Smutny dzień dla nas Bracia...

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
King Thorgrim
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 101
Lokalizacja: Szczecin

Re: Smutny dzień dla nas Bracia...

Post autor: King Thorgrim »

Artur pisze:
King Thorgrim pisze:Rokuje, że nie pozbędą się nas w 9ed. Może pózniej, ale jeszcze nie w dziewiątej.

Bardziej bym widział to w taki sposób, że nacje można łączyć bez żadnych kar, np. Imperialnych lordów i herosów, a krasnoludzki Core. W końcu jakoś trzeba odeprzeć chaos z naszego świata, więc 9ed. widzę jako zjednoczoną walkę dora ze złem. Może i jest to jakiś sposób na nowy zarobek dla GW. Bedzie można dokupywać do swoich armii jednostki z innych, np. WE do nasyh krasi by lepiej się uzupełniany. Co mogłoby zwiekszyć przychody GW. Nawet wydawało by się to ciekawe.
Taa strasznie ciekawe, armie w których krasnale wezmą maga lorda od elfów a alfy 3 cannony od krasi, w konsekwencji wszyscy będą grali tym samym, zrobienie dobra i zła to generalnie zgwałcenie całego flufu, koncepcji i histori wfb - dlatego ta gra była fajna, że było ok. 12 ras/nacji każdy znalazł coś idealnie co pasowało do niego generalnie bogactwo różnorodności, a teraz każdy będzie grał hybrydą w której 70% jednostek będzie takie samo (bo szybko nasi koledzy od mety przetestują co najbardziej gwałci i nam wskażą palcem).

Nadzieja w tym że jakoś mądrze to GW ograniczy/zbalansuje ale to przecież GW ... nie liczmy na zbyt wiele.
Masz racje. Po prostu szukam jakiegoś mądrego rozwiązania, które i mnie by zadowoliło. Choć po dłuższym namyśle to wszelkie zmiany w porównaniu z plotkami są do kitu...

Awatar użytkownika
Kruszyna
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Kruszyna »

Jakie twierdze upadły podczas trwania End of times ?
Krasnoludy, krzaty, Dorfy (znani też jako ważniacy ze złotem) – jedna z ras humanoidalnych, są to praktycznie niscy Żydzi zrobieni z mięśni, alkoholu, bród i zarąbistości.

Kolas111
Chuck Norris
Posty: 407

Post autor: Kolas111 »

Karak Azul i Karak Eight Peaks

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

z ostatniego tomu EoT
- Dwarfs beliefe Balthasar Gelt to be Grungi reborn, are wiped out
(...)
- Balthasar Gelt dies to Mannfred, but was revealed as pretty much the most noble guy around
well... fuck...
;)
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

mnie zabija ten lore pokazany w eot
a najgorsze jest to, że pewnie bardziej zabije mnie nowy book 9ed

Awatar użytkownika
King Thorgrim
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 101
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: King Thorgrim »

Theo pisze:mnie zabija ten lore pokazany w eot
a najgorsze jest to, że pewnie bardziej zabije mnie nowy book 9ed
A ja myślę, że nie będzie tak źle.

Kolas111
Chuck Norris
Posty: 407

Post autor: Kolas111 »

A ja myśle że nic nie będzie :roll:
Aczkolwiek zżera mnie ciekawość co GW zrobi z WFB

heimdall89
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176

Post autor: heimdall89 »

Morsereg pisze:z ostatniego tomu EoT
- Dwarfs beliefe Balthasar Gelt to be Grungi reborn, are wiped out
(...)
- Balthasar Gelt dies to Mannfred, but was revealed as pretty much the most noble guy around
well... fuck...
;)
Aha. Jasne. Zaraz okrzykną kogoś nowym wcieleniem Valayi i Grimnira. Bo to będzie dobry sposób, by połączyć krasnoludy z imperium...

Rzeczywiście smutny to dzień...

kanti
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Rawa Maz

Post autor: kanti »

Podobno Gotrek znalazł wreszcie to czego szukał. Ktoś może dać krótki opis jak to się stało bo po angielsku nie rozumiem

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Zajął miejsce Grimnira i będzie po wszeczasy walczył z demonami w Warpie...
Obrazek

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

To jak było w końcu z toporem Gotreka? Był to zagubiony topór Grimnira? Jeżeli tak, to czym przez ten cały czas Grimnir walczył z demonami? Raczej nie chce mi się wierzyć, że przez tysiące lat okładał legiony demonów gołymi pięściami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Slayer Zabójców pisze:aczej nie chce mi się wierzyć, że przez tysiące lat okładał legiony demonów gołymi pięściami :)
No oczywiście, że nie tylko napierdzielał gołymi pięściami. Wyjeżdżał im jeszcze z bani, kopał, gryzł... W końcu to Grimnir ;)
Obrazek

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Popłakałem się ze śmiechu wyobrażając sobie wściekłego dwarfa czatującego na biedne demony żeby zasadzić im z bani... :lol2:

Awatar użytkownika
aksolotl
Warzywo
Posty: 17

Post autor: aksolotl »

Rakso_The_Slayer pisze:Zajął miejsce Grimnira i będzie po wszeczasy walczył z demonami w Warpie...
Co się stało z Grimnirem?

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

aksolotl pisze: Co się stało z Grimnirem?
Grimnir himself suggests that there are other worlds which will inherit the gods, including himself.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kruszyna
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Kruszyna »

W jaki sposób zginął Gotrek ?
Krasnoludy, krzaty, Dorfy (znani też jako ważniacy ze złotem) – jedna z ras humanoidalnych, są to praktycznie niscy Żydzi zrobieni z mięśni, alkoholu, bród i zarąbistości.

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Kruszyna pisze:W jaki sposób zginął Gotrek ?
Dosłownie 6 postów wyżej masz odpowiedź, tak w skrócie to nie zginął :P
Obrazek

ODPOWIEDZ