Wysokość figurek stara/obecna edycja

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
_SiX_
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Wysokość figurek stara/obecna edycja

Post autor: _SiX_ »

Potrzebuję małej pomocy kogoś kto posiada obecnie sprzedawane figurki dwarf warriorów z zestawu (moje są jeszcze w drodze :/)
Obrazek

Chodzi mi dokładnie o wysokość figurki od jej podstawy do czubka głowy oraz wymiary podstawki czy są to 20x20mm (edycja z wcięciem w podstawie) czy 25x25mm bez wcięcia w podstawie. Dostałem propozycję zakupu wojowników ze starszej edycji (chyba skull pass) 16sztk w miarę dobrej cenie, które są na podstawkach 20mm z wcięciem pod montaż figurki i zastanawiam się czy bardzo wzrostem odbiegają od tych z obecnie dostępnych.
Za wszelką pomoc niech wam Grimnir wynagrodzi pomocą w kolejnych bitwach.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

tutaj masz temat do takich pytan:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=34&t=25502

wszystkie figurki krasnoludow sa na podstawkach 20x20. nie pamietam czy maja wciecie o ktore pytasz ale raczej tak. zreszta to i tak nie ma znaczenia ;)

ci warriorzy i ci z pudla skull pass maja taka sama wielkosc. tak na dobra sprawe to wyszly w tej samej edycji, tylko jedni w starterze a drudzy jako osobny box (co by nie bylo, nie sa to takie same wzory)
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

_SiX_
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Post autor: _SiX_ »

Dzięki za pomoc i przepraszam, za wsadzenie posta w nie ten dział. Jak to bywa z krótkobrodymi - dopiero się uczą i swe błędy robią.

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Tylko chłopaki z boxa nie mają pod nogami (w przeciwieństwie do tych z bfsp) tej szyny do podstawki :wink:
Kupię piratów slayerów i metalowe dwarfy z V edycji - thundererów, kuszników, clansmenów, longbeardów (ale jak macie jakieś inne to też dajcie znać).

ODPOWIEDZ