Smutny dzień dla nas Bracia...

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Kolas111
Chuck Norris
Posty: 407

Re: Smutny dzień dla nas Bracia...

Post autor: Kolas111 »

Najbardziej szkoda mi belegara bo thorgrim już swoje lata miał. Ale wiemy co się stało z Karak Azul bez króla :?

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

Morsereg pisze:przekopiowane z innego tematu na tym forum.

Queek zabija Belegara.
Skarsnik przegrywa i ucieka.
Thorgrim zabija Queeka.
Snikch zabija Thorgrima.

:(

do tego ungrim jest wcieleniem wiatrow magii ognia:
Compared to its current incarnation, one pip more of strength, one extra wound and one extra attack. The axe adds flamming attacks, and he gains a S4 Breath Weapon. 75 pts more than now. Also loses Slayer king.

--- edit ---
a i jeszcze jedno
krasnoludy ponownie stracily karak osiem szczytow
:(
spoko. to się je odbije.

Pytacie, co z Kazadorem? Żyje, rano stał u mnie na półce :D

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Coś te krasnoludy za często tracą te twierdze. Powinni mieć lepsze systemy zabezpieczeń, a nie wyłazić całą armią przed górę i walczyć w polu....

Kolas111
Chuck Norris
Posty: 407

Post autor: Kolas111 »

tylko oni nie walcza przed twierdza tylko pod twierdza :wink:

Awatar użytkownika
Kruszyna
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Kruszyna »

Jeśli chodzi o najwyższego króla to na pewno będzie nowy ( Thorgrim musiał mieć jakieś dzieci ,czy coś )
Wątpię w to aby krasie stały się częścią Imperium ,bo gdyby GW to zrobiło wielu graczy przestało by grać (dla GW to strata sporej kasy )
A nawet jeśli stanie się częścią imperium na zasadzie ( jesteśmy osobnymi państwami ale razem tworzymy drużynę zwaną Imperium ) to nie będzie to takie złe bo jest sporo jednostek imperium które przydały by się krasnoludom
Krasnoludy, krzaty, Dorfy (znani też jako ważniacy ze złotem) – jedna z ras humanoidalnych, są to praktycznie niscy Żydzi zrobieni z mięśni, alkoholu, bród i zarąbistości.

In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Post autor: In_the_sea_of_blood »

To z tych informacji które już zostały wrzucone nasuwa mi się cytat z Wojny Światów "to nie jest wojna, tylko eksterminacja".
Wydaje mi się, że Karak Azul padnie. Jak nie całe to na pewno większość, ale Zhufbar się utrzyma.
W 9ed. krasnoludy jak dogs of war bedą mogły być brane do armii imperium, ale tylko artyleria, lub może jeszcze jacyś rangersi ( krasnoludy włóczące się po świecie po upadku twierdz ), lub warriorzy ( krasnoludy mieszczanie, którzy zaciągneli sie do armii).
Jakoś wydaje mi się, że dla naszej armii to już napewno nastał koniec czasu.
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

dupa Panie, DUPA! Nie wydawali po to nowych boxów z modelammi do kraśków żeby je tak urządzić (straty finansowe). Kraśki będą normalną rasą do wyboru. Bardziej się tylko zastanawiam gdzie będą żyły :/
No i psia krew nie widzę nawet żadnych plotek o nowych modelach. A wypadałoby żeby i nasze ukochane pokurcze dostały jakiegoś uber-koksa ;)

Kolas111
Chuck Norris
Posty: 407

Post autor: Kolas111 »

Lechu nie wierzę by ungrim jak został tak dokokszony nie dostał nowego modelu. A jak ungrim to i slayerzy :P

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Kolas111 pisze:Lechu nie wierzę by ungrim jak został tak dokokszony nie dostał nowego modelu. A jak ungrim to i slayerzy :P
Stary model Malekitha z nowymi zasadami nie zgadza się z Tobą. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

Okoń pisze:
Kolas111 pisze:Lechu nie wierzę by ungrim jak został tak dokokszony nie dostał nowego modelu. A jak ungrim to i slayerzy :P
Stary model Malekitha z nowymi zasadami nie zgadza się z Tobą. :wink:
Ale Malekitha uśmiercili. Nie bylo sensu wydawać mu nowy model :wink:

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Grichalk pisze:Ale Malekitha uśmiercili. Nie bylo sensu wydawać mu nowy model :wink:
Jak na razie to jest bardzo żywy jako Eternity King.

