się wiele z nich wycisnąć. Nie jestem zachwycony, w skali 1-10 daję najwyżej 6...

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

psik mi z tym do alternatywnych!
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

A mi sie bardzo podobaja :wink:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Odświeżę trochę dyskusję. Przyznam, że nie mam czasu na przekopywanie się przez ponad 40 stron rozmowy na temat alternatywnych figurek dwarfów, więc jeśli temat się powtarza to nie bijcie i nie każcie od razu farbować na pomarańczowo :wink: Zacząłem się ostatnio zastanawiać nad zakupem figurek tej firmy. Szczególnie interesują mnie slayerzy i rangerzy. Mam pytanko jak wielkościowo prezentują się te modele w porównaniu z brodaczami od Genialnego Wydawcy. Skala niby ta sama ale producent producentowi nierówny. Myślicie, że pomieszanie oryginalnych pomarańczowych z tymi z AoW wyglądałoby dobrze? Może ktoś posiada jakieś foty porównawcze? Jesteście zadowoleni z zakupów, czy to raczej nabijanie kasy na fali pięknych bohaterów, których oferuje ta firma?

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

jak przyjadę do domu to mogę zrobić kilka fotek herosów i zwykłych, w sensie mam tylko rangerów i pojedynczych bohaterów, co do slayerów to nie wiem jak się mają, ale zakładam, że podobnie. na bank avatars są bardziej 'barczaste' co mi się podoba, bo jak można nie mieć zbudowanych ramion od machania całe życie młotem czy siekiera ;D

ODPOWIEDZ