Smutno mi, że lizaki nie dostały w thanqoulowym booku żadnej inkarnacji wiatru magii - beast dla Kroq-Gara lub Tehenhauina byłby w porządku. No i dlaczego Thorgrima nie zaszczycili nowym profilem jak chwilę w jego tronie zabawiał się wiatr magii metalu?!

Chociaż po namyśle stwierdzam, że o to mogło chodzić - ten kto dostanie wiatr magii w jakiś przedmiot, np. Teclis w staffa lub Thorgrim w tron, to nie wygrywa zboostowanego profilu. :P
Obrazek

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Ungrim dokokszony? No prośba...
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Jakoś szału nie robi ten nowy profil ungrima albo ja, krótkobrody, czegoś nie widzę

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Krasie i ogry razem przeciw sk :P
Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Fuxiorr pisze:Krasie i ogry razem przeciw sk :P
Tiaaa, a później ogry zdradzają i razem ze Skarniskiem atakują dwarfy. Super sojusznik.
There are some Ogres in the thanquol novel, led by Golgfag Hired by Belegar to defend the Eight Peaks, they then double-cross him and start fighting for Skarsnik instead.
Obrazek

In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Post autor: In_the_sea_of_blood »

Lechu pisze:dupa Panie, DUPA! Nie wydawali po to nowych boxów z modelammi do kraśków żeby je tak urządzić (straty finansowe). Kraśki będą normalną rasą do wyboru. Bardziej się tylko zastanawiam gdzie będą żyły :/
No i psia krew nie widzę nawet żadnych plotek o nowych modelach. A wypadałoby żeby i nasze ukochane pokurcze dostały jakiegoś uber-koksa ;)
Wiesz, ja się nie upieram przy swoim, mówie tylko jakie wrażenie odnosze po tym co tu widzę na forum, ale czy belegar przypadkiem też nie jest nowym modelem, a czy glottkin (tutaj nie mam pewności bo tylko widziałem gdzieś na forum) też nie ginie na końcu.
A czy ludzie którzy maja juz swoje armie od kilku lat rzucili sie masowo na te nowe boksy?? Na ID pewnie tak, ale ile ich potrzeba w armii, gyrosy pewnie sie lepiej sprzedawały, a wiekszość ludzi ( mówie o forum) wolała swoje stare metalowe hammki, lub longii. Chociaż te nowe też są świetne. Ale tak jak mówie, to nie jest poparte faktami tylko tym co czytałem na forum.
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

Awatar użytkownika
Kruszyna
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Kruszyna »

Jak uważacie, krasnale staną się częścią imperium i będzie nimi żądził Karl Franz czy może raczej ogarną się i będą dalej miały swój własny niezależny kraj?
Krasnoludy, krzaty, Dorfy (znani też jako ważniacy ze złotem) – jedna z ras humanoidalnych, są to praktycznie niscy Żydzi zrobieni z mięśni, alkoholu, bród i zarąbistości.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Jakieś twierdze na pewno ocaleją. Pytanie tylko jak wiele i jak duże.
Problemem może być zniszczenie Karaz-a-Karak i zabicie High Kinga.
Wówczas mogło by dojść do rozdrobnienia i usamodzielnienia się twierdz. Część z nich mogła by w ogóle być odcięta od świata przez oblężenia itp.
No i czy wtedy będą wystarczającą siłą by liczyć na własny army book czy też staną się odpowiednikiem Kislevu... o to jest pytanie...
Obrazek

Kolas111
Chuck Norris
Posty: 407

Post autor: Kolas111 »

panowie Karak Dum na pustkowiach sie 200 lat utrzymalo wiec chyba jakies szczurze pomioty nas ni pokonaja :P :P :P [-o<

Awatar użytkownika
Kruszyna
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Kruszyna »

Nie chodzi tu raczej o pokonanie a osłabienie ,na tyle, że krasnale nie będą wystarczająco silne na samodzielną egzystęzję.Z tąd moje pytanie czy Thorgrim miał dzieci?
Czy jest jakiś krasnolud który da radę ich zjednoczyć
Krasnoludy, krzaty, Dorfy (znani też jako ważniacy ze złotem) – jedna z ras humanoidalnych, są to praktycznie niscy Żydzi zrobieni z mięśni, alkoholu, bród i zarąbistości.

ODPOWIEDZ